Skocz do zawartości

Wilamów k/Szadku


Jarekkow

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedaż przyczep campingowych

98-240 Wilamów k. Szadku

30km od łodzi

Parcela 1

(0-43) 821-50-16 "Telefon stacjonarny"

0 600-927-035 Paweł Nowicki "Telefon komórkowy"

0 603-950-332 Grzegorz Nowicki "Telefon komórkowy

Pn. - Pt. 800 - 1700

Sob. 900 - 1400

http://przyczepycam.nazwa...zepy/glowna.php

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Jadąc dzisiaj oglądać przyczepy do Kutna pojechałem po drodze do Szadka :

 

http://www.przyczepy-campingowe.com.pl/

 

Z przekonaniem że kupię :

STERCKEMAN rok prod. 2001 z zapewnieniami sprzedawcy że nie jest powypadkowa , jest szczelna , nie naprawiana , piękna przyczepa ,

 

Na miejscu okazało śię że prawy dolny róg nieszczelny , zgnilizna razem z pleśnią wychodziła wewnątrz przyczepy , cała podłoga zgiła , na którą położono nową podłogę z paneli bez usuwania szafek i łączenia zasmarowano silikonem , uchwyty manewrowe ruszały się w zgiłej konstrukcji ściany przedniej , tragedia , :serducha:

 

A dla ostrzeżenia innych załanczam fotografię przyczepy , nie dajcie się nabrać !

post-75880-imported-ded752d6-093c-46b4-b482-2e470cd140bd_thumb.jpg

post-75880-imported-fb8cc18f-7499-409d-9490-cf2358223ce7_thumb.jpg

post-75880-imported-ed7e69bf-26ba-4e0a-9c73-56817b51a8c6_thumb.jpg

post-75880-imported-a862c825-1f7f-4fe2-bb90-4a10d6beb6f4_thumb.jpg

post-75880-imported-80d729a0-5871-4ba7-a281-cd65f8ec1728_thumb.jpg

post-75880-imported-a0d2de4b-ff0e-4f41-9080-30c2b0155b6f_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja dużo wcześniej wyrażałem Swoją opinie o Wilamowie i właścicielach komisu niestety negatywną ale widać kolega nie czytał,a wzieła się stąd że Ja kupiłem u nich przyczepę która niestety nie była w takim stanie jak mówili tzn. niesprawna lodówka na gaz ( nie miałem butli z gazem ), noga od stołu przyklejona jakimś świństwem że po dojechaniu do Łodzi ( 30 km. ) odpadła,żle zamocowany kosz butli a pożniej się okazało że założyli od innej przyczepy,brak amortyzatorów osi,koło zapasowe od innej ( nie pasowało ),a opony na której stała, stare ( 10 letnie ) ale też Moja wina bo kupowałem ją gdy było ciemno i nie wszystko zauważyłem a także uległem żonie gdyż Jej się z wyglądu bardzo podobała a była to nasza pierwsza przyczepa zachodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to , że sprzedający bardzo nie chciał abym przyjechał dzisiaj , tylko za tydzień w sobotę , zapewniał , że rozstawi przedsionek i będę mógł ocenić jaki to jest piękny i niezniszczony , zaskoczyłem go jadąc dzisiaj bez uprzedzenia , i jeśli dobrze zamaskowałby ten prawy róg przyczepy , np. klejąc tam listwę przypodłogową do wykładzin , to jest szansa że dałbym się nabrać , niestety , oglądałem dzisiaj dokładnie z 20 przyczep , w Wilamowie kołe Szadku i w Kutnie , 19 z nich na 100 % było nieszczelnych , jednej oglądanej w Kutnie nie jestem pewien , ale miała zasilikonowane wszelkie łączenia , sprzedawca tłumaczył że Holendrzy profilaktycznie jadą z silikonem wszelkie łączenia , ale mnie to nie przekonuje ....

 

Jakby na to nie patrzeć , do Wilamowa koło Szadku nie ma po co jechać , chyba że ktoś chce szrot kupić .... Kutno nie lepsze , z kilku przyczep co do jednej nie miałem pewności czy cieknie czy nie , ale za tę niepewność nie zapłacę im 19500 zł.

 

http://centrumcampingowe.gratka.pl/ogl/9598307.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że ma taki scenariusz dla wszystkich bo ze Mną rozmawiał tak samo a i tak nic nie było zrobione, po prostu ma GADANE a jego braciszek ( młodszy ) jest jeszcze lepszy bo łaskę robi że chce rozmawiać albo powiedzenie przecież sam może pan sobie naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , nabieranie ludzi , jadę 300 km. po złom i jak wykryję że to złom , nawet nikt Ci nie powie przepraszam , na tę zgniliznę prawego boku młodszy braciszek powiedział , że to da się uszczelnić taśmą silikonową .... nie powiem gdzie tę taśmę powinien sobie włożyć i co nią uszczelnić .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz kupić zgniłego , zapleśnionego złoma - jedz tam , trafić trudno bo nawet najlepszy GPS tej zabitej dechami wsi nie pokaże , przyczepy które stoją w halach pod dachem są wzystkie nieszczelne , te które stoją pod chmórką , nie wiem , ale dzisiaj widziałem jredną z wymontowanym bagażnikiem na rowery na tylnej ścianie i tylko otwory zostały niczym nie zabezpieczone , woda to w Wilamowie koło Szadku nie jest problemem , zapłać , potem sobie naprawisz ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 1 rok później...

