Skocz do zawartości

Białystok - Inter Camp


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Komis i serwis przyczep kempingowych.
Sprzedaż przedsionków.

Inter Camping Trans
ul. Wiewiórcza 3c
Białystok
tel . +48 792 792 486 ;  +48 601 338 136
e-mail: kontakt@inter-camp.pl

https://inter-camp.pl/ 

FB IntercampLukaszewicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten komis, ponieważ:

1. sam kupiłem już u nich 2 przyczepy, były i są naprawde w porządku nawet z perspektywy użytkowania - żadnych ukrytych wad;

2. kompetentny zarówno sprzedawca jak i serwisant - uzyskane informacje są żetelne, bez krętactw, profesjonalne;

3. nie ma problemu ze sprawdzeniem przyczepy przed kupnem (instalacje gazowe, wodne, sprzęg...) - mozna oglądać do woli wszystkie zakamarki;

4. papiery do rejestracji są świetnie przygotowane - idzie się tylko do wydziału komunikacji po blachy (umowy, tłumaczenia, przeglądy itp. gotowe);

5. nie sprowadzają "szrotów" - każda przyczapa na placu była "do użytku", sprawna. Oczywiście bywały i słabsze, ale cena odpowiednia do nich i też nie wymagały natychmiastowych napraw.

6. mają sklep z akcesoriami kempingowymi (płyny do WC, zawiasy, klamki, pompki, bagażniki...)

 

Jak coś jeszcze przypomne - dopiszę :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odwiedziłem dziś swój ulubiony komis przeniesiony w nowe miejsce (od przeniesienia nie byłem w nowym miejscu) :-] Ale fajnie właściciel zagospodarował plac. Przyczep i domków zmieści się kilkadziesiąt, mają potężną halę gdzie mogą dopieszczać i serwisować przyczepy (zmieści się ponad 15 przyczep na luzie), parking obszerny, jest gdzie nawet przejechać się z przyczepą przed kupnem.

 

Wybór przyczep na dzień dzisiejszy był średni (blisko połowa przyczep z placu sprzedane), ale po świętach będzie dostawa. No i zamówiłem sobie przedsionek :-] Jak coś będzie to przywiozą :piwko:

 

Fajnie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I znów będę słodził :krzykacz:

 

W zeszłym tygodniu zadzwonił do mnie właściel oferując przedsionek o jaki pytałem. Dziś pojechałem z budką (propozycja sprzedawcy by sprawdzić, czy będzie pasował), wspólnie rozłożyliśmy przedsionek na przyczepie, dobraliśmy firanki i... przedsionek mam w budce :ok:

 

I przede wszystkim mam oryginalny do KIPa.

 

Nie no, to jest sprzedawca, do którego będę wracał :) Bez nacisków, na spokjnie, doradzą co trzeba - życzę wszystkim takiego zadowolenia z transakcji ze sprzedawcami.

 

 

A dla zainteresowanych - budek na placu przybyło na ten czas, jest w czym przebierać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów będę słodził :)

 

 

Witam,

 

Równiez potwierdzam, że panowie pierwsza klasa.

Przyczepę, którą kupiłem w innym komisie (i jeszcze do końca nie jestem pewien czy był to dobry wybór), trochę mi się uszkodziło wioząc ją do domu :ok:

Nigdy wcześniej nie jeździłem z przyczepą. No i zawiwźliśmy ją od razu do panów w Kleosinie do naprawy. Panowie obejrzeli zaproponowali jak można najliepiej naprawić i przy okzaji jeszcze znaleźli kilka dodatkowych rzeczy, które są do zrobienia!!pokoazli, że ktoś wymienił okno ale już tego nie uszczelnił i za rok wszystko tam zacznie zamakać. Pomierzyli mi całą przyczepę jakimś ustrojstwem, które mierzy wilgotność ścian. w 10 minut zrobili oględziny przyczepy i pokazali rzeczy ktore warto zrobić aby przyczepa mi długo służyła.

Niestety pan w komisie gdzie kupowałem przyczepe takich rzeczy mi nie powiedzial, a ja jako że to moja pierwsza przyczepa nie wszystko zauważyłem :)

Tak więc następna :krzykacz: , będzie już raczej na 100% kupiona w tym komisie!!!

