Skocz do zawartości

Chętni do zrzutki na Nasze "bajery" zlotowe :)


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Osobiście nie bardzo pasuje pomysł jakiejś regularenej zrzutki na zapas żeby był fundusz itd :bzik: ale już przy konkretnej propozycji i takiej jednorazowej akcji to jestem za :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że robienie składek "na zaś" nie jest dobrym pomysłem. Nie w porządku by było, by Ci co się deklarowali i nie przyjechali na Zlot płacili za Nasze przejazdy lub coś tam innego. To była konkretna akcja na konkretny cel i co najwyżej takie powinniśmy robić.

 

Również nie podejmę się zbierania kasy na zaś - na konkretny cel oczywiście, łącznie z własnym wkładem :hehe:

 

A jak będzie trzeba na zlocie zrobić zrzutkę na drzewo na ognisko lub coś podobnego to mogę polatać, pomóc :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również nie podejmę się zbierania kasy na zaś - na konkretny cel oczywiście, łącznie z własnym wkładem

Czyli moje wypociny zostały ogólnie zaakceptowane? :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt <---- temat powinno się zamknąć :hehe:

 

 

PS. NIe był jednak próżny ten temat bo już wiemy, że potrafimy się zorgaznizować :bzik:

 

 

przyznaje racje w razie jakieś potrzeby wiemy, że można cos takiego zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

co do masztu to powiedzcie jaki ma być to coś zorganizuję.mam spoto rur stalowych i aluminiowych,znajdzie się TIG i będzie maszt.czekam na info jaką ma mieć długość i do jakiego rodzaju obciążeń ma służyć(tylko flaga czy jeszcze na przykład oświetlenie terenu,głośnik itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do masztu to powiedzcie jaki ma być to coś zorganizuję

 

Koliber, AdamH podjął się wykonania masztów, więc temat już nieaktualny. W "Nowych pomysłach na zlot..." gdzieś dyskutowaliśmy o tym.

 

Pozdro :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.