odświeże temat

 

 

Ponieważ po sprzedaży starej przyczepy poszukuje nowej i zamierzam się wybrać do Szadku choc po opiniach średnio mi się to podoba. Może ktoś sie orientuje czy coś się zmieniło w oferowanym towarze i może w sposobie sprzedaży firmy z Wilamowa bo ostatnie posty były napisane dość dawno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My byliśmy z mężem tydzień temu,ale jako "świeżynki" w dziedzinie zakupu przyczep i niestety opinia się potwierdza. Obsługa średnio miła chociaż taki młody chłopak się starał. Ale generalnie na tej hali, na której stały przyczepy był taki dziwny zapach i jak wchodziliśmy do przyczep-nie powiem trochę ich tam jest to nawet w tych droższych śmierdziało. Ale to tylko nasze zdanie. Może ktoś inny w ostatnim czasie był i jest bardziej zadowolony. Ja gdybym poczytała, co tu piszą to nie pojechałabym tam wcale. Pozdrawiam Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam blisko z Łodzi do nich, duży wybór przyciąga, ale skoro takie opinie to podejdę do tego z dużą rezerwą i z wyczulonym nosem. Wybiorę się i opisze wizytę.

 

 

Też mam blisko to może nawet jutro podjadę i przypalę"głupa" (nie wiem czy muszę to robić czy przypadkiem nie pozostać naturalnym, na to samo wyjdzie) i zobaczę co się święci. Obiecuję dać opis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam blisko to może nawet jutro podjadę i przypalę"głupa" (nie wiem czy muszę to robić czy przypadkiem nie pozostać naturalnym, na to samo wyjdzie) i zobaczę co się święci. Obiecuję dać opis

 

 

Byłem, zobaczyłem :oslabiony:

No i z przykrością muszę potwierdzić wcześniejsze informacje co do jakości sprzedawanego tam sprzętu. Co prawda dziś przyjechał kolejny transport ale tylko jedna sztuka sprawiała wrażenie pozytywne. Nawet udało mi się z gościem wejść w konflikt :klotnia: bo ja udawałem dyletanta, ale on okazał się ignorantem."pan se wejdzie i zobaczy" :czerwona:

No ale co sie dziwić, skoro podstawowa klientela to goście zza wschodniej granicy.:?

Edytowane przez Novicjusz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Ja byłem tam dzisiaj wieczorem było już ciemno może jestem niedoświadczony ale wydaje mi się że wybór jest duży i jest sporo przyczepek godnych obejrzenia.Właściciel bardzo uprzejmy,na wszystkie moje pytania odpowiedział wyczerpująco.Może jestem "zielony"ale naprawdę kilka przyczep wg. mojej oceny godna uwagi.Można znależć w każdym rozmiarze i ciężaże.Dobrze byłoby ponowić odwiedziny doświadczonego kolegi żeby można było zweryfikować moje przemyślenia i doniesienia.Szkoda ze miałem tak mało czasu i przez 2 godz.nie zdążyłem obejrzeć połowy a mieszkam ok 200 km.i nie wiem kiedy uda mi się powtórnie tam dojechać.Zmieniłem nawet zdanie na temat wysokości budżetu potrzebnego do zakupu cepki na moje potrzeby.Z początku planowałem ok 12K ale z czasem zwiększałem (po oględzinach wielu mocno zmęczonych) do ponad 22-24k.Po wizycie w Wilamowie wydaje mi się realne wydać sporo mniej (14???) za zadbaną przyczepkę.Może się mylę i tutaj prośba  może ktoś przeczyta moje przemyślenia i coś podpowie,lub sam zobaczy co tam aktualnie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sam jestem zainteresowany jedną z aktualnie oferowanych przyczep. Zadzwoniłem pod wskazany numer, Pan chetnie opowiadał o przyczepie,  mimo  że był poza placem.  Oczywiscie SUCHA (bo to mnie najbardziej interesuje) ładna, zadbana, nigdy nie naprawiana - bo sciągam tylko przyczepy bezwypadkowe (co nie znaczy  ze nie trzeba naprawiać, np po przecieku wody).  Gdy pytam o dane techniczne, to nie pamieta, musi spojrzec w dokumenty. Obiecuje "obmacać"  przyczepe i  mogę dzwonić.  Poda mi wszystko.  Dzwonie po dwoch dniach ponownie. Oj, przykro mu barzo, ale nie znalazł czasu aby sprawdzić wszystko.  Jednak zacheca do przyjazdu )ok 250km),  zawsze coś znajdę. Ale .............. trzeba bedzie przyjechac dwa razy, raz żeby przyczepę poogladac,  umówić się na kolejny termin,  przyczepa zostanie  "wystawiona"   na plac,  zostaną podpiete media (prad, gaz)  dla sprawdzenia urzadzen  oraz przedsionek.  Może ktoś ma inną opinie o sprzedawcach (po prostu wciskają klientowi wszystko)  oraz o sprzedawanych przyczepach. ? :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.