Skocz do zawartości

Kraków - Centrum Campingowe Elcamp


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja jestem mocno zawiedzony Elcampem. W piątek robiłem roczny przegląd szczelności przyczepy. Umówiłem się na godzinę 11, z przyczepą byłem po 10. W środku niestety zerowe zainteresowanie, ale w końcu mnie obsłużył miły pan w okularach. Powiedziałem, że mi zależy na czasie, bo jak szybko się uporają to jeszcze tego samego dnia wrócę z przyczepą do Warszawy. Zostałem zapewniony że około 2h i przyczepa będzie gotowa. Zostawiłem i pojechałem z synem pokręcić się po Krakowie. Wróciłem po niecałych 3h i się okazało, że mojej przyczepy nawet nikt nie raczył jeszcze ruszyć - to po co umawiać się na 11 godzinę na przegląd? Próbowałem się w Elcampie czegoś dowiedzieć, ale oczywiście nikt nic nie wiedział - obsługa klienta dramat. Z jednym człowiekiem, który był recepcji serwisu udało się porozamawiać ale on nic nie wiedział. Po kilkudziesięciu minutach się zlitował i widząc, że nadal czekam na pana, który mnie przyjmował, poszedł i się dowiedział co z moją przyczepą - którą łaskawie wzieli na serwis celem sprawdzenia szczelności. Po 40 minutach przyczepa była sprawdzona.

A teraz najlepsze. Rok temu za test szczelności zapłaciłem 350 zł. W tym roku zapłaciłem 700 zł! Wzrost cen o 100%. Szkoda gadać.

I tak najlepszy był człowiek, który przyjechał odebrać kampera. Okazało się, że kampera mu nie wydadzą, bo go nie doposażyli nawet o zamówione rzeczy na kwotę 4k złotych. I kampera wydać nie chceli, bo nie działała już księgowość ( o 13:30) i nikt nie był wstanie sprawdzić czy leasing przesłał pieniądze. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jacek00 napisał:

A teraz najlepsze. Rok temu za test szczelności zapłaciłem 350 zł. W tym roku zapłaciłem 700 zł! Wzrost cen o 100%. Szkoda gadać.

Do gwarancji potrzebujesz tego testu szczelności że nie możesz go gdzieś u siebie zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, golob napisał:

Do gwarancji potrzebujesz tego testu szczelności że nie możesz go gdzieś u siebie zrobić?

Tak, potrzebuję do gwarancji. Dealer  zaznacza w systemie Adrii że wykonałem przegląd. Nikt inny tego nie wbije - zostaje albo Elcamp albo Camp & Trailer w Szczecinie. W tym roku nawet nie pytałem o cenę w Elcampie. Po prostu umówiłem się na przegląd - nawet nie przypuszczałem, że ceny podnieśli aż o 100%

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, jacek00 napisał:

W tym roku zapłaciłem 700 zł! Wzrost cen o 100%. Szkoda gadać.

Eeee - nie znam się, ale czy nie taniej wyszłoby kupić miernik wilgoci i samemu sprawdzić??

Na stronie Intercamp (nie wiem co to kto to gdzie to), zanalazłem taką informację:

Sprawdzenie szczelności zabudowy miernikiem wilgotności drewna - 150zł

Aaaa - zapomniałem, że to wymóg gwarancji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Zulos napisał:

Eeee - nie znam się, ale czy nie taniej wyszłoby kupić miernik wilgoci i samemu sprawdzić??

Z pewnością wyjdzie taniej. Tyle, że sam nie odznaczę sobie w systemie gwarancyjnym Adrii, że wykonałem przegląd szczelności :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adria ma chyba 7 lat - ale oczywiście Jacek wie lepiej.

Mój Knaus ma chyba 6, ale ponieważ został zakupiony na firmę, to automatycznie gwarancja spadła do 2 lat:-)

Dlatego mój poprzednik (1 właściciel) nie robił nawet przeglądu szczelności po roku, bo nie chciał płacić 6 stówek za dodatkowy jedynie rok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=19021]jacek00[/mention] rozumiem, a ile jest gwarancji na szczelność w Adrii? przy założeniu robienia tych przeglądów
7 lat gwarancji pod warunkiem dokonywania przeglądu szczelności raz do roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Adria ma chyba 7 lat - ale oczywiście Jacek wie lepiej.


Tak dokładnie 7 lat


Mój Knaus ma chyba 6, ale ponieważ został


Teraz Knaus daje już 10 lat gwarancji na szczelność.


zakupiony na firmę, to automatycznie gwarancja spadła do 2 lat:-)


Automatycznie? A to dlaczego? Takie zapisy ma Knaus w swojej gwarancji?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ta impreza kosztuje w sumie jakieś 3.500,- zł...:-)
Mniej. Pierwszy rok masz za darmo. Czyli musisz wykonać 6 kolejnych przeglądów. Cenowo też różnie jak się okazuje. Aż się boje jaką cenę Elcamp wymyśli za rok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tyle wyjdzie - ja zakładałem 5 przeglądów po 700,- zł - tego po 7 roku też nie musisz robić, skoro i tak na 8 rok gwarancji już Ci nie dadzą...
Rok temu Elcamp sobie liczyl 350 zł... obecnie 700 zł za 40 minut roboty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.