Skocz do zawartości

Wyjazd na Hel


bombel1010

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

W lipcu mam zamiar wybrać się na Hel będzie to mój pierwszy wyjazd z przyczepką przez to pisze tak szybko bo nie mogę się doczekać :hmm: .Mam pytanie jak tam jest i czy warto tam jechać,naczytałem sie trochę w internecie wszystko niby mi pasuje tylko mam wrażenie że wieczorami może być nuda deptaku za bardzo tam nie widziałem nie szukam dyskotek ale czy tam jest chociaż jakieś karaoke ,knajpy ,bary mam 26lat i nie chciałbym tam się nudzić.

Może ktoś tam już był i coś podpowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym se dał spokój z Helem. Jak szukasz rozrywek i tłoku na deptaku jedź do Władysławowa, Karwii czy Łeby.

Hel to miejscówka windserferów i kempingi są ciasne i drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszlym roku bylem w chałupach na kempingu polaris bardzo duzy tlok ale tez mialo to swoje plusy z racji tego ze z zona jestesmy otwarci na nowe znajomosci poznalismy fajnych ludzi przy :hop1: no i najwazniejsze ze bylismy w polowie lipca i mielismy upał jak w hiszpanii

w tym roku jednak chcemy sie wybrac do chorwacji

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć bombel

Tomii ma rację . Na Hel jeździ "klika windserferów " . Jęśli chcesz jechać na fajny kemping i pobawić się wieczorami jedź do Łeby . Ludzi dużo , ale rozumiem , że Tobie to nie przeszkadza . Piękne i czyste plaże .Na plaży zachodniej co roku przeróżne imprezy . Poza tym wspaniałe zachody słońca . Obok w Rąbce polskie ruchome piaski czyli wielkie wydmy .Nawet jeśli nie ma pogody w Łebie jest co robić . Powodzenia na pierwszym wyjeździe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje! W Lebie już byłem pod :hop1: na polu Ambre fakt bardzo ładnie ale drogo wychodziło 25zl od osoby pod namiotem :bzik: Chciałem zobaczyć coś nowego Hel na zdjęciach z lotu ptaka wygląda świetnie ale będzie trzeba pomyśleć o innym miejscu.

Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zobaczyć coś nowego Hel na zdjęciach z lotu ptaka wygląda świetnie ale będzie trzeba pomyśleć o innym miejscu.

Zakotwicz we Władysławowie, a na Półwysep rowerkami, fajna trasa wzdłuż jest przygotowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blisko Helu masz też Chłapowo, a tam kemping Alexa http://www.alexa.gda.pl/ byliśmy tam kilka lat temu i wspominamy bardzo miło, mimo tłoku było ok, bezpośrednio z pola zejście na plaże :hop1: Na Hel jechaliśmy rowerami :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blisko Helu masz też Chłapowo, a tam kemping Alexa http://www.alexa.gda.pl/ byliśmy tam kilka lat temu i wspominamy bardzo miło, mimo tłoku było ok, bezpośrednio z pola zejście na plaże :( Na Hel jechaliśmy rowerami :)

 

chlapowo jest na lewo od wladyslawowa do helu okolo 40 kilometrow jak dla mnie troche daleko rowerkiem :hop1: fakt kempingi z pieknym widokiem na otwarte morze :bzik: na polu pomaranczowym codziennie odbywaja sie koncerty lub karaoke nie bedzie kolega sie nudzil :ok: ale juz zejscie na plaze troche uciazliwe jak che sie ze sobą zabrac sprzet plazowy typu lezaki,parawany itp

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlapowo jest na lewo od wladyslawowa do helu okolo 40 kilometrow jak dla mnie troche daleko rowerkiem :bzik: fakt kempingi z pieknym widokiem na otwarte morze :( na polu pomaranczowym codziennie odbywaja sie koncerty lub karaoke nie bedzie kolega sie nudzil :) ale juz zejscie na plaze troche uciazliwe jak che sie ze sobą zabrac sprzet plazowy typu lezaki,parawany itp

 

No może kawałek jest do Helu, ale urlop to nie wyścig :) Co do stromego zejścia na plażę to mi się nawet podobało, a często miałem ze sobą leżaki, parawany i krzesełka, gorzej powrót na :hop1: ale jak człowiek głodny to daje radę :ok: Zawsze też można wąwozem chłapowskim, super spacerek na plaże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o Półwysep Helski, to ja bym nieśmiało polecił Jastarnię i kemping Nowa Maszoperia- co prawda jest tam zwykle dość tłoczno, ale zatoka i plaża nie są aż tak bardzo zdominowane przez surferów.

A sama zatoka jest lepszym miejscem do odpoczynku niż morze- spokój, cisza, cieplutka woda, która sięga do kolan po odejściu 200 m od brzegu :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczepię się pod wątek kolegi bo chyba nie ma sensu zakładać nowego a pytanie jest w temacie :hop1:

Czy ktoś z was był ktoś moze na kempingu Chałupy III lub na kempingu Solar ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.