Skocz do zawartości

Polskie Towarzystwo Turystyki Camperowej i Caravaningowej


Dżuma

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiło się tak że dziennie mamy średnio ponad tysiąc odwiedzin naszego forum. Pod tym względem jesteśmy największym polskim forum caravaningowym.

Najfajniejsze jest w tym wszystkim to że jak jest zapotrzebowanie na wyróżnienie się to słowo carawaning nie potrzebne a w niektórych przypadkach się przydaje . Turystyka camperowa i carawanigowa oddzielnie .Dla mnie zawsze był carawaning jako forma turystyki a w nim camperowcy ,przyczepowcy, jeżdżący z namiotami i jeszcze noże jakieś nacje by się załapały .Ale może ja źle kojarzyłem i tylko dla mnie. Forum camperowe jako funkcjonujaca społeczność a jak potrzeba więcej statystyki to wtedy nazwa caravaning jest potrzebana J . Czytam często forum CamperTeam ,są tam fajne i ciekawe tematy , bardzo przydatne.. Cieszę się ze można tam poczytać o tylu ciekawych ludziach i ich podróżach .Ale ten rozdźwięk i ta zmiana nazewnictwa zależnie od potrzeb razi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jarekkow napisał/a:

Zrobiło się tak że dziennie mamy średnio ponad tysiąc odwiedzin naszego forum. Pod tym względem jesteśmy największym polskim forum caravaningowym.

 

Mała uwaga do leszka i Mrsulki : nie cytujcie w ten sposób bo ja tego nie napisałem a ktoś kto przeczyta tylko kilka ostatnich postów może tak właśnie pomyśleć

 

Bardzo proszę :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała uwaga do leszka i Mrsulki : nie cytujcie w ten sposób bo ja tego nie napisałem a ktoś kto przeczyta tylko kilka ostatnich postów może tak właśnie pomyśleć

Prawda nie napisałeś tylko cytowałeś a ja zaznaczyłem i skopiowałem i wyszło jako twoje.

Przepraszam .Dla wyjaśnienia ,cytat który wkleiłem w poprzednim swoim poście pochodzi z forum CamperTeam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest tak:

kamper to "dom samobieżny", przyczepa to "dom ciągany", namiot to "dom noszony"... willa to "nieruchomość"...

Różne są problemy wynikające ze sposobu poruszania i dostępności terenu do postawienia tego "domu". I stąd różne grupy dyskusyjne.

Nie widzę więc powodu dla którego należało by wszystko scalić i scentralizować. Internet jest nieograniczony i dla wszystkich miejsce się znajdzie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzenko, będziesz w Warce ? Chętnie wypiję z Tobą odrobinkę...

Z tym piciem to przesadzacie Towarzyszu V-Prezesie :ok:

 

Kolego Moderatorze Tomku.

Każdy, kto przeczyta Twój post jasno zrozumie, kto tu przesadza. Po pierwsze "odrobinka" nikomu zdrowo myślącemu nie spojarzy się z przesadą, a po drugie nigdy nie byłem i nie jestem "Towarzyszem". To już jest wyjątkowa złośliwość, a skoro wyszło od moderatora forum, to tylko jasno świadczy o autorze.

Pozdrawiam i gratuluję dobrego samopoczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Marzenko, będziesz w Warce ? Chętnie wypiję z Tobą odrobinkę...

Z tym piciem to przesadzacie Towarzyszu V-Prezesie :ok:

 

Kolego Moderatorze Tomku.

Każdy, kto przeczyta Twój post jasno zrozumie, kto tu przesadza. Po pierwsze "odrobinka" nikomu zdrowo myślącemu nie spojarzy się z przesadą, a po drugie nigdy nie byłem i nie jestem "Towarzyszem". To już jest wyjątkowa złośliwość, a skoro wyszło od moderatora forum, to tylko jasno świadczy o autorze.

Pozdrawiam i gratuluję dobrego samopoczucia.

 

Specjalnie umieściłem ikonkę śmiejącą się, aby było zrozumiałe, co miałem na myśli - żart, ale widzę, że z tak poważnymi osobistościami nie wolno żartować. Poza tym wpadasz co jakiś czas, sam napiszesz coś bez sensu, bez składu, bez jakiejś ciągłości, po prostu coś tam wrzucisz i masz jeszcze pretensje.

 

Pozdrawiam

 

Pozdrawam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

No i co?

Dyskusja zakończyła nam się dziesięć lat temu. Odgrzewam kotleta, ale jest chyba powód ku temu.

1. Nie obserwowałem pilnie tematu, ale ciekawe jest to że "Polskie Towarzystwo Turystyki Camperowej i Caravaningowej" zmieniło nazwę. Generalnie zostawili sobie (przynajmniej w nazwie) tylko "Campering" :D. Znaczy koledzy caravaningowcy za mało wspierali stowarzyszenie?

2. Mamy kolejne stowarzyszenie. "Polska Grupa Caravaningowa".  Więcej można poczytać tu: https://polskicaravaning.pl/dzial/240-oblicza-caravaningu/artykuly/powstalo-stowarzyszenie-polska-grupa-caravaningowa,53631

Czy może ktoś dysponuje jakimś streszczeniem co przez 10 lat udało się zrobić PTTCiC, poza zmianą nazwy ;) - bo to już sam zauważyłem. 

Zachęcam do udziału w dyskusji członków zarówno nowego jak i działającego już od 10 lat stowarzyszenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.