Skocz do zawartości

Bliżyn; Odrowążek k/Kielc - Stamserwis


mymlon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Niestety nie polecam. Sprzedawca jest "miły" wyłącznie do momentu sprzedaży. Później jest opryskliwy i nie zależy mu wcale na swojej opinii. Nie polecam tego sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Potwierdzam opinię. Komis prowadzi ojciec i syn. Syn to nawet dość kontaktowny, czego nie można powiedzieć o ojcu. Komis odwiedzałem kilka razy i za każdym razem odjeżdżałem z pewym niesmakiem. Nie polecam, choć wybór przyczep dość spory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kupiłem u nich przyczepę, z którą byłem na przeglądzie i w serwisie przyczep - wszyscy zachwalają stan przyczepy, środek jak nowy, pojechałem po kilku miesiącach, by zrobić pewne modernizacje. Ojciec zrobił to profesjonalnie, solidnie i za małe pieniądze. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kupiłem tutaj przyczepę 2 miesiące temu. Wybór był duży a obsługa jak najbardziej sympatyczna. na placu Pan otworzył nam te przyczepy, które nas interesowały, zostawił klucze do nich i spokojnie z żoną wybieraliśmy tę jedną eliminując pozostałe. Zakup według mnie i cenowo i jakościowo bardzo dobry, w ramach bonusa otrzymaliśmy jeszcze bagażnik na 2 rowery na dyszel i nówki drzwi z kompletem śrub i szyn do oddzielnej małej sypialni. Polecam ten komis !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Zakupiłem u nich przyczepe za rozsadna cene (w porównaniu do podobnych ofert intrnetowych) z wynegocjowanym upustem. Ojciec faktycznie buc syn bardziej europejski ,ale w koncu udałem sie po zakup a nie na kawe...:kawa: Jesli cena i przyczepka O'k to komis O'k !:winner:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

W minioną sobotę odwiedziliśmy wieś Odrowążęk i firmę STAMSERWIS muszę powiedzieć że wyjechaliśmy bardzo zawiedzeni

Zanim udałem się do STAMSERWISU odwiedziłem po drodze Bieruń następnie zabrałem z Krakowa rodzinkę i około 17-tej udaliśmy się do Odrowążka umawiajając się telefonicznie czy ktoś tam będzie około 19 ażeby udzielić nam informacji. Pan w telefonie potwierdził że owszem można podjechać jednak jego głos i ton w jakim się wyraził nie napawał optymizmem. Ale cóż pomyślałem to tylko telefon....Po przyjeździe udaliśmy się na plac ( a właściwie POLE ) gdzie stały przyczepki przedzierając się przez trawę i zarośla wysokości niewiele mniejszej od mojego 8 letniego syna.Ale to akurat nie jest istotne.....Po kilkunastu minutach podszedł do nas jakiś gość więc się go pytam grzecznie czy to jego przyczepy i czy nie gniewa się że tak chodzimy i oglądamy?????A on tonem nadającym się wybitnie do baru piwnego stwierdził że nie ma czasu ale za 15 min. ktoś do nas podejdzie!!!!! Myśle sobie z żoną .....CO ZA BUC jak taki facet może prowadzić interes mający kontakt z ludźmi. Gdyby nie to że przejechaliśmy do niego 200 km to już by nas tam nie było ale myślę sobie na pewno zmęczony po podróży z Holandiii być może ten co ma przyjść będzie bardziej kontaktowy???? I rzeczywiście po 20 min. przyszedł syn owego Pana który okazał się zdecydowanie bardziej kontaktowy i rozmowny od swojego ojca. Przyczepki pokazał pootwierał cierpliwie odpowiadał na pytania jednak jak zagadneliśmy go o targowanie to zaczął kręcić nosem.....Ale ogólnie spoko miły facet

 

Podsumowując naszą wycieczkę to co nas interesowało na miejcu okazało się że na zdjęciach przyczepki wyglądają znacznie atrakcyjniej choć sprawa zakupu raczej się odwlekła mam nadzieję że nie na długo bo wakacje..............TUŻ....TUŻ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, co do sprzedaży to lepiej się rozmawia z synem, natomiast modernizacje ojciec robi solidnie. Ostatnio coś tam się buduje, więc jest nadzieja, że firma będzie wyglądała bardziej profesjonalnie. Na razie rzeczywiście przyczepy stoją w trawie.

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też u nich nabyłem moją przyczepkę. Z ojcem nie miałem do czynienia. Syn miły i kontaktowy wszystko pokazał i wyjaśnił. Na łące trawa była skoszona:) i spory wybór. Oglądałem sześć czy siedem przyczep które były w moim przedziale cenowym i tylko w jednej z nich śmierdziało. Ogólnie przyczepki robią dobre wrażenie. Potwierdzam że na zdjęciach niektóre przyczepy wyglądają lepiej niż w realu, chodzi tu o poziom zużycia wnętrza. Ale sporo jest naprawdę w bardzo ładnym stanie. Jedyne co mnie zniesmaczyło to data produkcji przyczepy którą nabyłem różni się od daty w dowodzie o trzy lata. Niestety zorientowałem się dopiero w domu a że do sprzedawcy mam 300km to zostawiłem jak jest. W sumie przy 20 letniej przyczepie 3 lata w lewo czy w prawo wielkiej różnicy nie robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam,

zakupilem w w/w komisie moja pierwsza wymarzona cepke. Pan bardzo mily i rzeczowy. Podczas ogledzin, akurat zaczelo padac. Mimo tego Pan cierpliwie pokazywal nam interesujace nas przyczepy, doradzal i odpowiadal na kazde pytanie. Cierpliwie zniosl nasza prawie 2-godzinna wizyte.