 

Pozrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Kolejna budka z ww komisu trafiła pod nasz dom. Rodzice kupili u nich podobnego KIPa jakiego mam. Szczelny, suchy, w pełni sprawny :)

Polecam zaglądać na stronki, bo sezon ruszył i ciekawe oferty się przewijają :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Potwierdzam, że chłop jest w porządku i z sensem gada, ale jest jeden bardzo istotny mankament. A mianowicie zwykle ma bardzo mały wybór przyczep (5-10 sztuk), z czego 2/3 są wiekowymi sprzętami po 20 lat. Czasem do niego zaglądam, bo szukam czegoś koło 2005 roku. Nawet jeśli coś stoi, to się zwykle okazuje, że to klienta, lub dawno sprzedana. Dziwi mnie to, bo ma bardzo dobrą opinię w regionie, mógłby sprzedawać sporo więcej (zwłaszcza gdyby się ogłaszał na portalach aukcyjnych), a tu ... towaru brak. Chcąc nie chcąc będę musiał lecieć do Kutna.

Edytowane przez marcellos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

Kupiliśmy przyczepkę w czerwcu i czekałem z opinią po pierwszych wyprawach.

Budka spisała się na medal i mimo że jest wiekowa nie mieliśmy żadnych przygód.Jako że jest to nasza pierwsza budka to bardzo podobało mi się podejście sprzedawcy,który choć wiedział w jakich granicach cenowych szukamy , to absolutnie nie wciskał nam droższego towaru ( proste pytania:do czego tak naprawdę jest potrzebna,jak dużo przestrzeni potrzebujemy ,co jest nam potrzebne na wyposażeniu a co tylko opcjonalnie itd.).Przyczepka tania ( w razie sprzedaży niewiele tracimy ) ,sucha, dobrze się prowadzi , dokładnie " opowiedziana " przez sprzedawcę.

Co do sprawdzenia przyczepy to SZARY11 napisał już wszystko i wypada mi tylko potwierdzić ten stan rzeczy.

Jeżeli chodzi o wybór to trzeba pilnie przeglądać ich stronę  bo fajne przyczepki długo nie stoją ( chyba że z napisem "sprzedane :) ).

Polecam tym bardziej że w naszym regionie jest bardzo słabo z komisami a mimo to podejście sprzedawcy jest jak najbardziej profesjonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam

Kupiłem tam przyczepę zimą 2013. Po sezonie użytkowania mogę w pełni potwierdzić słowa przedmówców. Firma solidna, sprzęt sprawdzony. Nie miałem żednych kłopotów, a zrobiłem z przyczepką prawie 5 tys. km. A teraz rozmawiam z firmą o wymianie na coś nowszego i wygodniejszego. Na razie mają duże pustki, ale coś ma się pojawić w połowie stycznia. Mam nadzieję, że znajdę coś dla siebie, bo niezbyt mi się chce rozmawiać z kimś innym :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 4.05.2018 o 19:31, desperos napisał:

Czy to jest ten sprzedawca : www.inter-camp.pl

 

Odpowiem sobie sam :) To jest praktycznie ta sama firma (rodzinna) i zdecydowanie warta polecenia.

Kupiłem u nich swojego obecnego Kipa i jestem bardzo zadowolony z obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • szary11 zmienił(a) tytuł na Białystok - Inter Camp

Odświeżyłem dane :) 

Miałem ponowną okazję sprawdzić jakość sprowadzanych przyczep na prośbę znajomego. Nadal poziom jest utrzymywany na fajnym poziomie. Stan ten potwierdza fakt, że przyczepy sprzedają się niemal nie oglądane przed kupnem. Pojawiają się zdjęcia na stronie i przyczepa, mimo, że jeszcze nie przyjechała, jest sprzedana. Tak jedna nam sprzed nosa umknęła.

Więc jeśli ktoś szuka sobie przyczepy polecam zerknąć w ofertę. Nie jest bogata, ale jakość jest na bardzo dobrym poziomie, czego nie mogę powiedzieć o ulepach od osób prywatnych, jakie miałem ostatnio oglądać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.