Skocz do zawartości

Giełda na V zlocie w Warce.


Wirek

Rekomendowane odpowiedzi

Organizatorzy V zloty 3 maja organizują giełdę dotyczącą karawaningu i mam pytanie do Was czy coś na tą giełdę bierzecie, czy będziecie zainteresowani kupnem czegoś na tej giełdzie.

Ja dla przykładu zastanawiam się czy zabrać na ta giełdę maszt antenowy wysuwany z szafy , plus antena TV naziemna z zasilaczem na 230V lub 12 V z wyjściem na radio i TV, zamontowałem antenę satelitarną i to mi leży , może komuś się przyda , nie mam zamiaru na tym zarabiać , więc cena nie będzie wygórowana.

Pytanie czy będzie zainteresowanie tą giełdą i czy pakować ten zestaw i wieź do Warki?

Czy ktoś z Was też na tą giełdę coś będzie brał celem odsprzedaży??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mrsulki, tak masz racje , ale przy okazji jakby ktoś z kolegów miał zamiar kupić przywiózł bym , pomija się problem wysyłki czy odbioru osobistego, dlatego pytam , pytam też czy ktoś coś też ma zamiar na ta giełdę zabrać , czy w ogóle będzie miała zainteresowanie, na pewno zainteresowanie w oglądaniu - jak cokolwiek będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe zainteresowanie na forum , pewnie też nie będzie zainteresowania na zlocie giełdą , ale co się dziwić jedziemy wypocząć , spotkać się , a nie handlować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe zainteresowanie na forum , pewnie też nie będzie zainteresowania na zlocie giełdą , ale co się dziwić jedziemy wypocząć , spotkać się , a nie handlować.

 

Witam :D - temat powstal 1 kwiecien ( czytalem i myslalem ze to prima aprilis ) - ale teraz skoro tak piszecie to mysle ze jest to prawda ;) - wiec jesli kazdy tak zrozumial to i male zainteresowanie ;);) - a inicjatywa warta uwagi ;);) - czytam tu o jakis masztach ;) , antenach TV :D;):]:] - a w dziale " sprzedam " pustki swieca - wystawiac w dziale sprzedazy a odbior osobisty w Warce :] - fajna sprawa :] - lub zrobcie gielde w dziale " sprzedazy " :] - moja obecnosc stoi nadal pod znakiem zapytania ;) - wiec nie obiecuje czy bede ;) - ale moze cos bym kupil na miejscu :D:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taka kwestia mówicie o drobiazgach a przecież można będzie sprzedać lub kupić przyczepę lub kampera tak jak samochód w słomczynie

jak dojadę biorę wszystko co mam do sprzedania i przywiozę co innego pogolądać foty jak można pomacać i pooglądać ;)

ps.dlaczego mamy być gorsi od Belgów Niemców i innych nacji przecież polacy nie gęsi (termin trochę późny jak na giełdę lepszy by był kwiecień lub nawet marzec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjazd na giełde zapowiedziało już także kilka firm z akcesoriami i częściami caravaningowymi. U mnie już naszykowana cała przyczepka "gratów". Kamperów i przyczep też będzie dużo na sprzedaż. Na pewno będzie wielu sprzedających i kupujących. I nawet mój pojazd się szykuje (nowa tapicerka, podłoga, centrlany zamek, hak, duże solary, ELER1: STOPIEŃ ELEKTRYCZNY - w końcu się doczekał - po 2 latach :ok::ok::ok: )

 

Tuż przed 1 maja pojawią się artykuły w prasie motoryzacyjnej - jak juz ktoś zauważył tutaj na forum w AutoŚwiecie już był.

 

I najważniejsze - UDZIAŁ W GIEŁDZIE JEST BEZPŁATNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dla sprzedających jak i kupujących (oglądający będą płacić :hop1: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.