Skocz do zawartości

Wysokość haka?


mcube

Rekomendowane odpowiedzi

a w jaki sposób dorobić 5 cm haka? :niewiem:

 

no nie wiem czy dawać sugestię - pomidor

ale innym się na pewno przyda.

 

mi wymienili główkę haka (koszt 50zł) Łódź róg ul.Pomorskiej i ul.Krokusowej

- proste jak budowa cepa, i 20min roboty. (różne wysokości są i różne rozstawy śrub )

zmierzyli rozstaw śrub wysokość główki z ramieniem i następnego dnia zamontowali o kilka cm do góry :thank: Polak potrafi. (stary przyda mi się do ciągnika)

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek-dziękuje dopiero dotarło do mnie jak to nalezy zrobic :mlot:jadąc w kierunkuStrzelna za Mątwami był kiedys sklep z hakami wybiorę się tam i popytam-dzięki :hej:

 

Przemek-dziękuje dopiero dotarło do mnie jak to nalezy zrobic :mlot:jadąc w kierunkuStrzelna za Mątwami był kiedys sklep z hakami wybiorę się tam i popytam-dzięki :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Odświeżam temat.

Dużo w tym temacie było opisane o za niskim położeniu kuli hala. Ja w swoim aucie kulę mam chyba zbyt wysoko. Poprzednią przyczepkę jak podłączałem do auta to dyszel był delikatnie w górze przez co przyczepa stała krzywo - tył przyczepy obniżony. W obecnej przyczepie to jest dużo lepiej ale wciąż jest widoczne przekrzywienie przyczepy ku tyłowi. Co sądzicie o takiej sytuacji, czy są jakieś przeciwwskazania do takiego ciągnięcia cepki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat.

Dużo w tym temacie było opisane o za niskim położeniu kuli hala. Ja w swoim aucie kulę mam chyba zbyt wysoko. Poprzednią przyczepkę jak podłączałem do auta to dyszel był delikatnie w górze przez co przyczepa stała krzywo - tył przyczepy obniżony. W obecnej przyczepie to jest dużo lepiej ale wciąż jest widoczne przekrzywienie przyczepy ku tyłowi. Co sądzicie o takiej sytuacji, czy są jakieś przeciwwskazania do takiego ciągnięcia cepki?

A jak załadujesz kufer auta to jest na równo? Ja tak mam, celowo dorabiałem nową kulę - wyższą, teraz jak mam załadowany bagażnik to jest równo, rzadko jeżdżę z przyczepą z pustym bagażnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SpongeBob  > ...Przy załadowanym bagażniku na full

                            i czterech osobach w aucie mimo wszystko hak jest wyżej.

 

Prosimy o wymiary:

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Edytowane przez Ir & Ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dorabiałem tu:

http://masterhak.pl/

Zrobią Ci taki jaki będziesz chciał.

Pod warunkiem że właściciel firmy będzie miał dobry dzień, najczęściej jednak ma zły, miałem "wątpliwą" przyjemność z nim korespondować gdy sam szukałem pomocy  :]

zwymiarój według poniższego rysunku i wyślij zapytanie do firmy Steinhof - do Pani Iwona Wiśniowska - adres: sprzedaz@steinhof.pl

Mi dorobili pod wymiar jak chciałem - wraz z przesyłką wyszło około 170 zł

V-056.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doraźnie w moim zestawie, zdejmuję na czas jazdy koło manewrowe, podporowe w cepce. Sporo zyskuję na prześwicie. Ale ostre zjazdy czy podjazdy muszę uważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doraźnie w moim zestawie, zdejmuję na czas jazdy koło manewrowe, podporowe w cepce. Sporo zyskuję na prześwicie. Ale ostre zjazdy czy podjazdy muszę uważać.

U mnie dyszel jest wyżej niż normalnie.

 

 

Pod warunkiem że właściciel firmy będzie miał dobry dzień, najczęściej jednak ma zły, miałem "wątpliwą" przyjemność z nim korespondować gdy sam szukałem pomocy  :]

zwymiarój według poniższego rysunku i wyślij zapytanie do firmy Steinhof - do Pani Iwona Wiśniowska - adres: sprzedaz@steinhof.pl

Mi dorobili pod wymiar jak chciałem - wraz z przesyłką wyszło około 170 zł

Pomierzę jak pogoda się polepszy bo teraz strasznie leje deszcz.

 

Dzięki za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.