Skocz do zawartości

Polskie Towarzystwo Turystyki Camperowej i Caravaningowej


Dżuma

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam informacji na w/w temat na forum, ale nie znalazłem.

 

Powstało Polskie Towarzystwo Turystyki Camperowej i Caravaningowej.

Co o tym sądzicie?

 

Więcej informacji:

www.pttcc.pl

http://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?t=3393&postdays=0&postorder=asc&start=0&sid=09575c4af2fae8ce37a4c189f535be20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tam, gdzie składki - tam koniec z niezależnością?! :bukiet:

 

 

Nie jest źle z tymi składkami.W pfcc składka wynosi chyba 35zł, w tym masz ulgi na campingach promowanych przez tą federację,dostajesz broszurę z miejscami campingowymi, możesz jechać na wczasy rodzinne na 10 dni za około 400zł na 2 osoby dorosłe i 3-kę dzieci.Nie agituję tylko podpowiadam,chcę, wybieram to a nie to robię co innego, nie ma żadnych przymusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowo będą starali się o jak największą ilość członków. Potem, mając spore zaplecze, przekształcą się w Stowarzyszenie Wyższej Użyteczności Publicznej. Będą mogli starać się o dotacje. Będą uzurpować sobie prawo do reprezentowania nas wszystkich. To ich a nie nas będą pytać o zdanie. Z paragrafu 8 wynika, że będą zarabiać. Za rok najpóżniej Zarząd zacznie otrzymywać ponsję. I będzie trwał, bo nikt nie pojedzie do zadupia na walne zebranie poza wybranymi. Jest to dobry sposób na zarabianie. Takich stowarzyszeń jest sporo i większość ma się dobrze. Najbardziej mnie wkurza to, że będą ustalać coś w moim imieniu i dla mojego dobra. Tak jak ci palanci z Wiejskiej. Pozostaje nam to olać albo się zapisać ,by mieć wpływ na wydarzenia w branży tzn. stworzyć konstruktywną opozycję. PARANOJA!!!!!! :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eler1 z camperteam napisał :

 

a by się udało kamperowców bo karawaningowców nie ma szans za bardzo są podzieleni

 

Nierozumiem , tam wszyscy się cieszą , gratulują , a u nas ?

Totalna krytyka czegoś czego się zupełnie nie zna ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chodza sluchy,że camperteam wysyła meile do klubow i idywidualnych załog o przyłaczenie sie do PTTCiC tylko moje pytanie dlaczego w nazwie jest Capmper??w tym układzie popieram AdamaH szukają jaknajwiecej członków zeby potem decydowac za nas

dzis udało mi sie wkońcu kupic i przeczytac miesiecznik CE i niepodobał mi sie wywiad goscia ponoć prezesa PTTCiC gdzie my przyczepowcy jestesmy jego zdaniem tylko bliskimi członkami rodziny caravaningowej hmm.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony dobrze jest bo się coś dzieje :blagac:.

Z drugiej moje obawy są takie iż organizacja ta wywodzi się od kamperowców. Już nawet w nazwie (może to być i przypadek, chociaż wydaje mi się że nazwa na pewno była dobrze przemyślana) widać że coś jest nie tak ponieważ caravaning jest pojęciem o szerszym znaczeniu niż "campering".

Ja tam jednak będę kibicował bo Polsce przydało by się przynajmniej dobre wydawnictwo opisujące nasze kempingi. Kempingi a nie parkingi :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis udało mi sie wkońcu kupic i przeczytac miesiecznik CE i niepodobał mi sie wywiad goscia ponoć prezesa PTTCiC gdzie my przyczepowcy jestesmy jego zdaniem tylko bliskimi członkami rodziny caravaningowej hmm.....

 

Szkoda, że pierwszy numer Ci w ręce nie wpadł :blagac:, bo tam z tego co pamiętam tłumaczone było to samo :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.