Skocz do zawartości

Wspólny Wyjazd z Poznania!


Adam1988

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na spotkaniu nic ciekawego nie ustaliliśmy :ok: bo różnorodność zajęć nie pozwala jechać grupie pyrusów razem :-] i niestety każdy jedzie indywidualnie Na 29 raczej się nie wyrobimy z Kasią i wyjeżdzamy prawdopodobnie 30 bardzo wczesnym rankiem i jak sie uda to zgarne po drodze Balthura w okolicy Łodzi Jak byś był chętny na ten termin to daj znać to się coś ustali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie próbuje wszystko dograć na czwartek. Zdecydowanie wole jeździc od rana wiec Twoja propozycja bardzo mi sie podoba. Jeśli nic nie pokrzyżuje moich planów to jade w czwartek czyli mniemam że jedziemy razem. W mojej pracy nie mam wiekszych problemów z wolnym a Moja Druga Połowa już załatwiła urlop, wiec problemu nie powinno być. Powiedz mi tylko co to jest dla Ciebie wczesny ranek :]

 

Pozdrawiam

Adam1988

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi tylko co to jest dla Ciebie wczesny ranek

 

będziemy startować z Poznania 30.IV ok 4 :] chyba że będą sprzyjające okoliczności i polecimy 29 ok 15-16 -ale to jest pod dużym znakiem ? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej :] 4 to naprawde wczesnie :] Dla mnie to nie problem nie wiem tylko co na to Moja Asiula :] A tak ogólnie to jak myslisz ile czasu potrwa podróż? Ja nie mam doświadczenia i nie wiem ile musze zarezerwowac czasu na dojazd do Warki... z Poznania jest ok 330 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wcześnie :] ale za to dobrze się pojedzie bo ruch będzie mały (przynajmniej powinien być) i będziemy w miare wcześnie na miejscu :] Mi navi pokazuje z domu na miejsce 355km i myśle że z 7godz pojedziemy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak 7 godzin jazdy... to ja też wole wyjechac dużo wcześniej :] chyba nawet ta 4 rano to jest bardzo dobry pomysł. A planowałeś trase? Autostradką byłoby dużo szybciej ale trzeba ominąć bramki bo płątną to sie kompletnie nie opłaca :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no porażka ale cóż zrobić :] Płacz i płać ... Jadąc drogą 92 policzysz przepał stracony czas i na jedno wyjdzie a do tego się na męczysz więc nie wiem które zło lepsze :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz do wrześni idą dwa pasy, później jakieś 25-30 km do Słupcy (chyba) i na bezpłatną autostradke do Strykowa. W dwie strony to jest prawie 110 zł to ja mam paliwo w 1 strone :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj oglądałem tą droge bo jechałem na robote do Konina. Jest elegancko. Cieżarówki jadą autostradą wiec na drodze spokój. Naprawde nie wiele samochodów jedzie starą drogą. Do Wrześni idzie dobrze. Trzeba troche uważać na radary ale wiadomo. Z czepką to nie solo wiec to chyba nie problem. Droga jest dobra. Nie ma dziór ani "ubytków w asfalcie". Ja jestem za starą drogą. Zwykłej jednopasmówki ok 30 km a ponad 50 zł w kieszeni :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.