Skocz do zawartości

Spotkanie majowo-zlotowe :)


robin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dziś ukazał się u mnie wstępny grafik na listopad i kurna mam w sobote na noc :] Będe się ugadywał teraz z kolegami by na rano sie zamienić to wtedy na ok 18 dotarłbym do kutna. Niedziele już mam wolną . Więc może jeszcze nie dopisze sie do listy, ale miejcie mnie na uwadze :]:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko,

tak jak wcześniej się deklarowałem tak teraz muszę z przykrością stwierdzić że nie mogę przyjechać a to dlatego że musimy z małżonką ochrzcić naszego najmłodszego karawaningowca a termin przypada akurat na 12 listopada. Mam tylko wielką nadzieję że w sezonie gdzieś się spotkamy !! :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie cisza.I bardzo wymowna.Do piątku jeszcze jest czas,ale dotychczasowe reakcje nie wróżą niczego pomyślnego.A termin naprawdę jest optymalny.Bo nawet oddać głos w niedzielę każdy z uczestników by zdążył.Ja pozostanę optymistą do końca.Może stanie się cud ?

Pozdrawiam - Robin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dostałem grafik... narazie jest lipa, bo od 11 do 17 listopada mam na 6 do pracy :] Ale jeszcze nic straconego, musze porozmawiać z kolegami, może z kimś się zamienię... więc jeszcze niestety nie mogę dać jednoznacznej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;jak wcześniej wspomniał Robin to ja byłem inicjatorem zlotu.Teraz z perspektywy kilku miesięcy i kilkunastu prób zorganizowania zlotu,widzę,że to był chybiono pomysł.Nie wracam już to tego tematu.Tomii prosze wykasuj tem temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

:]:]:]

 

Proszę Irku nie zniechęcajmy się, jeśli nie teraz to może za chwilę.

Na samym początku, też sceptycznie podchodziłem do jakiegokolwiek

kontaktu "osobistego", prościej przez internet - nie trzeba tyle odwagi.

U mnie osobiście nastąpiła pewnego rodzaju przemiana - sądzę na korzyść.

Dobrze ujął to Robin :

 

"A łączy nas jedna pasja.Widać to po rozwoju forum i ilości osób zainteresowanych jego istotą.Zastanowimy się wspólnie nad ideą założenia klubu karawaningowego.Nieformalnego lub formalnego.Takiego klubu w którym każdy znajdzie pomoc i oparcie.

Gdzie wszyscy będziemy sobie potrzebni , gdzie znajdziemy pomocną dłoń kolegów w sytuacjach kryzysowych (wypadki,skutki kradzieży,trudności językowe,konsultacje techniczne, prawne,medyczne itp). Chodzi o to , aby żaden z nas nie czuł się osamotniony i zdany na pastwę losu w trakcie podróży, zarówno w kraju jak i za granicą."

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko spokój nas uratuje :].

 

Panowie zaplanujmy coś na spokojnie, bez emocji z dużym zapasem czasu. Znajdźmy kemping i umówimy się tam z budkami. Ja postaram się załatwić tam jakąś zniżkę i bez żadnego rezerwowania, przyjedziemy na miejsce z naszymi największymi skarbami :]. Nawet jeśli będzie nas 5 chętnych to do spotkania dojdzie :].

 

Co Wy na to?

 

Jaki termin według was będzie najlepszy? Jakie macie propozycje? Kto ma chęci żeby się spotkać?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.