Skocz do zawartości

Giełda caravaningowa. Kiedy?


sasquatch

  

  1. 1. Gielda caravaningowa powinna odbyc sie w:

    • Niedziele (3 maja)
      5
    • Sobote (2 maja)
      22
    • Piatek (1 maja)
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Jak już gdzieś wcześniej pisałem, że podczas WARKOTu2009 odbędzie się także giełada caravaningowa. Chciałbym poddać dyskusji dzień, w którym miałaby się odbyć. Piątek Sobota czy Niedziela.

 

Dla wygody - ankieta.

 

Pozdrawiamy Martes i Sasquatch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem najlepszym dniem jest sobota (2.V) i tak zagłosowałem :ok: 1 będą się ludzie jeszcze pewnie zjeżdzać a 3 już rozjeżdzać więc 2 jest chyba najlepszym rozwiązaniem :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, o ile znam giełdy, że najlepiej było by, żeby odbyła się ona chyba w niedzielę.

Swoją tezę uzasadniam faktem, ogromnego "burdlu" jaki zawsze pozostaje po różnego rodzaju giełdach i targach. Przy piątkowym, czy sobotnim terminie, trzeba się będzie jeszcze męczyć w tym "syfie", przynajmniej przez 1 dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KONZIO :czerwona: Po pierwsze; karawaningowcy to porządni ludzie i nie bałaganią nie niszczą itd Po drugie; zawsze każdy za sobą sprząta i zostawia miejsce w takim stanie w jakim je zastał A po trzecie to twoją wypowiedz można zrozumieć tak; zróbmy giełde w niedziele i szybko potem się zwijajmy i wyjeżdzajmy a ktoś tam (np. właściciele, gospodarze) niech se zrobią porządek itd :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIT-ku drogi. Nie mam nawet najmniejszej wątpliwości, że karawaningowcy Ty, ja czy też 100 innych osób to porządni i czyści ludzie. Jednakże wydaje mi się, że nie można nigdy generalizować (tak przy cechach negatywnych, jak i pozytywnych). Wystarczy, że wśród tej ogromnej rzeszy wspaniałych i schludnych ludzi trafi się 5- 10, którzy mają "inne" spojrzenie na czystość i zapewniam Cię, że w ramach ogólno pojętego dobra, w celu zachowania jako takich przyzwoitych warunków estetycznych, przez całą giełdę, będziemy wyznaczać dyżury i zasuwać, za jednym lub drugim z workami na śmieci. Dodatkowo (chociaż tego nie jestem pewien), ale domyślam się, iż warunkiem uczestnictwa w w/w giełdzie nie będzie obecność na zlocie, można się spodziewać zwiedzających z poza kręgu karawaningu, a tych to już na 100% Cię zapewniam, nie upilnujesz.

Zresztą, nie chcę nikomu narzucać swojego zdania, tym bardziej, że niestety moje uczestnictwo w w/w imprezce nadal wisi na włosku (także nie chcę, żeby później zostało powiedziane, wymądrzał się a nie przyjechał), ale chciałem, tak po przyjacielsku podzielić się własnym zdaniem na ten temat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanuje twoje zdanie i bardzo dobrze że je masz :-] Jest wiele racji w tym co piszesz ale myśle że nie będzie problemu z porządkiem i do jak to ująłeś "burdlu i syfu" nie dojdzie :ok: za grupe karawaningowców zaręczam a i gości odwiedzających bym się nie obawiał :) chociaż jest zawsze ale ... oczywiscie mogę być naiwny w swoim podejściu i się mylić ale to okaże się po fakcie :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Kit'a w 100% - sobota najlepsza i uzasadnienie trafione :) . Najspokojniej będzie można sobie pooglądać :-]

 

KONZIO troszkę dmuchasz na zimne za mocno. Wyluzuj, będzie OK :ok::czerwona::):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta giełda caravaningowa to mnie jakoś przeraża :ok:

 

sobota najlepsza i uzasadnienie trafione :) . Najspokojniej będzie można sobie pooglądać :)

 

mam takie wrażenie że przyjade na zlot poznać tak samo zakręconych ludzi jak ja a okaże się że to nas będą oglądać( ludzie spoza zlotu) jak małpy w zoo - takie mam wrażenie...

 

pewnie źle mi się wydaje bo mało wiem ale... czuje nutke niepewnośći

raz się żyje siąde z :czerwona: i będe obserwował :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta giełda caravaningowa to mnie jakoś przeraża :)

 

 

mam takie wrażenie że przyjade na zlot poznać tak samo zakręconych ludzi jak ja a okaże się że to nas będą oglądać( ludzie spoza zlotu) jak małpy w zoo - takie mam wrażenie...

 

pewnie źle mi się wydaje bo mało wiem ale... czuje nutke niepewnośći

raz się żyje siąde z :czerwona: i będe obserwował :ok:

 

wiesz jak sie zwierzeta w zoo oglada to nie masz czasem uczucia ze one tez z rownym zainteresowaniem na nas patrza?

obopolna rozrywka :-]

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko dotyczace tej gieldy moze troszke smieszne ale w koncu "nowy" jestem

 

kto tam bedzie i co sprzedawac ? czy juz sie odbywaly podobne gieldy wczesniej ?

 

czy to bedzie cos na wzor kiermaszu dot. karawaningu z udzialem przestawicieli firm

 

specjalizujacymi sie w temacie czy to poprostu bedzie cos na podobienstwo bazarku na

 

ktorym bedzie wszystko i nic ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.