Skocz do zawartości

kupię przyczepę - ale jaką ...


avenger05

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jestem nowy i to jest mój pierwszy post. Chcę kupić swoją pierwszą przyczepę w życiu i nie wiem na co się zdecydować.

 

- przyczepa ma być stacjonarna

- w jak najlepszym stanie

- max wydatek 12.000

- chciałbym aby miała 2 sypialnie

- chciałbym móc ją przetransportować Renault Megane 1.9TDI 120 KM

 

Może doradzicie co wybrać ? i najlepiej z woj. dolnośląskiego :ok:

 

Pozdrawiam,

 

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego o co Ty się nam pytasz Karawaning polega na zjeżdżaniu świata a nie kupowaniu padaki żeby stała kup co chcesz byle by nie ciekło albo postaw domek ale nie myl tego z karawaningiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ogrodnik ... doskonale wiem na czym polega karawaning, ale ty chyba tego nie rozumiesz i zastanawiam sie po co zabierasz glos w dyskusji. Przyczepa ma byc dla moich rodzicow ktorzy chca siedziec w jednym miejscu - i przez to maja byc zdyskwalifikowani ? chce im kupic cos odpowiedniego a wiem ze tutaj sa specjalisci ktorzy beda mogli mi pomoc w wyborze czegos odpowiedniego - a nie pisac takie glupoty jak piszesz Ty. Akurat ja spedzilem bardzo duzo czasu na tego typu wyprawach i m.in. dlatego dziesiec lat temu zalozylem strony takie jak www.e-camping.net oraz www.eurocamps.net - ale nigdy nie zdarzylo mi sie odpowiedziec tak durnie na pytanie jak Ty to zrobiles.

 

Pozdrawiam,

 

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja na Twoim miejscu poszukałbym jakiejś fajnej angielki... Za taką kwotę naprawdę można znaleźć coś w fajnym stanie i super wyposażeniem. Czyli jakiś Swift, Abbey itp. A jeżeli chodzi o budkę dla rodziców i w dodatku stacjonarną, to polecam jakąś salonkę - dla dwóch osób super komfort, zaś dla gości zawsze można znależć miejsce w przedsionku.

Pzdr, Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za radę , zaraz użyję googla do zapoznania się z Twoją propozycją. Ja naprawdę na przyczepach się nie znam - moje wojaże po świecie wyglądały w ten sposób że kupowaliśmy dużego fiata i spaliśmy w namiotach ... za co znowu mogę zostać "zrugany" bo to nie jest karawaning :/ Jeszcze raz dziękuję za radę i proszę o więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra jeszcze raz sorry jestem troche przewrażliwiony bo mieliśmy tu dwóch (jednego ) aparatów i masz racje zwracam honor. Ja polecał bym też angielke bo za dobre siano kupujesz młode z fajnym wyposażeniem ale bym zarejestrował i w każdej chwili można gdzieś bryknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rade i również przepraszam - na allegro obczaiłem wszystkie "angielki" z mojego województwa i mam nadzieje ze znajde czas aby je dokladnie obejrzec (z innych wątków rozumiem ze najważniejsza rzecz to szczelność przyczepy). Mam zajrzeć we wszystkie rogi w poszukiwaniu wilgoci ... jeżeli jej nie znajdę to na co mam jeszcze zwrócić uwagę (może jest jakiś patent, czego sprzedający ukryć nie może a to pomoże mi w ocenie przyczepy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

avenger05 ,ja znowu proponuję Ci niemieckiego TABERTA,za tą cenę kupisz fajną sztukę.W środku jest już MDF ,a nie zwykła płyta.Na zewnątrz nie są gładkie ściany,tylko jest łuska.Naprawdę jak przeglądasz allegro zerknij na ten typ przyczepy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.