Skocz do zawartości

Lista obecności na forum "OBOWIĄZKOWA"


ROBICAR

Rekomendowane odpowiedzi

ROBICAR, SANROK,

he he

szykuje sie wojna o kompa?

czy każdy sobie kompa skrobie?

 

Wojna to sie szykuje o to, że mnie jeszcze tam tata (czyt. ROBICAR) na listę nie dopisał :serducha: . A co do bitwy o komputer :) to raczej jej nie bedzie, mamy dwa :bukiet: , a nawet jeśli mielibyśmy korzystać z jednego to chyba :) dali byśmy radę, przecież my taka zgrana rodzinka :ok::bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za na forum wieczorem jestem non-stop aleee jeżeli powysyłamy wiadomości na PW to rekord pobijemy ale na chwile obudzimy martwe dusze. Wiarygodny byłby sprawdzian dusz jeżeli temat bicia rekordu byłby poruszony tylko w postach . Z poważaniem Rafał L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może być trochę później, bo ja z roboty z reguły wracam około 23 a czhętnie wezmę udział w tak zaszczytnym przedsięwzięciu :ok:

 

 

No i co ja mam zrobić :serducha: paru chętnych już jest na ten termin i godzinę, a i na PW trochę poszło. :bukiet: że może jednak coś wykombinujesz :bukiet: ,a jak nie to zawsze można innym razem poprawić wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za na forum wieczorem jestem non-stop aleee jeżeli powysyłamy wiadomości na PW to rekord pobijemy ale na chwile obudzimy martwe dusze. Wiarygodny byłby sprawdzian dusz jeżeli temat bicia rekordu byłby poruszony tylko w postach . Z poważaniem Rafał L.

 

 

:serducha:... może właśnie o to chodzi, żeby „obudzić martwe dusze” ( nowe tematy, nowe dyskusje) :bukiet: , że tylko osobami aktywnymi nie osiągniemy rekordu i nie pobijemy cyfry 93.

 

 

Zgłaszam gotowość, podajcie datę i godzinę.

 

 

środa 1 kwietnia 2009 godz. 22:00 do 22:15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu 24 strone odwiedza około 150 zarejestrowanych i już jest rekord pobity

 

 

W pobijaniu naszego rekordu :bukiet: chodzi o to, aby równocześnie o godzinie 22,00 :) zalogowało się jak nawięcej uzytkowników, a nie o to, że w ciągu 24 godzin. Zalogować należy się o 22,00 i pozostać tak prze minimum 15 min bo wątpie, że każdemu uda się bez problemu zalogować równo o 22,00 :serducha:

 

 

 

:bukiet: Bo wszyscy karawaningowcy :) to jedna rodzina, starszy czy młodszy, chłopak czy dziewczyna :) Hej bawmy sie i o 22,00 pierwszego kwietnia na karawaning.pl zalogujmy się!!! :):ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pobijaniu naszego rekordu :serducha: chodzi o to, aby równocześnie o godzinie 22,00 :bukiet: zalogowało się jak nawięcej uzytkowników, a nie o to, że w ciągu 24 godzin.
Na tyle jestem kumaty że rozumiem chodziło mi o to że jest co najmniej 150 aktywnych członków bez ruszania zoombi pozostaje tylko wystartować w określonym przedziale czasy i rekord pobity
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka osób i zapewne będzie więcej, którym ta godzina nie pasuje, więc żeby dać wszystkim szanse proponuje zostać przy obecnej dacie 1kwietnia godz. 22:00 oraz spróbować ponownie o godz. 23:00 i 24:00

 

:serducha: ..., że do trzech razy sztuka i powinno się udać, a jeśli uda się o 22:00 to i apetyt wzrośnie na pobicie kolejnych rekordów w dwóch pozostałych godzinach :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu 24 strone odwiedza około 150 zarejestrowanych i już jest rekord pobity

 

W pobijaniu naszego rekordu chodzi o to, aby równocześnie o godzinie 22,00 zalogowało się jak nawięcej uzytkowników, a nie o to, że w ciągu 24 godzin. Zalogować należy się o 22,00 i pozostać tak prze minimum 15 min bo wątpie, że każdemu uda się bez problemu zalogować równo o 22,00

 

Na tyle jestem kumaty że rozumiem chodziło mi o to że jest co najmniej 150 aktywnych członków bez ruszania zoombi pozostaje tylko wystartować w określonym przedziale czasy i rekord pobity

 

 

 

ogrodnik To, że jest około 150 aktywnych to nie oznacza jeszcze, że pobijemy rekord. Tych około 150 aktywnych musi jeszcze chcieć się o danej godzinie zalogować. Oby nie było tak jak z wyborami, że jest dużo szumu, a mało efektu. Z poważaniem ROBICAR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.