Skocz do zawartości

Kutno - Centrum Campingowe


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Komis z używanymi przyczepami.

99-300 KUTNO, DUDKI 5c (PRZY TRASIE WARSZAWA - POZNAŃ)

tel: +48 0604 463 873, +48 604 463 873, +48 600 81 29 81

 

oferta w Internecie pod adresem:

http://centrumcampingowe.otomoto.pl/

http://centrumcampin...atka.pl/oferta/

http://allegro.pl/my_page.php?uid=15297775

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No to niech będzie, ze pierwszy się tutaj wypowiem.

 

Osobiście uważam, że Kutno jest warte polecenia i rozważenia jako potencjalne miejsce nabycia swej przyczepki.

Właściciele sprowadzają sprzęt z Holandii, o ile dobrze kojarzę, to część holują sami. Większość przyczepek jest stosunkowo młoda i prezentuje dobry stan techniczny, przynajmniej po podstawowych oględzinach.

Poza tym w komplecie powinien tam zawsze być przedsionek (czasem nawet dwa- letni i zimowy, jak to było u nas), a w niektórych modelach jest też zamontowany bagażnik na rowery.

Ceny raczej przystępne. Możliwe, że wpływa na to fakt, ze Kutno nie leży zbyt blisko głównych ośrodków karawaningowych w Polsce czyli Sląska i Pomorza, gdzie ceny są zauważalnie wyższe. Poza tym czasem tez uda się coś utargować na cenie.

Jako, ze przyczepki są sprowadzane, to jest do nich dołączany komplet dokumentów niezbędny do zarejestrowania w Polsce. Komis oferuje tez możliwość wykonania "zerowego" przeglądu.

 

Ogólnie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Też zakupiłem tam przyczepke wcale nie tak dawno bo 10 dni temu,i musze pochwalić ten komis za naprawde profesjonalne podejście do klijenta,juz opisywałem moja historie więc nie bede sie powtarzał.przypomne tylko że właściciele otworzyli mi komis żebym obejrzał przyczepki o godz.19.00 komis czynny do 16.00.tak jak kolega wczesniej opisuje ,cene mozna zbic i to całkiem sporo,a przedsionek mam w zakupionej przyczepce nowy :) jeśli była by skala to 10 na10!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I mnie wypada się tutaj wpisać, ponieważ komis w Kutnie należy pochwalić. Jestem bardzo zadowolona z całokształtu: przyczepki, podejścia do klienta i ceny. W razie pomysłu zamiany przyczepki na nowszą udam się prosto do Kutna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w pełni z moimi przemówcami :-]

Kupowałem tam swoją przyczepę i

1. Rzetelna obsługa.

2. Znaczne upusty cenowe.

3. Dodatkowy przedsionek (bez podnoszenia ceny) otrzymalem.

4. Cierpliwość do klienta ( sam marudzilem z 3 godziny lub 4)

5. Różne gratisy, jak np przejściówka do wtyczki.

6. Możliwość ubezpieczenia na miejscu.

7. Możliwość rat na miejscu( po telefonicznym umowieniu się)

8. Mozliwość wykonania przeglądu.

9. Stan techniczny budek zgodny z opisem.

Właściciele komisu sami przyciągaja przyczepki na kolach a nie na lawetach.

(Mymlon - poprawilem się - przebacz :czacha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Kutna:

- dodzwoniłem się bez problemu i zapytałem czy przyczepa jest jeszcze w ofercie. Telefon jest wskazany, bo możne się zdarzyć, że właściciele komisu nie zdążą zaktualizować strony internetowej. :hehe:

-można wjechać na teren komisu i zaparkować w wyznaczonym miejscu. :hehe:

- po 30 s pojawia się sprzedawca, pyta w czym może pomóc :ok:

- cierpliwie wyjaśnia, pokazuje :-]

- bez żadnego problemu podłącza energię i gaz :-]

- osobiście uruchamia wszystkie urządzenia :-]

- ceny przyczep są do negocjacji w mniejszym lub większym zakresie :ok:

- komis zapewnia możliwość wykonania przeglądu "0" ( do ustalenia)

- wszystkie przyczepy posiadają aktualne ubezpieczenie OC które kupujący dostaje gratis :ok:

- kupujący otrzymuje komplet dokumentów( oryginalnych) + faktura :ok:

-komis nie ogołaca przyczep z wyposażenia podczas postoju na placu. Jeśli na zdjęciu jest bagażnik, czy stabilizator można mieć pewność, że w/w rzeczy są na miejscu. :ok:

-można "pozwiedzać" przyczepy i domki holenderskie mimo, że na placu było trochę śniegu, który kleił się do butów :ok:

-przyczepy sprowadzane z Holandii, są po przeglądzie.

 

 

P.S. Po ustaleniu kwoty sprzedaży zapytałem właścicieli czy nie mają nic przeciwko zamieszczeniu zdjęć i opisaniu komisu.

