Skocz do zawartości

hobby 400


latawiec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jestem nowym forumowiczem i mam nadzieję niedługo szczęśliwym posiadaczem swojej pierwszej przyczepki.

Mam pytanie.Co sądzicie o tym Hobby 400 86rok,bo chciałbym ją właśnie zakupić.

Pozdrawiam i dzięki za wszystkie sugestie i podpowiedzi.

Piotr

post-60609-imported-01230990-203d-4300-b6b9-42d3c71ba4f6_thumb.jpeg

post-60609-imported-b159d6d7-2742-47b3-a613-5b578d0bb0f7_thumb.jpeg

post-60609-imported-5cf71588-0d20-4e36-9df7-3d6f6e72806d_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli budka jest sucha, nigdzie nie pozaciekana, szyby całe i się podoba można kupować. Obejrzyj tylko wszystkie narożniki, podłogę pod kątem uszkodzęń bardzo dokładnie! Oszczędzi Ci to czasu i pieniędzy przed ewentualnymi naprawami. Jeśli masz łazienkę z brodzikiem tam też skup większą uwagę czy wszystko jest OK.

 

Powodzenia! Pozdrawiam! :-]:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak szary11 napisał. Dokładnie obejrzyj i obwąchaj wszystkie kąty.

Pamiętaj, że każdy nawet mały zaciek może być przyczyną poważnych problemów. Zerknij też na mocowania łap czy w skutek niefachowego użytkowania oraz zgnicia podłogi nie są zapadnięte. Koniecznie też sprawdź skrzynie łóżek, szczególnie narożniki. No i najważniejsze niech sprzedający uruchomi przy Tobie wszystkie urządzenia. Jak się zacznie wykręcać brakiem gazu (często mówią że gazu nie używają bo się boją) brakiem przedłużacza itp daj sobie spokój. Oczywiście zerknij też na dokumenty czy jest komplet, bo potem będą schody czasami nie do przeskoczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróc uwagę w dowodzie rej czy jest pieczeć że budka została wyrejestrowana w Holandi(RDV,UITVOER),Potem tłumaczenie dokumentów ,przegląd i można rejestrować na Polskie blachy .OO... to jest ważne gdy kupujesz niezarejestrowaną w Polsce.Udanego zakupu!!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajrzeć pod podwozie+ uważnie patrzeć na to, czy podłoga się przypadkiem pod nogami nie ugina+ obejrzeć dokładnie każdy zakamarek+jesli była wietrzona, albo jakieś okno będzie uchylone, to zamknąć okno, wyjść z przyczepki, zamknąć drzwi i wejść ponownie po kilkunastu minutach (można ją wtedy od zewnątrz pooblukiwac :-] )- będzie czuć, czy nie ma jakichś niepokojących zapachów.

Good luck! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

właśnie wróciłem jako szczęśliwy posiadacz pierwszej w życiu przyczepy.Dzięki Waszym doskonałym sugestiom mam nadzieję ,żę sprawdziłem przyczepkę możliwie dokładnie.Wszystko działa ,jest niepozaciekana,bez przykrych zapachów,obić,wgniotów itp itd.Jest chyba w lepszym stanie niż się spodziewałem.Prowadzi się kapitalnie a myślałem że jazda z campingiem jest bardziej kłopotliwa i męcząca .Ha Ha wreszcie mój holownik został odpowiednio wykorzystany.

Jeszcze raz wielkie dzięki za życzliwe i fachowe porady.

pozdrawiam Piotr

Ps.Jak będziecie w Krakowie to pomimo naszej krakowskiej legendarnej oszczendnosci zapraszam na piwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.