Skocz do zawartości

Nowe pomysły V ZLOT


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Biorąc pod uwagę że Zlot Majowy może być deszczowy , pomyślałem o zakupie dla nas takiej malutkiej swietlicy w formie namiotu. 4,5 x 7 m-8 m . Moze ktos wie gdzie takie coś szyją i gdzie można zakupic taaaaaaaki duży namiot.????? Myślę że wystarcza 3 boki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 589
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

OJ Rysiaczku nie kracz pogoda ma być piękna , choc prawde mówiąc pogoda jest ciut mniej kapryśna od kobiety ( ale sobie w tym momencie nagrabiłem - wśród płci pieknej ).

A co to tego namiotu gdzieś cos takiego widziałem , jak tylko uda mi sie to odnaleśc dam znać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy taki namiot byłby potrzebny, w najgorszym przypadku wystarczy płaszcz przeciwdeszczowy i parasol. Zresztą z zasady dobre kempingi są w takie namioty wyposażone (Wiśniowa Polana w Miłkowie czy Oleńka w Częstochowie ), Myślę że i inne też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiaczek, Jest taka firma w Krakowie, jak jesteś zainteresowany to mogę tam podjechać i porozmawiać, ewentualnie odpisać nr telefonu, ale myślę, że przy takim jednostkowym zamówieniu to będzie raczej nieopłacalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiaczek, Rysiu, jeśli będziemy na zlocie wspólnym i będzie padał deszcz to ja zobowiązuję się do postawienia namiotu który osłoni nasze grzbiety. Mam taki namiot własnej produkcji. Można tworzyć wielkość w zależności od potrzeb.pozdrawiam i rób wszystko aby nie było potrzeby instalowania takiego namiotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gatki super !! :lol: Zabieraj wszystkie cztery sztuki na Zlot .

 

Mnie chodzi o taki namiocik z naszym logo na bokach i z dużą flagą na maszcie . Pasowałaby taka wieksza flaga o wymiarach np. 200 x 100 cm.

Myslę takze o kociołku lub garnku 20 - 30 l. Zastanawiam sie nad sposobem podgrzewania . Na ognisku ?, nie bardzo bo dużo potem mycia . Może mały ruszt i pod spodem butla gazowa ??? Sam garnek najbardziej higieniczny będzie emaliowany , ale tu ognisko nie wchodzi w rachubę . Myślałem o pospawaniu z nierdzewki , ale to znów ciężar !

Marzę o zrobieniu bigosu a,la Rysioaczek . Robie taki w domu . Basia po kryjomu dodaje kapusty gdyz w moim przepisie na 5 litrowy garnek przewidziana jest tylko pół kilowa torebka tego kiszonego specjału.

Mamy troche czasu i musimy z tym garem coś wymysleć !?

 

:):ok::):lol::?:bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzę o zrobieniu bigosu a,la Rysioaczek

 

Ja się piszę na ten bigosik :lol: ostatnio bardzo mi smakowały twoje smakołyki :bukiet:

Co do namiotu to ciekawy pomysł :lol: słyszałem ze gdzieś koło łodzi produkują takie porządne; dobry mocny stelaż i grube plandeki Poszukam bo gdzieś powinienem mieć adres a na razie mam numer do tego gościa 0692347901

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.