Skocz do zawartości

Kot na kempingu


AKISSJG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie wszystkich forumowiczów i dziękuję za zabranie głosu w dyskusji. A kontynuując temat chcę się zapytać jak rozwiązujecie sprawę kuwety dla waszego futrzaka w przyczepie? Nasza przyczepka ma oddzielną toaletę i zastanawiam się czy tam również nie ustawić kuwety dla Kici, tylko wycinać przejście dla kota czy nie? (na przykład dla takich drzwiczek )

 

P.S.

Dla wszystkich forumowiczek :mod:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dzień dobry. Chciałbym się podłączyć do tematu z ważną radą. W czasie pobytu na kempingach zdarza się zagubienie czworonożnego przyjaciela. W odzyskaniu pupila na pewno pomoże breloczek jak do kluczy przymocowany do szelek czy obroży z numerem telefonu komórkowego do właścicela. My już z trzecim kotem spędzamy wakacje w przyczepie. Wszystkie zwierzaki chodziły luzem, czasami toczyły walki w dzień z psami, nocami z innymi kotami, ale nigdy nie zginęły. Zaprzecza to tezie, że koty nie przyzwyczjają się do ludzi. Faktem jest, że przyczepę stawialiśmy blisko lasu czy krzaków. Nie martwiliśmy się o kuwety. Jak jest gorąco koty w dzien śpią. Uaktywniają się w nocy dlatego zostawiamy zawsze otwarte drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lencek1, sorki ale wydaje mi się, że nie zrozumiałeś całego wątku. Właśnie takie zachowanie tutaj było przez nas tępione. Dlaczego ja, trzymając swojego psa na smyczy mam być narażony na walkę z Twoim kontem? Dlaczego Th0rn ma mieć zafajdany przedsionek? Dlaczego chodząc po kempingu mam w coś wdepnąć? W imię wolności Twojego kota? Chyba trochę tutaj przesadziłeś. ABSOLUTNIE - kot na uwięzi i pod kontrolą. Jak każde inne zwierzę. Przyjedź ze swoim zwierzakiem, ale go kontroluj. Bo przez takie zachowanie jak Twoje, ja za chwilę nie będę mógł przyjechać z moim psem, "bo inni właściciele to..." I co gorsza, będę musiał przyznać rację!!!

 

Co do zabezpieczenia - wszczep kotu chip i w razie zguby to Cię znajdą. Ale ta zguba powinna być przypadkowa, a nie poprzez pozostawienie kota luzem!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie byliśmy na zlocie z naszą czarnulką i chyba tylko kilka osób nas widziało jak wieczorkiem wymykaliśmy się nad rzekę aby mogła skorzystać ze świeżego piaseczku. Cały czas była wyprowadzana w szelkach i na smyczce. W przyczepie miała swoją kuwetę i na pewno nikomu nie przeszkadzała.

A co do zwariowanych właścicieli swych psich pupilków to "milość" zaślepiała im oczy. Spotykałem masę samotnych psów (zazwyczaj tych mniejszych ras) biegających sampoas po polu. Ja lubię wszystkie futrzaki ale na polu czy to w przyczepie, kamperze czy namiocie, pies powinien być uwiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lencek1- żonę też puszczasz w nocy po lesie :bukiet:

Zastanów się jak by twego kota zaatakowało jakieś zwierzę zarażone wścieklizną ,a potem twój pupilek ciebie drasną. :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział że puszczam wolno. Cały czas na smyczce lub na rękach w okolicach ludzi lub innych zwierzaków (na przykład wolno puszczonych psowatych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.