Skocz do zawartości

Czy ktoś ze Śląska wybiera się na V zlot ?


Wiesiek7476

Rekomendowane odpowiedzi

My planujemy wyjazd w czwartek rano, 7.00 -8.00, z Częstochowy.

 

Trasa jeszcze nie rozpracowana.

"Cycepka" jeszcze się "składa".

 

Może jednak z kimś namierzymy się na trasie.

 

Pozdrawiam.

Zbyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ja się wybieram też w czwartek popołudniu (zależy, o której mi żonę z pracy wypuszczą) :] także chętnie się podepnę pod jakąś karawanę z okolic Śląska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy, o której żona wyjdzie z pracy (jest szansa, że w miarę wcześnie bo uczy w szkole, może jakieś skrócone lekcje :] ale planuję najpóźniej wylecieć z domu ok 16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Gliwic planujemy wyjechać między 8 a 9 pojedziemy trasą Tarnowskie Góry, Zawiercie, Jędrzejów Kielce i Radom. Co prawda "gierkówką" trochę szerzej ale nie bardzo mi ta trasa odpowiada (jeździ nią cała kupa szaleńców). Co o tym Serku myślisz. W autku mam CB.

Pozdrawiam

 

Przyznam ,że miałem zamiar jechać "gierkówką" po moich wyliczeniach wyszły te same dystanse ... ale powiem szczerze ze na Kielce jeszcze nigdy nie jechałem , więc nie znam stanu drogi ... :]

 

a może niech inni jeszcze koledzy się wypowiedzą jak jadą do Warki... :]

 

Jutro będe do Ciebie dzwonił, ale już wiem że jade na Katowice , bo musze wsokczyć jeszcze do Żor ranusieńko...więc jak co to spotkanie w Siewierzu- Zawierciu ta trasa...ale czasowo wiem ,że nie wyjade wczesniej niż z Żor o 9. rano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serku ja czesto na kielce smigam i szczerze nie polecam!

jż za siewierzem na Zawiercie masz same koleiny i parę ostrych podjazdów [ w końcu to Jura]

potem Zawiercie i korek bankowo!

następnie dolatujesz wsiami do Jędrzejowa TIR TIR za TIRem od jędrzejowa masz parę km nawet fajnej obwodnicy ale to kawałeczek.

następnie wlt do Kielc ale chyba musisz ominąć Kielce z lewej i smigac na Radom od Kielc do Radomia już droga jest ok nowy asfalt i szeroko.

Ja osobiście polecamjechać Gierkówką!

byle częstochowe minąć bez korka i do samej rawy Mazowieckiej jest ok!

 

Pozdrawiam

i szerokośći i przyczepności :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak dawno jechałem tą trasą, jest nie gorzej niż na gierkówce tyle że "trochę" węziej. Do Jędrzejowa zupełnie dobrze a co to za górki. Od Jędrzejowa szeroko od kilkunastu lat działa obwodnica Kilec -dobra droga i potem do Radomia szeroko i dobra nawierzchnia.

Na tej od Gierka dużo kolein pewny korek w Częstochowie i przed, i na pewno sporo szaleńców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można tez leciec z Siewierza przez Myszków na Św Anne i do Radomska!

droga fajna malownicza i raczej o małym nasileniu!

ale to i tak jest początek weekendu wiec w całej Polsce będą korki w Siewierzu Czestochowie bankowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to i tak jest początek weekendu wiec w całej Polsce będą korki w Siewierzu Czestochowie bankowo

 

No właśnie , więc chyba nie będe kombinował i jade przez Częstochowe... :], przejeżdzac mam zamiar koło 12-13 więc nie powinno być tak tragicznie...

 

Ed i tak Ty wyjeżdzasz szybciej , najwyzej zadz do Ciebie i zobaczymy jak tak trasa, zawsze moge skręcić za Toba i Cię gonić :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja planuje w czwartek koło 16 wyjechać wiec przewiduje że na drodze bedzie jeden wielki korek.

nawet myślałem czy nie lepiej z czwartku na piątek w nocy jechać żeby w Warce być nad ranem ale chyba dam rade dojechać na 22gą do Warki w czwartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.