Skocz do zawartości

SWORNEGACIE


RadekP

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam w lipcu w Małych Swornychgaciach w ośrodku Małe Swory ,pomiędzy jeziorami Charzykowskiem i Długiem. Spokojny, kameralny camping z dość dobrym zapleczem sanitarnym. Podaje namiar: www.maleswory.de , telefon: 052 398 12 09 i 513 094 065.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęć można wnioskować że kamping jest OK ale Mnie osobiście nie podoba się że informacja o kempingu jest tylko w języku obcym bo to by świadczyło że nastawiony jest na turystów zagranicznych a nie polaków, a przecież jesteśmy w Polsce.W innych krajach oczywiście nie spotkałem w języku polskim ale było w kilku językach obcych, we Włoszech było nawet w języku węgierskim, czeskim i słowackim gdyż oni wcześniej zaczęli tam jeżdzić ale w kantorach walutowych była też polska złotówka. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj RadekP,wiadomość podana przez miradyma jest autentyczna,dodam że od 1.10.obowiazuje obniżka cen które można negocjować.wszystkie informacje,napisy są w naszym języku.proponuje wprowadzenie specjalizacji karawaningowej pisarze " tłumaczenie ze zdjęc".jestem za zaliczeniem posta-u po potwierdzeniu pobytu u sołtysa,albo wystarczy otworzyć stonę www.małeswory p.dziękuje,przepraszam,tak nie można w polsce też jest cacy,życzę szerokości.jan m. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Byłem w 2008 roku - kemping nad jeziorem Witoczno, niewielki (kiedyś(?) stanica wodna PTTK - nastąpiła prawdopodobnie zmiana właściciela :slina: ) cena - przyczepa, przedsionek, 3 osoby, prąd razem 32zł/doba. Na miejscu WC i prysznice z ciepłą wodą (cały dzień) tel do zarządcy (aktualny w sierpniu) 889 943 494. Dojazd - Drogą polną w stronę Zbrzycy wzdłuż lewego brzegu rzeki Brdy od mostu nad Brdą w Sworach do jeziora Witoczno. Minusem może być droga polna przebiegająca przez kemping (ale ruch jest niewielki, droga dzieli kemping na część pod namioty i przyczepy od domków) czasem nocują spływy lecz niekiedy z udziałem głośnych buraków - lubię śpiewy przy ognisku ale nie pijane wrzaski. Na miejscu pieczywo, piwo ale zakupy większe to w Sworach. Dostęp do samego jeziora, pomost. Dobre miejsce na wypad kajakiem - rzeki Brda, Zbrzyca, Kłonecznica, Zielona Chocina (jej dolny bieg wije się i szwenda wsród łąk jak smród po gaciach), sporo jezior, bardzo urokliwe tereny. Stojąc w jednym miejscu można urządzić sobie kilkudniowy spływ. Mam swoje kajaki i zawsze wieczorem ustalaliśmy skąd jutro startujemy. Jest również możliwość wypożyczenia kajaków na miejscu. Więcej na priv o ile to jeszcze kogoś interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.