Skocz do zawartości

Kronika Foto ze Zlotów


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czyżby jakieś traumatyczne doznania

 

 

Hehe, nie nie :) Taki był kiedyś kawał o Jasiu, którego mama wysłała na pocztę wysać list i przy okazji kupić biustonosz (a na poczcie różne rzeczy da się nieraz kupić).

 

I idzie Jasio na te poczte i powtarza "biustonosz, biustonosz, biustonosz..." by nie zapomnieć... nagle się potyka o kamień i zapomina nazwę. I tak zachodzi na pocztę i prosi o listonosz :)

Pani zdziwiona pyta jaki, bo dużo jest listonoszy na poczcie. A Jasio:

- taki żeby dobrze leżał na mamie :)

 

 

I tak mi się zapamiętało :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nawet moze być toplez. /OCZYWISCIE LISTONOSZ KOBIETA / . najwazniejsze są fotki . Jak juz pisałem najmniej mam zdjęc ze Sławy. Nie chodzi tu o całe zbiory , ale po kilka fotek nawet zmniejszonych do 1280 x 800 wysłanych mejlem. Nadal prosze o przysyłanie Swoich zdjęć , załogi i przyczepki. Każdy bedzie miał w kronice Swój plik z kilkoma zdjęciami. / podpisane fotki kto jest kto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgrywanie trwa . Przeznaczyłem na to 80 GB dysk zewnetrzny i tam będzie tworzona historia naszych zlotów i kompletowana encyklopedia wszystkich członków karawaning.pl. Mam setki Waszych zdjęć i na poczatek w Wasze prywatne pliki powstawiam fotki które mam . Każdy bedzie mógł dołożyć , zmienic w Swoim pliku zdjecia na takie które uważa za stosowne . Przed puszczeniem w obieg pierwszej wersji kazdy musi skorygować to co wstawiłem. Nie każdy będzie chciał aby jego wizerunek , załogi i przyczepki był w naszej encyklopedii. Więc Ci co sobie tego nie życzą proszę o meila do mnie . Nie chce nikogo urazić czy też naruszyć jego prywatności. :(

Przysłane do mnie na mejla zdjęcie Swoje , przyczepki , ciągnika , oraz poszczególne fotki załogi sa zarazem akceptacją na zamieszczenie w encyklopedii

 

> zdaniewicz@vp.pl <

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Twoich danych osobowych nie wprowadzam. Plik nazwany będzie tylko Twoim loginem .Pod Twoją fotka będzie tylko Twój login. Pod fotka żony czy dziecka jego imie . Niekoniecznie wszyscy muszą wiedzieć że wir57 to Ryszard . Pod fotka przyczepki nie będzie jej nazwy ani rocznika . Tak wię przyczepki tez sie nie moga do mnie przyczepić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiaczek, a czy w ustawie o ochronie danych osobowych , nie ma też coś takiego, że bez zgody zainteresowanego , nie wolno umieszczać fotografii??

Może warto to sprawdzić by kiedyś , ktoś nie zarzucił i aby nie było problemów prawnych.

Pisze nieodnośnie siebie , bo ja nie widzę problemu i takie fotki z moją podobizną mogą być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIRKU ! Nie jast to zasrana Nasza klasa . Po prostu na płytce lub dysku twardym masz informację że Lepciak to wyglada tak a Tommi ma w swoim pliku Madzię , która tez jest w Naszym Forum jako Madzia. Płytka z tymi foto nie będzie w internecie . A tak naprawdę zrobię tylko taki zbiór dla siebie i dla tych co dadzą przyzwolenie skopiuje . Bo chyba fotek za Zlotów nie zakazano ! / JEST TO PŁYTKA DLA PRZYJACIÓŁ ZE WSPÓLNYCH POBYTÓW /

 

Posrane prawo ! Po prostu zostałem wyleczony !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.