Skocz do zawartości

Kempingi do 150km od Warszawy?


KONZIO

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko przy takim kursie euro mało opłacalne :ok:

 

A pamiętasz jak nie tak dawno mówili że dolarem to sobie będzie można :piwko: wycierać ?

Do lata może być zupełnie inaczej , pewnie że dzisiaj euro po 5 zł. to lepiej w kraju czegoś poszukać nawet 100 km. dalej od założeń ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jeśli chodzi o wspólny wyjazd ja jestem zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :ok:

na kilka budek to bedzie weselej i można by bezpieczniej w dzicz pojechać nie koniecznie na zwykły kemping z pradem i sanitariatami .Ja byłbym za jakimś miejscem nad jeziorkiem,może jakiś lasek,może zalew,nie bardzo wiem gdzie bo jak do tej pory to jeżdziłem na wakacje w zachodnio pomorskie tam jest dużo spokojniej niz na mazurach i chyba piękniej , ale 450km od Warszawy więc na dwa czy trzy dni to za daleko zwłaszcza problem byłby z maluchami ,a to w końcu nasze szczęścia :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

max1978, petek, Aż przeczytałem przez telefon mojej żonie wasze posty. Strasznie się ucieszyła, także było by świetnie, gdyby się nam udało wypuścić gdzieś większą paczką, tym bardziej, że zainteresowania i priorytet (czyli bezpieczeństwo i dobrą zabawę dla naszych maluchów) przypuszczam, że mamy takie same. To pozostanie tylko kwestia dogadania się, kiedy i gdzie jedziemy.

 

Maxiu z mojej strony jest tylko 1 ale, jeżeli chodzi o wyjazd w zupełną dzicz. Ja niestety nie mam (na razie) tak przygotowanej budki, żeby była zupełnie samowystarczalna. Za jakiś czas może mi się uda ją do tego przystosować, ale na razie to było by chyba ciężko.

 

szary11, Ty to kochany chłop, jesteś!!!! :piwko:

Zawsze się pojawisz, tam gdzie Cię potrzeba i z dobrą radą.

 

wir57, A Ty drogi Wirku, także zawsze podtrzymujesz na duchu, w tym przypadku, że nie tylko ja borykam się z takim problemem.

 

DZIĘKI!!!!!

Pozdrowionka dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie czego też jestem chętny na wspólny warszawski wyjazd. Mam dwoje dzieci w wieku 6 lat i 2 lat i zgadzam się, że w grupie raźniej i dzieciom :ok: i dorosłym :piwko:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KONZIO, na wypady weekendowe wystarczy Ci prądu z akumulatora ( jak posiadasz) robiłem takie wypady weekendowe na dziko aku 75Ah wystarczył na oświetlenie, pompka wody,radyjko i chwilkę nawet i TV , lodówka na gaz chodziła , zapas wody , a jak braknie zawsze gdzie blisko można uzupełnić , a jaka frajda w ciszy i spokoju tak na dziko - warto spróbować.

Jeśli chodzi o WC jeśli nie posiadasz stacjonarnego można przenośne kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgaMi, Jak coś, to serdecznie zapraszamy. Zresztą pewnie jak przejdziemy do konkretów, to będzie to widoczne na forum.

 

wystarczy Ci prądu z akumulatora ( jak posiadasz)
no właśnie Wirku nie mam, mam tylko akumulator w aucie, ale to po pierwsze musiał by cały czas stać nim przy budce, a dwa to czasem mogło by się okazać, że auta bym nie odpalił.

Kibelek mam, także to jedyna rzecz, która ułatwiła by mi życie w "głuszo-buszu" :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarekkow, Wygląda sympatycznie, tu jest więcej zdjęć:

http://www.camperpark.pl/main.php?lang=pl&country=1&type=1&id=27831&x=21.54079&y=51.59406&z=8

 

dragstar, Wiesz bardziej od tworzenia jednorazowego zlotu, bardziej by mi zależało na znalezieniu grupki znajomych (a może za jakiś czas, przyjaciół), z którymi (oczywiście nie zawsze będzie każdemu pasować, termin, czy miejsce), ale można by się było umawiać na krótkie z reguły 2-3 dniowe wypady, czyli raczej po jakichś nie położonych o 400km od domu miejscowościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz bardziej od tworzenia jednorazowego zlotu, bardziej by mi zależało na znalezieniu grupki znajomych (a może za jakiś czas, przyjaciół), z którymi (oczywiście nie zawsze będzie każdemu pasować, termin, czy miejsce), ale można by się było umawiać na krótkie z reguły 2-3 dniowe wypady, czyli raczej po jakichś nie położonych o 400km od domu miejscowościach.

 

Dobrze gadasz :piwko::ok::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o akumulator to pożycze w pełni naładowany ,przywiozę w razie czego ze trzy bo mam kilka na dłuższy wyjazd w dziczy,bo i takie w tym roku planuje wiec wykombinowałem 4 akumulatorki każdy po 80ah :piwko: teraz tylko czekac na ciepełko bo jak na razie to trzeba śnieg z budek zrzucac heeee

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.