Skocz do zawartości

Giełda caravaningowa. Kiedy?


sasquatch

  

  1. 1. Gielda caravaningowa powinna odbyc sie w:

    • Niedziele (3 maja)
      5
    • Sobote (2 maja)
      22
    • Piatek (1 maja)
      1


Rekomendowane odpowiedzi

mymlon: giełda będzie na targowisku obok kempingu

 

radwan: kto i co? może Nostradamus przewiduje przyszłość. Ja nie potrafię :-) Sprzedawć będą Ci co przyjadą z tym co przyjadą a kupować będą Ci co przyjadą. Do tej pory nie było takich giełd. Mam nadzieję, że firmy też przyjadą wystawić swoje samochody i przyczepy. Wszystko i nic? Nie znam takiego pojęcia. Chyba, że chiałeś napisać nic dla mnie - a to już są indywidualne upodobania, których chyba nie jestem w stanie zaspokoić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę ! tak sobie ! że w sobote czas to mamy dla siebie ! Bedzie to jedyny dzień kiedy bedą wszyscy ,bedzie mozna pogadać , spotkac sie z przyjaciółmi , pograc na gitarze przy ognisku ! Na giełdy ludzie z zewnątrz zazwyczaj szykuja sie w niedzielę . Kto z nas ma coc do kupienia i sprzedania to zostanie dłuzej ! To tylko takie moje skromne zdanie .

WSZYSTKIE GIEŁDY : PSIE , KOCIE , SAMOCHODOWE I inne odbywaja sie w niedziele !

 

 

Do Waszego Muzeum moge dołożyc 1 numer czasopisma ,,Niewiadówek NEWS ,, z dnia 1 wrzesnia 2007. Z mojej branzy i sporej kolekcji aparatów fotograficznych moge zaproponowąc coś z Zenitów , Smienek itp. Cosik tam przywiozę ! :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.