Skocz do zawartości

Sterckeman


Effendi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rozważałem nowego Stercemana ale też na tym forum nic pochlebnego o tych francuzach nie wyczytałem

 

ja mam Sterckemana - używanego, jako drugi właściciel wogóle a pierwszy w Polsce i nie narzekam, tutaj nie ma reguły - tak jak w autach jeden model jest dobrze wykonany, bezbłędnie a drugi od pierwszch kilometrów ciągle na coś "choruje" :bzik: a poza tym jak dla mnie i wykonanie i konstrukcja Sterckemana jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tymi opiniami ,że się rozkręcają rozpadają i w ogóle nie wytrzymują jazdy po naszych duktach,może to tak jak z francuskimi autami najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy nigdy francuza nie mieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tymi opiniami ,że się rozkręcają rozpadają

 

jeżdżę z nią już trzy lata po naszych drogach ( a jakie one są to każdy wie ) i jak do tej pory nic się samo nie rozkręciło :bzik:

 

nie wytrzymują jazdy po naszych duktach

jak narazie nic się z nie wydarzyło z żadnym elementem wyposażenia, przed sezonem sprawdzałem całe zawieszenie było :ok: jak ściągnę budkę z lasu też je sprawdzę - będę miał jakies porównanie :hehe:

 

może to tak jak z francuskimi autami najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy nigdy francuza nie mieli

 

zapewne tak jest :ok: no i holownik mam francuski i też na niego nie narzekam :bzik: poza czynnościami obsługowymi i przeglądami serwisowymi nic więcej nie robię z autem a pomiędzy nimi nic się nie wydarzyło złego :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mar.pen, do - 10 na dworze udało mi się ją przetestować i przy pracującej trumie non-stop przezyłem, co do większych mrozów to trudno mi się wypowiadać

 

chyba zrobilismy tutaj małego off-topa, stąd prośba do administracji o przeniesienie tych kilku postów lub wyłączenie do osobnego wątku :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tymi opiniami ,że się rozkręcają rozpadają i w ogóle nie wytrzymują jazdy po naszych duktach,może to tak jak z francuskimi autami najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy nigdy francuza nie mieli

 

głównie Hobby się rozkręcają nowe z tego co tu pisano ... pewnie dotyczy wszystkich ... co się martwisz masz kilka lat gwarancji ... jeśli nasze 20 letnie budy wytrzymują trasy 1700 km w jedną stronę po 110 - 120 km/h to nowe będzie zdecydowanie lepsze, bezpieczniejsze ... jeżdżą tym Holendrzy z małymi dziećmi, jeżdżą Francuzi ...

 

... jeśli stać Cię na nową to się nie zastanawiaj ... ja też oglądałem ich stronki i poważnie będę brał pod uwagę jak będę zmieniał swoją ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stać nie stać pierwszy przedział do 10000 co jedna to gorsza,no to jakos dozbieramy ido 15000 to samo smród, zgnilizna,no to może do 20000 poza bajerami ten sam smród, przy tych "igłach' Z ALEGRO to moja babcia Hobby 77rocznik to była rewelka,aż żal wspominać. Aż tu nagle żona na

allegro znalazła nowa 35000 i 39000 z piętrowym łóżkiem i o innych już nie chce slyszeć a co dopiero jechać obejżeć,zresztą te jazdy to już chyba ze dwie raty bym zapłacił,a i nerwów zaoszczędził ,a to przecież BEZCENNE,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.