Skocz do zawartości

Kempingi do 150km od Warszawy?


KONZIO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale ja na poważnie pytam, nie żebym drwił tylko naprawdę może jakiś błąd się wkradł rzeczywiście albo cennik ten jest niezrozumiale ułożony ? Bo przecież to wychodzi ze 40 ojro czyli tak jak np. lazurowe wybrzeże, albo Włochy albo..... nie.... to musi być błąd oslabiony.gif

 

 

...a może z wyżywieniem ?

Edytowane przez Sisar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witajcie,

 

szukam spokojnego kempingu w odległości do 200km od Warszawy na długi weekendowy wypad czerwcowy z 1,5 rocznym dzieckiem.

 

Moje oczekiwania to coś trochę dzikiego takiego jak Kemping Dźwigar w Popowie, Łacha, lub Danowskie.

Nie przepadam za malowaną trawą i niemieckim porządkiem.

Ma być klimatycznie.

Musi być toaleta i natryski.

Fajnie jakby był blisko jakiś barek, sklepik i jakaś woda, co by można było się pomoczyć, jakieś rybki połowić.

 

Chciałbym skorzystać z Waszego doświadczenia, może ktoś coś widział podobnego, coś słyszał.

Prośba do Was o wpisywanie Waszych propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szekla, Mazury (m. Strzelce koło Wilkasów). Llubię go właśnie za za nieład.. Tyle że to ponad lekko ponad 200km. Tani, fajny dla dzieci (b. Łagodne zejście), niepoukładany, barek jest (ale nie wiem czy w czerwcu działa),luźni właściciele, blisko do Giżycka. Małym minusem jest sanitariat, ale jak nie jesteś francuzkim pieskiem to spokojnie przeżyjesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takich wymaganiach, proponuję kemping "U Sikory" w Niedźwiadach Dużych k. Lichenia.

Z centrum Warszawy trasą A2 - 240 km, zaś DK 92 ok. 220 km.

Woda w jeziorze podgrzewana z elektrowni Konin, rybki w jeziorze czekają, plaża piaszczysta, cisza i spokój, rowery wodne. Jedynie sanitariaty odrobinę poniżej standardu (WC i prysznic), ale inni nie narzekają. 

Można się zaszyć w zieleni i zapomnieć o świecie i jego problemach.

Edytowane przez powolniak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Polecam kemping "Pod Sosnami" w Nieborowie.

Byłem tam z rodzinną 4-6 lipca. I muszę przyznać że wokół same plusy. 

1. Wspaniały dojazd - kilka kilometrów od zjazdu z A2. Z Radomia przez Grójec jechałem 1,5 h, z Warszawy będzie 1 h.

2. Cisza i spokój,

3. Nowiuteńkie i czyste łazienki z gorącą wodą wieczorem, :yes:

4. Na terenie kempingu prywatne muzeum motoryzacji po którym za 10 zł oprowadza bardzo kompetentny młody człowiek,

5. Dwa kroki do pięknego pałacu Radziwiłów w Nieborowie i jeszcze piękniejszego parku;

6. Siedem kilometrów do parku Arkadii - trzeba zobaczyć!!!!

7. Za dwójkę dorosłych, dwoje młodzieży, psa, przyczepę, samochód i prąd zapłaciłem 50 zł za dobę????

8. Jest gdzie i co zjeść - polecam bitki w karczmie "Pod Prosiakiem".

A tak w ogóle to wraz z nowym właścicielem to do dawnego kempingu "nr 77" też przyszło nowe. I lepsze. :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Polecam kemping "Pod Sosnami" w Nieborowie.

Byłem tam z rodzinną 4-6 lipca. I muszę przyznać że wokół same plusy. 

1. Wspaniały dojazd - kilka kilometrów od zjazdu z A2. Z Radomia przez Grójec jechałem 1,5 h, z Warszawy będzie 1 h.

2. Cisza i spokój,

3. Nowiuteńkie i czyste łazienki z gorącą wodą wieczorem, :yes:

4. Na terenie kempingu prywatne muzeum motoryzacji po którym za 10 zł oprowadza bardzo kompetentny młody człowiek,

5. Dwa kroki do pięknego pałacu Radziwiłów w Nieborowie i jeszcze piękniejszego parku;

6. Siedem kilometrów do parku Arkadii - trzeba zobaczyć!!!!

7. Za dwójkę dorosłych, dwoje młodzieży, psa, przyczepę, samochód i prąd zapłaciłem 50 zł za dobę????

8. Jest gdzie i co zjeść - polecam bitki w karczmie "Pod Prosiakiem".

A tak w ogóle to wraz z nowym właścicielem to do dawnego kempingu "nr 77" też przyszło nowe. I lepsze. :yay:

mają jakąś stronkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dawno sie nikt nie odzywał - byłem w sezonie na jeden weekend. Ceny ok (w stosunku do tych, które były w 2012). Polecam, naprawdę sympatyczna miejscówka na weekendowe grilowanie. Jest plaża, plac zabaw, boisko do siatki, czyste sanitariaty, blisko basen. Płaciłem ok. 50 PLN za dobę za 2+1 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.