Skocz do zawartości

Grodzisk Mazowiecki - "Żel-Wod"


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Widzę to tak:

Kol. Damian zaoferował swoją pomoc w ocenie przyczep. Popełnił błąd chcąc być w miarę uczciwym wobec nas forumowiczów i przyznał się do prowadzenia firmy/komisu (gdyby tego nie zrobił nie byłoby tematu a każdy zainteresowany by podziękował).

Nie reklamował siebie poprzez zaproszenia na swój plac bo ma dużo lepsze rodzynki niż ogólnie na rynku, lub ja takiej teklamy nie zauważyłem ( mam okulary być może za słabe ).

Prowadzenie takiego biznesu przez nas forumowiczów ogólnie jest ( nie wiem dlaczego ) traktowane podejrzanie - czytaj "oszust".

Dziwnym trafem niepochlebne opinie mają osoby które nie miały styczności ani nie były w firmie Damiana. Natomiast Ci którzy tam byli i tylko oglądali bądź to kupili przyczepę lub inny sprzęt wypowiadają się pozytywnie.

Znaleźliśmy się w takim miejscu gdzie jakiekolwiek argumenty kol. Damiana nie przekonają przeciwników za żadne skarby ( to tak jak między naszymi największymi partiami na P. ).

Niestety nasz rynek jest specyficzny i obecnych jest na nim ok. 85% przyczep po przejściach tzw. igły, rodzynki, unikaty i to się chyba szybko nie zmieni, lecz nie miejmy pretensji do osób które handlują przyczepami za to że chcą pomóc w ocenie innych przyczep na rynku.

To tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg regulaminu forum nie mam obowiązku uzupełnienia profilu w pełni, 

 

Pkt 3 regulaminu mówi o obowiązku wpisania miasta  :ee:

 

Zastanawia mnie skąd tyle u Ciebie excalibur zawiści w stosunku do kol. Damiana.

Sprzedał Tobie kiedyś strucla ?

Oszukał Cię ?

Konkurencja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Wiecie co ? Im więcej czytam, tym mniej to wszystko rozumiem.

Jak widać po postach zadowolonych osób jest to firma nad wyraz uczciwa biorąć pod uwagę nasze, polskie realia...

Z drugiej strony podziwiam dociekliwosć osób skrajnie nieufnych, choć szkoda, że się tak nie angażują kiedy forumowicze proszą o ocenę "ryzyka" nabycia danego egzemplarza.

 

Ciekaw jestem finału sprawy z przyczepą Polar, tzn. do czego on doprowadzi sledzących ten wątek. Mam nadzieję, że nie do rozpaczy. Ja osobiście podpisuę się pod postem Spablo1.

 

Panie Damianie "szacun" za dzielne pozostawanie na placu boju,

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie nachodzi taka myśl, czy przypadkiem Damian nie został naciągnięty przez swoich kontrahentów zagranicznych... i teraz okazuje się że ma syfa (POLARA) na placu...

tak, wiem, że zaraz będą komenty, że "specjalista to powinien wiedzieć", "jak handluje to pewnie się zna..." itp. itd.

Krótka historia z życia własnego wzięta:

Serwisuję od lat auto u jednego mechanika, mechanik ma liczne kontakty w Niemczech i raz na jakiś czas sprowadza autka i handluje nimi, tak przy okazji. Parę aut kupionych u niego jeździ u mnie w rodzinie, u znajomych, zawsze wszystko było ok, bez problemów, autka sprawne technicznie. Do czasu, aż u mechanika na podwórku nie zaparkował vw polo i wpadł w oko mojej mamie. Oględziny, decyzja - kupujemy, a po pół roku od zakupu policja na podwórku oznajmia, że auto jest kradzione w Niemczech. Sytuacja niemiła, wszyscy (łącznie ze sprzedającym) w ciężkim szoku... wszystko się potwierdziło, auto faktycznie kradzione, a mechanik został wyrolowany przez kontrahenta w Niemczech. Kończąc, mechanik sam zaproponował zwrot kwoty wydanej na zakup, inne auta dalej u niego są serwisowane, a życie udzieliło nam wszystkim dość surowej lekcji...   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - dostawcy. Kiedyś pojechałem oglądać samochód uszkodzony - cena w ogłoszeniu była sensowna, samochód mi udostępniono nikt niczego nie zachwalał - ale bardzo szybko okazało się, że wola sprzedaży tego samochodu jest tak duża, ze pominąwszy deklaracje obniżki ceny - w cenie znalazło się przywiezienie mi tego samochodu do domu - ok.250 km w jedną stronę.

Okazało się że stały dostawca wcisnął ( dosłownie) ten samochód na platformę z innymi zamówionymi - przygotował dokumenty i to wszystko w połączeniu z niedoczasem kupującego stworzyło sytuację nie do odkręcenia, no chyba że za cenę jeszcze jednego dnia w trasie i innych komplikacji. Jak mi powiedział właściciel komisu, wyspecjalizował się w konkretnej marce samochodów o czym dostawca dobrze wiedział i zrobił mu głupi dowcip wciskając mu rozbitka zupełnie innej marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam , mam zamiar zmienić przyczepke na wieksza i właśnie znalazłem Chateau która mnie interesuje w firmie Zel-Wod , bardzo bym prosił kogos kto może mieszka w okolicy  o podpowiedz czy jest sens się wybierac , bo mam ponad 300 km. Przyczepa to Chateau 390 z 1998 r.Pozdrawiam.

.http://olx.pl/oferta/chateau-390c-dmc1000kg-wc-1998r-CID5-ID7Yk93.html#09f065cf94

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ci to powiedziec .... wnioski sam wyciagnij....

 

 

attachicon.gifchat.png

Nie znam się, ale czy ta data, to nie jest przypadkiem data zarejestrowania użytkownika na OLX?

Datę kiedy sprowadzono przyczepę, czy kupiono da się sprawdzić - na fakturze, umowie, dowodzie rejestracyjnym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto po prostu zapytać sprzedającego? Każda odpowiedź, a własaciwie jej forma, może coś sugerować...

 

P. Daniel jest osobą - przynajmniej przez telefon - wyglądająca na otwartą i raczej nie chce sobie narobić wrogów na Forum, wiec powinien powiedzieć co i jak.

Poza tym, ma konto na Forum:

 

http://forum.karawaning.pl/user/15763-damiansadowski/

 

więc można tez pisać na PW. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.