Skocz do zawartości

Sterckeman


Effendi

Rekomendowane odpowiedzi

Naklejka na przyczepie mówi o Sterckemanie, zadek ma podobny do mojej, więc chyba to jednak nasza czepa.

Sterckeman na 100%, ale dziwna sprawa jest rok produkcji 1992. wyglada na duzo starsza, znalazlem podobne na allegro z lat 80.

jak to wytlumaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam wszystkich.Od 10 dni jestem posiadaczem Steckermana.Zakup był czysto przypadkowy.Poszukiwałem przyczepy z piętrowymi łóżkami dla cztero osobowej rodziny.:piaskownica::klotnia: Szukałem hobby 560 ale stan 95% był delikatnie mówiąc śmierdząco-wypadkowy albo cena ponad 55tys(2 szt).Mowa o rocznikach 2003-2007.O zakupie zadecydował perfekcyjny stan techniczny,wypadowe mieszkanko nie posiada żadnych oznak użytkowania.:drive: Jest to model 545 NOWASTAR.Pierwszy wypad mam za sobom,w nocy było 3 stopnie a truma ustawiona na 5 utrzymywała 22 stopnie.Jak narazie jestem zachwycony funkcjonalnością oraz wykonaniem :brawo: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Od 10 dni jestem posiadaczem Steckermana.Zakup był czysto przypadkowy.Poszukiwałem przyczepy z piętrowymi łóżkami dla cztero osobowej rodziny.:piaskownica::klotnia: Szukałem hobby 560 ale stan 95% był delikatnie mówiąc śmierdząco-wypadkowy albo cena ponad 55tys(2 szt).Mowa o rocznikach 2003-2007.O zakupie zadecydował perfekcyjny stan techniczny,wypadowe mieszkanko nie posiada żadnych oznak użytkowania.:drive: Jest to model 545 NOWASTAR.Pierwszy wypad mam za sobom,w nocy było 3 stopnie a truma ustawiona na 5 utrzymywała 22 stopnie.Jak narazie jestem zachwycony funkcjonalnością oraz wykonaniem :brawo: .

 

Witam w gronie Sterckemanów :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

No i ten tego ten, zgnił mi cały tylni narożnik.. Właśnie dziś rozpocząłem remont, tapety zerwane, straty oszacowane. Od okna w dół cała konstrukcja tylnej ściany do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Od tygodnia jestem właścicielem przyczepy Sterckeman Starlett 470 PE :serducha: . Rocznik 2008, kupiona od pierwszego właściciela, stan idealny. Dołączając do grupy pozdrawiam wszystkich Sterckeman'owców i bliżniaków Caravelair'ów :piwo: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Hey od poniedzialku staje sie szczesliwym posiadaczem Sterckeman 390 CP.

Mam nadzieje ze bede HAPPY ;)


a ja jestem szczęśliwym posiadaczem Sterckeman Opaline 450CP. Dla mnie bomba cepka i jestem zadowolony. Własnie za 2 godziny wyjeżdzam do Chrwacji :)

 

Koleszko jakie masz spalanie Voyagera w tym Sterckeman ?

Masz automat ?

Jezdzisz na 3 czy 4 biegu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Cześć . Mam pytanie zadatkowałem przyczepę tylko nie wiem jaki to model. Pomożecie właściicele strckemanów? Model jest z 2001 roku.

post-8487-0-38883200-1401099013_thumb.jpg

post-8487-0-94903000-1401099034_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już wiem sprawa się wyjaśniła . Przyczepa przyciągnięta , stoi u znajomego na parkingu. Teraz tylko przeróbki na moją modłę.


I fajnie się ją prowadzi jest krótsza o 1,20 m od poprzedniej i węższa o 10 cm.

Edytowane przez fangorn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.