Skocz do zawartości

Giełda na V zlocie w Warce.


Wirek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I ja mam podobne zdanie , że zawiedli co niektórzy , a szczególnie Elcamp, który się zapowiedział wcześniej. Kupujących i oglądających było nawet sporo , ale sprzedających maluśko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ptaku, to prawda

p.s. jakoś nie dane nam było się spotkać na zlocie , a chciałem Ciebie poznać :ok: , pytałem parę osób , gdzie jesteś rozbity i jakoś nikt mnie nie pokierował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się przyznać że pochodzę z Brzegu więc ziomal 16 km do Oławy :)

Tak spodobało mi się że już zaczynam planować i układać czerwcowy :ok: wyjazd do Borek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ptaku, za dwa tygodnie jest spotkanie w Sławie , może i na to się skusisz , będzie sporo ludzi co byli w Warce i inni , miejsce też ciekawe i wspaniałe towarzystwo.

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=4018

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wir57, Ty chciałeś poznać ptaku, a on pytał gdzie ty jesteś rozłożony. Widać nie trafił :ok: ale jeszcze nie jeden zlot przed wami/nami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yabulon, Ty wiedziałeś gdzie ja jestem, trzeba było za rączkę z Ptakiem i grzecznie byśmy się integrowali :ok: , no coż nie udało się następnym razem się nadrobi .

Sporo nas tam było trudno było się znaleźć i z wszystkimi się poznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do giełdy to heehe ale przynajmniej spacer zaliczony :ok:

 

ja też nie wszystkich poznałem a chyba dopiero w niedziele ożywiło sie w kontaktach!

ale ma nadzieje że na następnym zlocie będzie łatwiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do giełdy to heehe ale przynajmniej spacer zaliczony :)

 

ja też nie wszystkich poznałem a chyba dopiero w niedziele ożywiło sie w kontaktach!

ale ma nadzieje że na następnym zlocie będzie łatwiej!

 

Ja tam na giełdzie kupiłem kampera, a co za stówkę :ok:

Hymera z dodatkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.