Skocz do zawartości

Bezprzewodowy Internet w podróży


ogrodnik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety z tym jest problem, bo raczej z przyczepkami wybieramy się z dala od większych miast , a co za tym idzie połączenia z netem są ograniczone - transfer kiepski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się . Sygnał wzmacnia się w zależności od wielkości miasta . Sukcesywnie wymieniają nadajniki , więc potrwa to jeszcze jakiś czas .

Blue connect w sieci ERA do otwierania stron wystarczy ale do ściągania czegoś to trochę za mało i tu mam na myśli wyjazdy w głuszę . :hop1:

Za to w mieścinie zasuwa mi super .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam Blue connect w miastach ok poza gorzej

ale chyba i tak ma największy zasięg

dokupuje się dodatkową antenke na dach i jakoś się buja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma komorę w plusie i zasięg iplusa przedstawia mapka http://www.iplus.pl/indywidualni-zasieg.html i tu wyraźnie widać w obrębie dużych miast mamy HSDPA czyli lepszy transfer , ale z przyczepkami uciekamy z dużych miast i tu już pozostaje nam tylko EDGE, niestety z gorszą szybkością, Ta się przeglądać strony www sprawdzić pocztę , ale ściągnięcie czy wysłanie większych plików to już problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wyjazdach łącze się za pomocą modemu mojego telefonu (mam Mix Plusa),

mam pakiety tanie pakiety internetowe 2,5 grosza za 100 k ,w czasie odpoczynku wystarcza - nie jadę po to aby filmy ściągać , a zasięg miałem nawet w Bachotku (po GPRS) a w innych sieciach trzeba było"pola" szukać :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do iplusa to niekiedy na wsi zabitej dechami internet idzie lepiej na GPRS niż na większej prędkość to też zależy od ilości użytkowników w danym momencie :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ganeralnie chodzi mi o to że ma być taniutko a ja chce tylko gg poczte i nasze forum

 

To pozostaja ci pakiety na karte. wtedy placisz jak za rozmowy (tzn za ilosc danych tylko). Sprawdz oferty operatorow. Jesli chcesz kozystac z modemu w telefonie to zobacz co oferuje twoj operator. Jesli masz abonament to mozesz sobie brac nielimitowany net tylko na okres wyjazdow, tzn na dany okres roliczeniowy. A jak na karte to pozostaje placic tylko za transfer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja idę do sklepu ,kupuje :hop1: ,lub flaszkę ,idę do pierwszego lepszego domu ,oczywiście nie wszyscy posiadają internet i wale prosto z mostu.

Nie jestem akwizytorem ani złodziejem ,tylko przebywam na odpoczynku z przyczepką i rodziną .

Nikt jeszcze nie odmówił ,a z reguły kończy się po paru wizytach wspólnym posiedzeniem z rodziną przy :ok:

Przeważnie w sklepie już można dogadać się z właścicielem (dotyczy prywatnych sklepików w domach) , oni odżywają dzięki turystom.

 

Najlepszy dostęp do internetu to metoda na przyczepkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem w tej chwili najtaniej ma Play

Internet z Play'a działa tylko w dużych miastach. Poza nimi nie działa wcale. Ta usługa jest świadczona wyłącznie na własnych przekaźnikach Play'a, a tych nie jest dużo (rozmowy i sms'y lecą po sieci Plusa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.