Skocz do zawartości

Kronika Foto ze Zlotów


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Tradycją jest że pod koniec każdego Zlotu zrzucamy fotki z aparatów i zapisujemy na płytce DVD. Przeglądałem ostatnio wszystkie zdjęcia i stwierdzam że mnóstwo jest do wyrzucenia .

Chciałbym zrobić retrospekcję dobrych i ładnych ujęć z naszych Zlotów . Aby tego dokonac potrzebuje Waszej pomocy . W swoich zbiorach mam naprawdę niewiele .

To co mam :

II Zlot w Kozienicach : fotki Joli , Lepciaka , Leszka , Piotra , Zenka i Yabulona

III Zlot w Sandomierzu : Jola , Lepciak , Leszek , Jacek (Radom ) , Robert (Lubań ) ,Szary ,

Yabulon , (Th0rn ).

IV Zlot Bachotek : Okaryn , Andriu , Robert (Piaseczno ) , + 2 wspaniałe mikro filmiki !

Nie mam fotek z I Zlotu w Zdworzu i nie mam fotek ze Zlotu w Sławie .

 

Wiem że to kłopot z przysyłaniem płytek ze zdjęciami . ALE JESLI MOZNA ŁADNIE PROSIC !

Będziemy mieli piękną retrospekcję w formie kroniki która będzie można zawsze skopiowac .

Kazdy kto przyśle swoje fotki będzie miał odesłanego gotowca . Reszta otrzyma na Zlocie w Warce .

Zdaniewicz Ryszard

Ostrowiec Św. 27-400

ul. Długa 15

:bzik::hehe::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rysiaczek, wyśle pare ze zlotu ze Sławy , te które zostały mi na dysku , bo płyta z większą ilością fotek z tego zlotu gdzieś mi się zapodziała i nie moge odnaleść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wirku ! otrzymałem od Ciebie kilkanaście fotek ze Sławy . Dość duże pliki po 2-3 MG. Szkoda że nie ma żadnej fotki z parowozami . Czekam na więcej . Moja skrzynka nie ma ograniczeń i mozna wysyłac nawet bardzo duże pliki zdjęć !

 

Na płycie znajdzie sie tez foto kronika forumowiczów . Prosze o przysyłanie swoich fotek oraz załogi z loginem w podpisie , z dopiskiem żona i imie , córka i imię ...

 

> zdaniewicz@vp.pl <

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiaczek, no kurcze nie moge odnaleśc płytki , gdzie było około 200 fotek, ale z tego co wiem kolega Kit z tego zlotu wyśle Ci więcej fotek i te z parowozami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
No myślę Serek ! Wiem że w Sandomierzu Twój aparat był rozgrzany do czerwoności !

Czekam !

 

z tego co pamiętam to nie tylko aparat ...ale i m oja zona była do czerwoności z okazji moich wypraw po sól :D:bzik::jesc::-] ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.