Skocz do zawartości

Grodzisk Mazowiecki - "Żel-Wod"


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Komis przyczep kempingowych

 

05-827 Grodzisk Mazowiecki

Na Laski 52

tel: +48 608 431 204

fax: +48 22 724 16 66

 

oferta w Internecie pod adresem:

http://www.zel-wod.otomoto.pl/

http://www.przyczepykempingowe.auto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam ten komis doslownie kolo domu rodzicow 500metrow...bylem tam jak sie rozgladalem za przyczepa...ma sporo przyczep w ladnym stanie i pare przyczep w gorszym...natomiast sprawial wrazenie zaangazowanego w sprawe....rozmawial ze mna i ojcem...podpytywal..proponowal...a na kazde moje skrzywienie ze cos nie gra z przyczepa pokazywal co jest do zrobienia i od razu mowil....jesli sie dogadamy to najpierw ja wszystko zrobie a potem dopiero Pan ode mnie wyjedzie...jednym slowem czlowiek ktory dba o klienta...jesli faktycznie tak jest....ale polecam tak czy siak bo czlowiek podpowiada, proponuje i pokazuje wszystkie po kolei jesli sie chce...mial slicznego Buerstnera Ventane ale niestety nie w moim zasiegu...ale przyczepa super... ale patrze na strone i juz jej nie widze...pewnie sprzedana...wydaje mi sie ze na placu stoi duzo wiecej przyczep teraz niz tu widze na stronie....tak czy siak...bardzo fajny komis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 2 tygodnie później...

W czerwcu z polecenia znajomych zakupiliśmy z mężem przyczepę Caravelair w tej firmie. Ponieważ jest to nasza pierwsza przyczepa Szef spędził z nami prawie całą sobotę, na tłumaczeniu jak odpalić ogrzewanie i lodówkę oraz inne urządzenia. Cierpliwie wyjaśniał nam zasady korzystania z przyczepy. Dostaliśmy pełny pakiet dokumentów do rejestracji, (rejestracja przebiegła bez najmniejszych problemów). Obsługa pod każdym względem profesjonalna i chętna do pomocy. Wcześniej zwiedziliśmy kilka komisów, a tylko u Nich przyczepy tak jak na zdjęciach były czyste, suche i zadbane. Polecam wszystkim, którzy nie chcą być nabici w butelkę!

Edytowane przez izaszw82 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Pełen szacunek dla właściciela , kupiłem w lutym 2012 przyczepkę, po zakupie wynikł problem ku mojemu zdziwieniu dostałem zwrot kosztów naprawy, bardzo uczciwi ludzie nie wiem czy tak bym się zachował jak oni, zawsze mógł by powiedzieć że „widziały gały co brałyÔÇÖÔÇÖ.

 

Bardzo polecam, uczciwość i profesjonalizm, duży wybór przyczep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tam byłem jeszcze w zeszłym roku, syn własciciela poświecił mi 2 godziny na doradzanie i pokazywanie przyczep, te które ogladałem były w naprawde idealnym stanie, wiec zarówno przyczepki na plus jak i podejście do klienta wzorowe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza przyczepa była zakupiona u pana Tomka. Ze swojej strony mogę potwierdzić pozytywne opinie moich przedmówców. Jest jednak jedna sprawa która nie daje mi spokoju i muszę się tym z Wami podzielić, mianowicie w czasie kiedy kupowaliśmy naszą przyczepę zauważyłem kilka przyczep które były w różnym stopniu uszkodzone i rozebrane. W żaden sposób nie świadczy to o tym że firma Żel-wod kogokolwiek oszukuje i wciska klientom szmelc. Poza tym właściciel sprawia wrażenie uczciwego i solidnego człowieka który wie dużo o przyczepach. Może uszkodzone przyczepki służą jako dawcy części i akcesoriów. Podsumowując ze swojej strony polecam zakupy (oczywiście z zachowaniem zdrowego rozsądku) u pana Tomka. Jeśli ktoś z Was będzie dokonywał tam zakupu radzę potargować się/przycisnąć sprzedającego o dodatkowe karawaningowe gadżety, nam udało się pozyskać wózek/zbiornik na szarą wodę, inny kupujący który akurat odbierał swoją przyczepkę pochwalił się że udało mu się wyciągnąć kilka innych gadżetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierując Się waszymi opiniami zajrzałem dziś do nich i też wrażenie raczej pozytywne...niestety bardzo mały wybór w moim przedziale cenowym..(Pani twierdzi, że się wyprzedały). Niemniej jednak znalazłem coś co wzbudziło moje zainteresowanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

to mój pierwszy post na forum a to z uwagi, że przygoda z przyczepami to dla mnie zupełny początek.

Przyczepa Beyerland zakupiona w Grodzisku. Przez to, że to mój początek nie do końca o wszystko się dopytałem, nie wszędzie zajrzałem. Oglądałem kilka przyczep w okolicach Warszawy i żadna nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak ta którą kupiłem. Pomoc ze strony sprzedającego naprawdę godna polecenia. Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności, dostosowanie terminu odbioru oraz uruchomienie i przetestowanie przyczepy również na najwyższym poziomie.

Co do tych przyczep w kiepskim stanie to właściciel nie ukrywał, że są do remontu. Jeżeli nie są po totalnych wypadkach, zostaną dobrze naprawione to będą jeszcze długo służyć swoim właścicielom.

Ja jestem generalnie zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równiez odwiedziłem Grodzisk Mazowiecki - lekki wstepny rekonesans.

Wrażenia o sprzedawcy jak najbardziej pozytywne - jesli znalazłem przyczepę, którejś coś dolegało to własciciel nie krecił nic pod nosem lecz mówił jak faktycznie sprawy stoją.

Co ciekawe - jest tez możliwość kupna i naprawy w tym serwisie.

Wybór rzeczywiście dość mały, większość przyczep już sprzedana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej,

My też w tym roku kupiliśmy swoją przyczepę w tym komisie. Stan przyczepy był zgodny z opisem. Jako, że jesteśmy początkującymi w tym temacie zostaliśmy przeszkoleni w obsłudze itp. - ludzie bardzo mili i cierpliwi. Formalności i płatności przebiegły wzorowo. Trochę utargowaliśmy cenę, dorzucili nam też trochę gadżetów. Do tej pory przejechałem tą przyczepą ok 2tys. km i nic co można by uznać za ukrytą wadę nie wynikło. Naprawdę uważam, że to komis godny polecenia! :yes:

Edytowane przez ink_s (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Niedawno kupiłem przyczepę u Pana Tomasza i jestem niezmiernie zadowolony!!! Dopiero zaczynam przygodę z caravaningiem, zwiedziłem już kilka komisów i nigdzie nie spotkałem się z takim wysokim poziomem obsługi i profesjonalizmem w temacie przyczep kempingowych. Fakt faktem, że maja już nieduży wybór, ale może to dlatego, że się trochę zgapiłem z czasem; podobno na początku sezonu maja na stanie ok 50 sztuk... Niestety musiałem wybierać z ok 15 przyczep :/ ale i tak jestem bardzo zadowolony. Kupiłem Kipa Vision w idealnym stanie, podobno niedawno sprowadzony. Może fachowcem nie jestem, ale w porównaniu do innych komisów przyczepy w tym komisie są naprawdę w bardzo dobrym stanie! Bałem się trochę o dokumenty, ale z rejestracją nie było żadnych problemów. Z przyczepą zrobiłem jak na razie ok 500km i do tej pory nie mogę nic zarzucić, zarówno od strony technicznej jak i wizualnej. Generalnie jestem bardzo zadowolony i mogę polecić ten komis na 10000%!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.