Skocz do zawartości

uszkodzenie bocznej ścianki a zakup przyczepki...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Od trzech tygodni poszukuję dla siebie przyczepki i jak już się wydaje, że jest ta która pasuje pod każdym względem to zaczynją wychodzić jakieś kwiatki. Znalazłem przyczepke która miał a uszkodzony bok w ten sposób, że na dużej płaskiej powierzchni był wgniot i prawdopodonie z efektem przebicia... w sumie nie mogę stwierdzić czy blacha została przebita bo gość zakleił uszkodzenie włóknem szklamym i żywica... wgniot był na tyle głęboki, że oberwało się również sciance wewnątrz przyczepki .... ogólnie nie widać żadnych zacieków itp... co o tym myślicie, czy wada jest na tyle istotna aby nie kupować przyczepki ? oto link do niej http://moto.allegro.pl/item545221448_burstner_club_560.html pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mar1975, lepiej nie ryzykowac zakupu takiej przyczepki bo niewiesz jak fachowo została ta naprawa wykonana przez poprzedniego użytkownika, czasem moze być tak, ze mimo iż została ona czymś "zapaćkana" to juz woda sie dostała do wnętrza i sieje tam spustoszenie ( grzyb, wilgoć itp ), albo też można próbowac ją naprawiac ponownie samemu ale tez generuje sie koszty ( na forum znajdziesz relacje Kolegów, którzy sami naprawiali swoje przyczepki ) albo tez nie ulegać emocją i dalej szukać :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj, jest tyle przyczep sprowadzonych, że znajdziesz coś innego. Wnętrze można naprawiać ale walczyć z uszkodzonym poszyciem to ciężka i niewdzięczna praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak ,żadna rewelacja .Jest tyle oferowanych przyczep do sprzedaży ,że takie uszkodzone należy omijać szerokim łukiem.Po pewnym czasie napewno będziesz chciał sprzedać przyczepe i to Ty zostaniesz z tym" łatanym" problemem .Głowa do góry i szukaj dalej a napewno znajdziesz w lepszym stanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie szukałem przyczepki z łóżkiem pietrowym po jednej stronie na środku stolik 4-osobowy i na drugim końcu sypialnia 2-osobowa... Ta przyczepka jest w miare duża i 4 osoby powinny bez problemu w nij funkcjonować.... Jęśli komuś taka przyczepka wpadnie w oko to będe wdzięczny za namiar na sprzedawce... :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za cenne uwagi :) chyba jednak wybiore się do kutna po ta przyczepke http://centrumcampingowe.gratka.pl/ogl/8914506.html co o niej sądzicie?

witam

jezeli spelnia twoje oczekiwania to bierz :czerwona:

najwazniejsze to pojechac ,pogadac,zobaczyc,obwachac,potupac i jak wszystko ok to kupic :ok:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

cześć ja zaraz po zakupie na dzieńdobry uszkodzłem poszycie poszła blaszka jakjeś 20cm ala tylko blaszka to sę wpieniłem ale gada się trudno do sklepu poksilinka nacsnołem do szczelinki troszke wygładzłem i jest ok zrobło sę jak kameń a pozatym to w centrum miasta było kurde za casno na jazdę z cycepą ale nie cieknie :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za cenne uwagi :) chyba jednak wybiore się do kutna po ta przyczepke http://centrumcampingowe.gratka.pl/ogl/8914506.html co o niej sądzicie?

 

Mar1975, ta przyczepka, do której link podajesz była już gdzieś pokazywana na tym forum. Tylko nie pamiętam przez kogo (ktoś już się w jej sprawie radził). Jeśli to nie Ty pytałeś, to poszperaj w postach około 1 miesiąca do 1,5 wstecz dotyczących zakupu budek. Tam był jej (konkretnie) opis i mankamenty (bo coś tam o ile dobrze kojarzę, coś z nią było).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też oglądałem tę przyczepkę, niestety przed przeczytaniem, co z nią jest nie tak. Z tego co pamiętam gdzieś było miękko, a z boku była niewielka dziura na wylot. A wcale nie jest taka tania...

W razie czego, mam chyba jeszcze własne zdjęcia tej przyczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.