Skocz do zawartości

Gdzie dorobić klucz ?


Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam tylko jeden klucz do mojej przyczepy (Fleetwood Garland) od dłuższego czasu nie udaje mi się znaleść fachowca do dorobienia klucza.Może ktoś z was gdzieś już dorabiał taki klucz ? (podobno w Katowicach w Zenicie ???)

post-63379-imported-93ad084b-454e-46a0-92f6-8f1033fb896b_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz pytać w wielu punktach dorabiania kluczy . Ja miałem taką samą sytuację .Pytałem w wielu punktach i nic .Aż trafiłem na jeden w Rzeszowie gdzie mieli odpowiedni katalog ,.mój klucz pomierzyli i zamówili taki sam surowy .Po dwóch tygodniach to już był mały problem ,przyszedłem ze swoim i na poczekaniu wyszlifowali takie same ząbki w tym co doszedł .No oczywiście cena była wyższa ,bo klucz był sprowadzany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani klucz surowy to ja mam,tylko nigdzie nie mają maszyn aby go dorobić.Mam kolegę w Anglii,właśnie przyjechał na święta,podobno brytyjski serwis może dorobić klucz na podstawie numeru oryginału.Zobaczymy.No chyba żeby samemu się pobawić w ślusarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wiesiek - to jest rozmiar jak do komputerow w zamierzchlych czasach? Jesli tak to przymierz z kilkanascie losowych sztuk i znajdziesz przynajmniej jeden zamiennik:-(

Te zamki megalipne sa i klucze z zamkami nie musza byc kompletem zeby dzialaly.

powodzenia

 

ps serwis jakos komputerowy co od dawna dziala bedzie mial zapasowe kluczyki, ja tak znalazlem dwa razy, w sumie trzy zamienniki, powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jeżeli ten klucz ma średnicę części walcowej ok. 9,6mm i otwór ok. 7,8mm, to możesz spróbować w firmie wwelektronik. Mają tam takie włączniki kluczykowe:

http://www.wwelektronik.com.pl/katalog/files/S-202Z-2%2865800%29.pdf

Cena ok. 10 zł. Może znajdzie się z takim numerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam tylko jeden klucz do mojej przyczepy (Fleetwood Garland) od dłuższego czasu nie udaje mi się znaleść fachowca do dorobienia klucza.Może ktoś z was gdzieś już dorabiał taki klucz ? (podobno w Katowicach w Zenicie ???)

Zdjąłbym by zdjęcie ......... bo w numerze klucza jest układ ząbków czy jak to zwał.

Ja jak miałem podobny problem (inny klucz) to kupiłem nowy zamek (nikt nie chciał mi dorobić klucza) i nowy zamek był szybszym rozwiązaniem niż szukanie gościa który miałby stosowny surowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam jestem posiadaczem wspaniałej niemlodej prrzyczepki Home Car model "Lotus" z 1988roku i przepraszam że troszkę zmienię temat poszukuję do drzwi wejsciowych kasetę -zamek do otwierania , nadmienie iż ma prostokątny kształt i jest wykonana z aluminium lub jego stopu z innym metalem :jump: proszę koledzy o pomoc gdzie go mogę dostać Z góry dziękuję i pozdrawiam A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.