Skocz do zawartości

Bieruń - S-CAMP


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedaż nowych oraz komis z używanymi pojazdami kempingowymi. Przedstawiciel LMC, Knaus i Wilk.

 

43-155 Bieruń

Warszawska 194

tel: +48 32 216-95-73

+48 0601-893-845

 

 

oferta w Internecie pod adresem:

http://s-camp.otomoto.pl/

http://www.s-camp.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Oddawałem im do konserwacji na jesień przyczepy. Przy okazji poprosiłem o kilka poprawek. Wydaje się, że wykonali pracę zgodnie z życzeniem, wykonali przegląd, przy okazji stwierdzili kilka spraw do naprawy. Wymienili więc opony - na moje życzenie - wcześniej poinformowali o koszcie, więc teoretycznie mogłem poszukać gdzie indziej opon (nie chciało mi się). Wydaje się jednak, że trochę jakby chcieli naciągnąć na pewne rzeczy. Stwierdzili, że szczęki hamulcowe powinienem wymienić, bo już dość dobrze starte i jedna jest pęknięta. Ponieważ nie chciałem inwestować nadmiernie w jednym roku, spytałem czy jeszcze jeden sezon przejeżdżę. Potwierdzili. Po sezonie poprosiłem mojego mechanika, żeby rzucił okiem na te szczęki. Okazało się, że ich stan wcale nie jest jeszcze taki zły, natomiast pęknięcie - to rysa na okładzinie. Nic się nie odspaja, ani nie stwarza zagrożenia. Kilka osób poprosiłem o opinie i tych kilka osób odradziło mi wymiany. Stan klocków jest o ok. 1 - 1,5 mm starty w stosunku do nowych. Więc jeszcze do wymiany daleko. Raczej mógłbym więc ich polecić, ale niestety z dozą ostrożności. Nie są też najtańsi, ale tu bym ich jednak bronił - dedykowany warsztat do naprawy przyczep, gdzie mają specjalny do tego celu podnośnik to raczej zaleta, a za to trzeba płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

W celu obejrzenia kilku przyczepek przyczłapałem do nich parę razy. Raz - tak z rubsza tylko rzucając okiem bez szczegółowej selekcji, parę sztuk mi się podobało. Potem jednak z dwa razy przyjeżdżałem poszukać konkretów i wówczas było gorzej. Były albo z wysokiej półki - prawie nówki i nówki, albo z półki zdecydowanie niskiej. Było parę sztuk, których otwarcie już budziło pewne obawy. Ze względu na to, że przy jednej drodze są 3 komisy, myślę że przy okazji warto wstąpić. Nie porównywałem oferty internetowej z realiami. I jeszcze jedno. Miałem okazję pojawić się u nich na placu i pozwiedzać praktycznie wszystkie przyczepy - od najtańszych do najdroższych. Przez cały czas pobytu (dobrze ponad godzinę) nikt nie podszedł do mnie zagadać, czego szukam, co mogą podpowiedzieć. Wygląda więc na to, że o ile serwis jest OK, o tyle już ze sprzedażą nieco gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.