Po tygodniu od ogledzin pojechalem po odbior przyczepki. W tym czasie zostaly zalatwione przez sprzedawce wszelkie formalnosci zwiazane z rejestracja. Przyczepka czekala na nas gotowa z podpietym pradem i gazem. Wszystko zostalo sprawdzone i pokazane jak dziala. Z racji tego ze to moja pierwsza przyczepa, Pan szczegolowo wszystko mi wytlumaczyl.

Sprzedawca nie jest typowym handlarzem nastawionym tylko na zysk. Dostalem, oprocz rabatu od ceny, sporo gratisow. Wtyczki, przejsciowki, zabezpieczenia, wage, butle itp. Jednym slowem wszystko co potrzebne, a czego nie posiadalem, z racji tego ze to moja pierwsza cepka. Przyczepa nie zostala ogolocona do sprzedazy. Bylo w niej wszystko, co zostawili poprzedni wlasciciele, zaczynajac od 2 przedsionkow, a na lopacie, czy wozku do kasety konczac.

Reasumujac, kupilem bardzo zadbana i swietnie wyposazona przyczepe, z kompletem wszelkiego rodzaju dokumentacji i instrukcji, za rozsadna cene. Serdecznie polecam ten komis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zaszłym roku kupilismy u nich czepkę, rozmowy prowadził syn bardzo kontaktowy i miły -wszystko nam pokazał i łopatologincznie wytłumaczył (to nasz pierwszy zakup)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Niestety nie polecam. Sprzedawca jest "miły" wyłącznie do momentu sprzedaży. Później jest opryskliwy i nie zależy mu wcale na swojej opinii. Nie polecam tego sprzedawcy.

No i dziaiaj sfinalizowałem zakup cepki!!!

Ceny naprawdę przystępne, zarówno jak Ojciec tak i Syn sympatyczni i kontaktowi, wszystko na spokojnie i baaaarzo cierpliwie Syn pokazał.

Mimo lekkiego deszczu rozłoźył cały przedsionek, spokojnie i rzeczowo wszystko wyjaśnił.

Tata to fachowiec - ale naprawdę miły i spokojny, bez problemu porobił co było do zrobienia, przerobił wtyczkę na taką jak trzeba - przy nas, nie do końca wiedziałem jakie mam gniazdo....

Dostałem przyzwoity rabat, przyczepa nie była ogołocona - waga haka, poziomice, minutniki, parasol, pas sztormowy itd... w gratisie dostałem butle na gaz, i coś tam jeszcze...

Z czystym sumieniem polecam sprzedawcę. To nasza pierwsza przyczepa, nie znam się jeszcze na nich, ale wygląda bardzo przyzwoicie. Na jesień umówiłem się na klimę i movera - w naprawdę przyzwoityh cenach... 2/3 tego co na allegro i z montaźem.

Kupiłem KIP 42.

pozdrawiam

w.kubat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj zakupiłem kip-a 36. Camping w bardzo dobrym stanie-nie oszukany i nie rozszabrowany jak u innych.Super profesjonalna i uczciwa obsługa, sprzedawca miły, uprzejmy i cierpliwy, udziela wszelkich informacji, sprawdzenia sprzętu i informacji, usuwa od ręki ewntualne wskazane usterki  Nadto można spokojnie sie potargować i otrzymać gratisy.Ceny bardzo przystepne, konkurencyjne z innymi sprzedawcami. Polecam w 100% i zycze innym udanych zakupów!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja też tu kupiłem swoją. Rozmawiałem z ojcem i synem - naprawdę fajni ludzie, nie naciskali "kup pan koniecznie tą". Trochę dali utargować. W sumie jak na razie zadowolony jestem bardzo. Wszystkie urządzenia działają, sucha, czysta, podłoga wydaje się OK. Naprawdę polecam ludzi. Jak będę zmieniał czepę to najpierw będę tam szukał, a nie jechał pół polski żeby szrot oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Byłem w komisie 3 razy. Za pierwszym razem był syn któremu przekazałem o jaką przyczepę mi chodzi. Głownie chodziło mi o DMC max 1050 KG , dwie sypialnie ..Kazał przyjechać za miesiąc.Zadzwoniłem po tym terminie , Oprawadzał nas ojciec i mimo że padał deszcz i była niedziela przyjęci zostaliśmy bardzo miło. Kupiłem ,,bayerlanda vitesse 430,, Po dwóch tygodniach przyjechałem po odbiór . Przyczepka podłączona i bardzo miła żona pokazała mi że wszystko chodzi na medal. Wcześniej był ze mną Jacek /Jack/ i znając jego nos i dociekliwość  dokonaliśmy wyboru. Dostałem upust i kilka gadźetów . Wstepnie zamówiłem movera .

Ogólna ocena bardzo dobra , zwłaszcza że można wcześniej zamówić to co się chce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.