Skocz do zawartości

powiększenie n126


Rekomendowane odpowiedzi

a jak chciałbyś ją przedłużyć? :ok: ciężko będzie ci przedłużyć boki a dach chyba jeszcze trudniej Wogóle z takim przedłużaniem to byłoby kupe roboty i straszne koszty Moim zdaniem gra nie warta świeczki Już lepiej sprzedać i kupić coś wiekszego Niewiem czy się orientujesz ale są niewiadówki większe od popularnych N126 Zajrzyj na http://www.fanklub-niewiadowek.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o takiej usłudze , sam kiedyś o tym myślałem . Niewiadów wstawia nawet toaletę . Musisz sie zastanowić na jaki typ karawaningu sie decydujesz. Czy to jest tylko miejsce do spania, czy potrzebujesz więkększego komfortu? Metr wstawki w Niewiadowie kosztuje 2800 zł . / cena z przed roku /+ podłoga = nowa okleina , toaleta , tego nie wiem ! ????. /Musisz pytać w Niewiadowie /

Stwierdzam jedno : Jeżeli się wyjeżdża w okresie letnim to i tak cały dzień spędza się poza przyczepą , nawet gotowanie w ganku lub gdzieś tam ....! Niestety : przysznic , toaleta w gestii kempingu . Różnica miedzy wypasioną przyczepką , czy kamperem jest taka , że ja się świetnie wysypiam sam i z małżonką , szybko nagrzewam i szybko chłodzę wnętrze . Nie ma regół , kazdy lubi to co chce !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co kombinować też o tym myślałem jak miałem n126n....

 

poszukaj lepiej n132 - ja akurat trafiłem na n132t z toaleta i teraz jedynie brakuje ogrzewania i prysznica....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie takie wcale głupie.Musisz obszukac okolice i znaleść skrupe od niewiadówki nawet rozwaloną do połowy.Odcinasz odpowiednią część tył lub przód .Wycinasz w swojej budce odpowiedno do tego co Masz ,dokleić ,wzmocnić.Ale to zabawa dla majsterkowicza,trudne ale wykonalne.Materiały litry żywicy,mata szklana,żelkot do pomalowania całości,wzmocnienia,no i pewnie rama do wydłużenia.Ci co reperują auta z rozbicia to się na tym znają(takie przeszczepy to ich specjalność).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukać,pytać,po znajomych,działkach,parkingach.Wpadłem na coś innego,odkręcamy od ramy tniemy w dogodnym miejscu (w miarę bez uskoków)budę na 2 części,rozciągamy jak chcemy.Teraz trzeba zrobić tymczasowy stelaż z osb sklejki,listew poskręcać razem budę aby się nie wichrowała(otwory na końcu Zakleisz) .Od zewnątrz Przykręć cienką sklejkę,płytę paździerzową na jak najdłuższe odcinki (narożniki ostre zaokrąglenia na końcu).Teraz przewrócić budkę na ten bok i od środka zalewajka żywiczna i mata z odpowiednimi zakładkami (i tak 2 boki i podłoga i dach ).Narożniki formy z gipsu łatwiej na budce przed pocięciem zrobić(tylko czymś budę trzeba wysmarować aby forma odeszła) i zalać tak samo przewracając budkę.Myśle że z 3 tygodnie zabawy, jak w miarę domowym sposobem 500zł wystarczy.Albo Możesz zalewać boki razem z narożnikami ,na końcu tylko dach i podłoga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.