 


post-69029-imported-2ca65967-1180-4c27-ac53-bd077b11ee44_thumb.jpg

 

 

post-69029-imported-cdb3197f-8363-48eb-bf98-594612908473_thumb.jpg

 

 

post-69029-imported-56275a62-6c9a-49dd-9536-0ea8e031a059_thumb.jpg

 

 

post-69029-imported-f7a11336-71e5-4fd4-8fee-e454afc168ba_thumb.jpg

 

 

post-69029-imported-a1df658e-d8f0-4a0a-8e7b-238b865cc8ec_thumb.jpg

 

 

post-69029-imported-5d41fb70-d640-4426-a11f-d933a42b1455_thumb.jpg

 

 

post-69029-imported-c5073324-9a42-4fbf-8cb0-230c082a6ded_thumb.jpg

 

 

post-69029-imported-84dab5e9-8730-46a5-a5af-c64c0161d087_thumb.jpg

 

Zadowolona Małgosia!

post-69029-imported-8dfed517-ff37-4411-b99b-08b68f33c910_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa uzbierana, nadszedł czas odbioru sprzętu. :)

W środę zadzwoniłem do komisu, że odbiór planuję na piątek. Śmigam więc 300 km. Wjeżdżam na plac a tam "moja" przyczepa cała w pianie. a050.gif Mycie na całego. a055.gif Przegląd gotowy, szybkie sprawdzenie elektryki, drobna poprawa kierunkowskazu i gotowe. :-]

Jestem bardzo zadowolony! :)

 


umyta

post-69960-imported-860cb187-c11d-445b-8df6-f516e508cbd0_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dzisiaj odebralem swoja "zielona" :czerwona:

byla juz po przegladzie ,sprawdzenie wszystkiego czyli instalacji elektrycznej ,ogrzewania, oswietlenia,swiatel troszke nam zajelo czasu :ok:

sprawdzilismy tez zawartosc schowkow i tu niespodzianka - namiot caloroczny ,letni, dodatkowy pokoj przypinany do calorocznego ,fartuch na kolo i drugi na dol przyczepki + jeszcze do tego wszystkiego znalazl sie tam parasol

co tu duzo pisac komis godny polecenia

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Właśnie wróciłem z Kutna ,wyjechałem o 6 rano , przejechałem 700 km. , jestem bardzo zmęczony ......

Niestety drodzy Koledzy i Koleżanki nie podzielam Waszych opinii odnośnie stanu sprzedawanych tam przyczep , i nie o to chodzi , że w opisie było ,, jak nowa " a szafeczki poobdzierane ,

Z 5 wytypowanych przyczep 4 były zgiłe , albo podłoga czarna , albo prawy przedni bok

Sprzedający zachęcał mnie do kupna Beyerlanda z 1997 roku za 15000 w którym po 5 minutach wykryłem zgniliznę prawego przedniego boku ....

Jak dla mnie ,, czarna sobota '' czarna od widoku pogniłej podłogi :serducha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarekkow, jak wybiegasz już w takie zakątki kraju polecam białostocki komis:

http://www.przyczepy-campingowe.bialystok.pl/

 

Jak coś tam wpadłoby w oko mogę podjechać zobaczyć, dodatkowe zdjęcia zrobić. Pomyśl :serducha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Niestety ja tez się zawiodłam na Kutnowskim komisie, byłam tam jakoś styczeń luty ubiegłego roku i totalna porażka, zaparkowaliśmy owszem na placu ale najpierw powitał nas pies....potem długo długo nic i dopiero jakiś Pan, który średnio się orientował w temacie albo średnio mu się chciało z nami rozmawiać. Powiedział że możemy sobie pooglądać i już....żadnego uruchamiania, prezentacji co która przyczepka ma, co i jak....NIC!!! I ogólnie rzecz biorąc nie było z czego wybierać, pojechaliśmy do innego komisu w Kutnie, bardziej samochodowy niż campingowy na ul.Łąkoszyńskiej 137 ale tam inna bajka i znaleźliśmy przyczepkę, którą zakupiliśmy i odpukać jak na razie jesteśmy super zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Zakup przyczepy jak wszyscy wiemy nie jest łatwy. Zjeździłem w ostatnich tygodniach trochę Polski, trafiłem też do Kutna. Miałem porównanie co do oferowanych przyczep w różnych komisach.

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że w Kutnie mają przyczepy bardzo ładne i dobrze utrzymane a co najważniejsze bezwypadkowe.

Przyczep mają naprawdę dużo, więc jest w czym wybierać. J osobiście kupiłem Hobby 495 z 1998 r. na prawdę super utrzymaną.

Tak więc podsumowując jestem zadowolony z obsługi i wyboru. W przyszłym tygodniu jedziemy tam z kolegą, który też poszukuje przyczepy.

Pozdrawiam Panów z Kutna.

 

post-6198-0-31126300-1301742979_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Razem z kolega Petkiem w Kutnie byliśmy w ostatni weekend. Co można powiedzieć? Komis jest na prawdę spory i w pierwszej chwili robi dobre wrażenie. Plac elegancko wysypany białym żwirkiem, przyczepy z zewnątrz czyste, koła wyplakowane. Przyczepy można spokojnie oglądać samemu. Niestety oferowany towar zazwyczaj ma jakieś wady. Od drobnostek typu połamany czy brakujący plasticzek do obwisłej tapety dachu czy połamanej przedniej ściany z tworzywa. Na plus sprzedającego na pewno można zaliczyć to że nie wyciąga z przyczep wyposażenia. Przedsionki, podłogi do przedsionków, zbiorniki na brudną wodę czy stopnie są sprzedawane razem z przyczepą.

Podsumowując komis można polecić do tego żeby się zorientować w rynku przyczep. Niestety z kupnem na prawdę trzeba uważać. Nam nie udało się znaleźć pasującej przyczepy do której nie mieli byśmy zastrzeżeń - a początkowo wydawało się że będzie w czym wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.