Skocz do zawartości

Bieruń Nowy k/Oświęcimia - Klaja


mymlon

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już są na tapecie, to i ja wtrącę 3 grosze...Byłem tam w lutym, byłem w tym tygodniu. Jest to najlepszy komis z 3 sąsiadujących tam w bliskich odległościach. Ale najlepszy, nie znaczy szczególnie dobry. Obejrzałem kilka przyczep na pułapie 30-40 tyś. zł. i tak naprawdę w każdej coś było...jak coś nie połatane, to ślady po wilgoci (nie wiem, może sam sprzedający o tych śladach nie wiedzieć). Żałuję że nie porobiłem zdjęć. Być może nie były to usterki dyskwalifikujące te przyczepy, ale przy takich kwotach można znaleźć coś co jest bez takich wad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nic nie dodałem ani nie oddałem.:rolleyes:

Sprzedawca spędził ze mną na oględzinach prawie godzinę. Szczegółowo pytałem i oglądałem. Zostałem wyraźnie zapewniony, że przedsionek był wyciągany, rozkładany i sprawdzany. Zostałem okłamany. Mam dwa przedsionki: ciężki i solidny nad Bałtyk i lekki na południe Europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Godzinę temu, dr_Mac napisał:
 DWA kompletne przedsionki.
Super sprzedawca emoji6.png

 

Ale gdyby było odwrotnie  napisz co byś zrobił.   Uściślę gdyby okazało się, że w worku jest jakieś badziewie, przy solidnym zapewnieniu, że wszystko jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro leżało w tej przyczepie, to było właśnie od niej. Czemu miał by go oddawać? To dziwne że były dwa letni i zimowy....a jak niema żadnego (częsta praktyka u sprzedawców) to już nie jest dziwne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby w środku było badziewie to domagał bym się porządnego przedsionka, który miał być w komplecie.

Tak wiem ed. Moje postępowanie nie jest krystaliczne i 100% uczciwe. Cóż ... nie pretenduje do tytułu świętego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Was wie czy Mirek sprowadził cos nowego od poczatku roku ?

(mam na myśli używane przyczepy, na profilu na FB w kółko - chyba - te same)

wcale bym sie nie obraził gdyby miał na placu cos młodszego niż 9 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
26 minut temu, Tomaszsl napisał:

Ja polecam klaje sprzedawców oraz szefa. Idzie się dogadać co do ceny serwisu przyczepy. Zawsze dostaje rabat na zakupione rzeczy co mnie cieszy. 

No o rzetelności sprzedawców niech świadczy fakt, że już od ponad roku czekam na przesłanie oferty Weinsberga 550 QDK ;) 

Myślisz, że czekać dalej czy zamawiać gdzieś indziej? :lol:Bo nie wiem czy się dogadamy ;) 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jacek00 napisał:

No o rzetelności sprzedawców niech świadczy fakt, że już od ponad roku czekam na przesłanie oferty Weinsberga 550 QDK ;) 

Myślisz, że czekać dalej czy zamawiać gdzieś indziej? :lol:Bo nie wiem czy się dogadamy ;) 

Musieli Cię wyczuć, że nie jesteś zainteresowany. Ze mną przeprowadzili wywiad w sprawie Tabberta Da Vinci 500 KD i do dziś oferty nie otrzymałem (na samym wstępie rozmowy gratulowali mi wyboru marki).  Widać chyba też nie byłem godny oferty, szkoda tylko że konfiguracja trwałą jakieś 30 minut (czas poświęciłem ja jak i sam p. Klaja po drugiej stronie słuchawki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja mam trochę inna sytuację mieszkam od nich 30km jade tam i nie mają wyjścia muszą mi zamówić. Może faktycznie macie rację że przez tel olewają. Teraz poszli trochę w mechanikę samochodową dpfy i podstawowe naprawy pojazdów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tomaszsl napisał:

Może ja mam trochę inna sytuację mieszkam od nich 30km jade tam i nie mają wyjścia muszą mi zamówić. Może faktycznie macie rację że przez tel olewają. Teraz poszli trochę w mechanikę samochodową dpfy i podstawowe naprawy pojazdów. 

to dziwnie świadczy o firmie, która w czasie kiedy jest wielki boooom na nasze hobby nagle zaczyna robić naprawy samochodów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maarec napisał:

to dziwnie świadczy o firmie, która w czasie kiedy jest wielki boooom na nasze hobby nagle zaczyna robić naprawy samochodów. 

Boom to podobno już był teraz ludzie czekają aż zaczną się wyprzedaże przyczep. Ci co kupili w pandemii i im nie spasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tomaszsl napisał:

Boom to podobno już był teraz ludzie czekają aż zaczną się wyprzedaże przyczep. Ci co kupili w pandemii i im nie spasowało.

ja obserwując rynek mam zdecydowanie inne zdanie, czytam też prognozy producentów przyczep i kamperów, oni też mają swoje wizje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.