Skocz do zawartości

Trpoical Island k/ Berlina


Rekomendowane odpowiedzi

A czy camping TI nie jest czynny cały rok ? Weekend majowy też można by skorzystać z campingu , ja głównie o tym myślę i mam nadzieje że w błędzie nie jestem .

 

A co do cen może nie zwróciłem uwagi , ale mam wrażenie że od 2009r się nie zmieniły .

Edytowane przez MaciejXtrem (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tyle to chyba nie. Ale fakt że jest obecnie bardzo drogo.

...

Jak dodamy paliwo (z POZ) 240 zł to się zrobi 1020 zł.

To i tak cholernie drogo. I to przy byciu dziadem czyli jedzenie i picie "z torby" a nie kupione na miejscu.

 

Dodaj 2 obiady dla rodziny 4 osobowej w EUR i 1500 zł spokojnie wyjdzie. W moim przypadku dojazd z WAW, czyli jeszcze dodatkowo z 1 posiłek na trasie plus paliwo to i 2 tys. może być mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy camping TI nie jest czynny cały rok ? Weekend majowy też można by skorzystać z campingu , ja głównie o tym myślę i mam nadzieje że w błędzie nie jestem .

 

A co do cen może nie zwróciłem uwagi , ale mam wrażenie że od 2009r się nie zmieniły .

 

Sezon campingowy 2012 rozpoczyna się 30 marca, a kończy 4 listopada 2012. Zapraszamy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do cen może nie zwróciłem uwagi , ale mam wrażenie że od 2009r się nie zmieniły .

 

Oj zmieniły się, zmieniły bodajże w lipcu 2011. Bylismy tam w listopadzie 2010, i wejscie było po 25E, nocleg 10E, i chcielismy też jechać w listopadzie 2011, ale ceny troche przeraziły ( podwyzka tak jak pisałem wcześniej 50%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, właśnie dziś rezerwowałam pobyt na kempingu w T.I. na lipiec (pierwszy przystanek wakacyjny). Po prostu zadzwoniłam +48 71 784 60 60, odebrała miła Pani, o wszystko się dopytałam i zrobiłam od razu telefonicznie rezerwacje. Koszt 2 nocy na kempingu (parcela Komfort), 2 os. dorosłe, 2 dzieci (6lat i 3l.) i koszt wejścia do T.I. =150 euro. Z rezerwacji można zrezygnować do 7 dni przed terminem bez ponoszenia żadnych kosztów. Pani przysłała dokument mailem, który się drukuje i pokazuje na kempingu.

wszystkim życzę udanej zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy widzieliśmy i polecamy.

W zeszłoroczny majowy weekend wracając z Haida Parku zajechaliśmy do Tropical Islands.

Nocowaliśmy pod samym wejściem w przyczepce hehe. Za darmochę i nikt się nie przyczepił więc polecam.

 

 

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Mam pytanie, czy to ;

 

 

Oferta "Witajcie dzieciaki"

Bezpłatny wstęp nawet dla trójki dzieci*! Jeżeli 2 dorosłych i 1 dziecko zapłaci za wstęp, drugie, trzecie i czwarte dziecko wchodzi za darmo**!

 

*Oferta Witajcie dzieciaki obowiązuje dla dzieci od 4-14 lat.

** Ofert pakietowych nie można łączyć z innymi promocjami. Korzystać można zawsze wyłącznie z jednej promocji.

 

 

To jest aktualne??? noi czy to ma zastosowanie przy biletach "kombi" bo jak tak to :mikolaj:

 

Choć raz człowiek nie jest w :pupa: bity za " posiadanie" dzieciaków

 

I pytanie nr 2,

 

Czy każdy kolejny dzień na kempingu kosztuje tyle co kemping a wejście do T.I. już do końca pobytu w cenie jednego ( pierwszego) wejścia ?

 

Z góry wielkie dzięki :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku "witajcie dzieciaki" jest tak że płacisz za dorosłych i jedno dziecko reszta wchodzi za free. W przypadku biletów kombi jest podobnie, choć tu dochodzi jeszcze dodatkowa oszczędność bo dzieci za kombi płacą tyle co za zwykły.

Tak więc w przypadku rodziny 2+2 (3,4) na hasło "family combi ticket" wchodzicie za 99 EUR.

Ekstra płatne noclegi, zjeżdżalnie, solarium, balon, żarcie itp.

No i oczywiście jeśli skorzystacie ze spania na plaży to o 3 w nocy dobije się po 15 euro od osoby, lecz teraz już każdej.

 

W przypadku noclegu na kempingu wlotkę do TI płaci się tylko raz, potem przy każdym kolejnym dniu pobytu na kempie za TI już się nie płaci.

Dla mieszkańców kempingu jest specjalna inna bramka, zgłównych drzwi korzysta się tylko przy pierwszym wejściu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki :dzieki:

 

czyli im dłużej jestem tym taniej każdy dzień pobytu wychodzi :piaskownica:.

 

A jak jest z żarełkiem i napitkiem ? tzn. czy można wnieść swoje powiedzmy drożdżówki , batoniki, soczki itp. ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o żarcie, to nie tylko my biedne "polaczki" ale wszyscy inni tez wnoszą. Na początku były kontrole, ale teraz już nie. Oczywiście zachowanie umiaru to podstawa i nie należy robić pikniku z jajkami gotowanymi na plaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o żarcie, to nie tylko my biedne "polaczki" ale wszyscy inni tez wnoszą. Na początku były kontrole, ale teraz już nie. Oczywiście zachowanie umiaru to podstawa i nie należy robić pikniku z jajkami gotowanymi na plaży.

 

Wielkie dzięki !!!

 

Czyli ognisko po dach odpada, ale mały grill z małym dymkiem przejdzie :bevil: :bevil: :bevil:.

 

Zapał i ochota na jazdę już jest tylko 3-4 dni wolnego i :drive:,

 

od nas to 650-700 km niby autostradami czyli pół nocy albo prawie cały dzień ( do Krakowa 3.5 godz to minimum), ale widzę , że warto więc do zobaczenia ( mam nadzieję) ":banan: u Helmutów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od kilku dni mamy już rezerwacje . Będziemy na Campingu TI oraz w TI od 30.04 do 2.05. Nie ciągniemy tym razem przyczepki tylko będziemy tam czerwonym multivanem . Jak coś to do zobaczenia , jedziemy z 2,5 letnią córką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.