Skocz do zawartości

Spotkanie majowo-zlotowe :)


robin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam; w Poznaniu organizowane sa w dn.25-29.10.2006 r.targi turystyczne i kamperow.

A ja wystawiam sie na Tagrach Hobby w MTP. Jak juz sie rozloze to podejde zobaczyc co proponuja w turystyce na drugiej hali :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich !

Odpowiadając Tomii na Twoje wątpliwosci to:

- Najpierw trzeba chcieć.A chcą przyjechać tylko trzy osoby.To logiczne,że całą organizację spotkania biorę na siebie. Ale jeżeli przez prawie 2 tygotnie w tej sprawie milczysz , TY , choć jesteś naszym moralnym i formalnym przywódcą, oraz inni, to całe przedsięwzięcie nie rokuje powodzenia.

Pytasz- "co byśmy robili ?".Wyczerpująco o tym napisałem w poprzednich postach. A jak długo by to trwało ? Wystarczy jedno popołudnie w sobotę 11-go listopada.A w niedzielę w południe rozjechalibyśmy się do domów.Mam uzgodniony koszt pobytu - ok.60 zł. od osoby.Obejmuje to obiado-kolację ,nocleg i śniadanie.Pokoje 2 i 3 osobowe.Bar.Restauracja.Cały obiekt w tym dniu byłby do naszej dyspozycji. Uważam , iż 10 osób to minimum żeby spotkanie miało sens.Listę chętnych można utworzyć już jutro. I tyle. Pozdrawiam - Robin :]:]:]:]:):]:]:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ja jestem za!!! Co prawda nie jestem jeszcze pewny jak będe pracował, ale może uda mi się za wczasu cos dogadac z kolegami z pracy i pozamieniać zmianami lub mieć szczęście by mieć wolny weekend, ale postaram się z Wami spotkać.

Nasunęlo mi się przy tym jeszcze takie pytanie: czy na ten wyjazd osoby towarzyszące są przewidywane? Jak Wy się ustawiacie do swoich współtowarzyszek podróży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

Odpowiadając Tomii na Twoje wątpliwosci to:

- Najpierw trzeba chcieć.A chcą przyjechać tylko trzy osoby.To logiczne,że całą organizację spotkania biorę na siebie. Ale jeżeli przez prawie 2 tygotnie w tej sprawie milczysz , TY , choć jesteś naszym moralnym i formalnym przywódcą, oraz inni, to całe przedsięwzięcie nie rokuje powodzenia.

Pytasz- "co byśmy robili ?".Wyczerpująco o tym napisałem w poprzednich postach. A jak długo by to trwało ? Wystarczy jedno popołudnie w sobotę 11-go listopada.A w niedzielę w południe rozjechalibyśmy się do domów.Mam uzgodniony koszt pobytu - ok.60 zł. od osoby.Obejmuje to obiado-kolację ,nocleg i śniadanie.Pokoje 2 i 3 osobowe.Bar.Restauracja.Cały obiekt w tym dniu byłby do naszej dyspozycji. Uważam , iż 10 osób to minimum żeby spotkanie miało sens.Listę chętnych można utworzyć już jutro. I tyle. Pozdrawiam - Robin :]:):]:]:]:):):]

 

Słuchaj chcieć to każdy może chcieć - a niestety nie każdy może pozwolić sobie na weekendowy wyjazd (koszta, obowiązki etc.).

 

Masz racje, że milcze - kwestia taka, że Twoja wypowiedz (w której nie było i tak nic konkretnego) umkneła gdzieś mi w tłoku całego tego zamieszania związanego z przenoszeniem strony oraz z moimi problemami osobistymi.

 

Brawa dla Ciebie za rozeznanie się w temacie ośrodka :], ale niestety nie podając nic konkretnego nie znajdziesz chętnych :] (nawet nie podałeś gdzie orientacyjnie jest ten ośrodek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Czytając posty wydaje mi się, że jednak należy koniecznie :]:]:]

 

Tomii jesteś jednak inicjatorem całego forum (nie umniejszam oczywiście roli pozostałych kolegów - programistów) i wszyscy czekają na Twój ruch. Jesteś po prostu kluczową postacią. :]

Robin zaproponował spotkanie i nawet zaczął je organizować, podejrzewam, że resztę wątpliwości zostanie ujawnionych w momencie kiedy inni koledzy zadeklarują chęć poznania się osobiście.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.Spotkanie ma odbyć się w Kutnie.A to tylko z tego względu,że Kutno leży w środku polski .Dojazd też jest najdogodniejszy z mozliwych.Najważniejszą rzeczą w tej chwili jest ustalenie ilości chcących przyjechać.Trzymam terminy w dwóch zajazdach i w ciągu najbliższych 10-ciu dni musi byc decyzja. Czyli do piątku 3-go listopada.Pozdrawiam - Robin :]:]:]:] (aktualnie jest 6-ciu na 100%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ruch jest taki że ja z chęcią się spotkam :] - 11 mi pasuje do Kutna też daleko nie mam :].

 

Z chęcią pomogę robinowi, ale jeśli ośrodek jest wstępnie ugadany to za bardzo nie ma już co załatwiać oprócz namawiania innych na wyjazd :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.