Skocz do zawartości

Jak zmienic ??


Wirek

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie mnie tez nic nie boli nigdy, a nawet wrecz przeciwnie... dziwny ten moj chlopak :) Ale gotuje jak mlody Bog, to nie musze sprawdzac... tylko ze ja lubie tak przy garach siedziec i czekac na zarelko, bosh jak ja lubie jesc :)

 

elus, nie krzycz... ktos musi pracowac zeby ktos odpoczywac mogl :) a ze nie na mnie wypadlo, to przeciez takie zrzadzenie losu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To ja powinienem :( dostać , bo z myśla o niej mysle o zamianie przeczepki , aby przy kuchni miała gdzie uściąśc Jule i jak wcześniej pisałas, ktos musi gotowac , a ktoś leżeć ,a to leżenei wypadło na mnnie :) , tak jakoś bez losowania mi ten zazczyt przypadł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elus, nie krzycz... ktos musi pracowac zeby ktos odpoczywac mogl

Jule nie krzyczę,wiem ,że masz osobistego kucharza i dobrze.Ja nawet nie narzekam,że "muszę" gotować-nie muszę ,ale gotuję i lubię to robić szczególnie na wakacjach.

Na bank spodziewałem sie burzy

nie to nie burza , to takie sobie gadanie-coś trzeba robić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja też w tym roku zmieniał budke i można dogadać sie w autokomisach , gdzie sprzedają przeczepki , na zamianę z dopłata . Nie jest to korzystne , ale nie chce mi się bawić w sprzedawanie i wiem , że sprzedając swoja wiecej bym za nia wziął. Mi takie cos pasowało po pierwszym właśnie jade zawieść swoją i odbierać w to miejsce inną .

Najkorzystniej teraz kupić po sezonie tańsze , a sprzedać swoja na wiosne.

Mimo, że gotówki było by u mnie na tyle by kupić bez zamiany , wybrałem ta forme tracąc na tym , kwota jaka straciłem nie jest dla mnie , aż tak by włosy z głowy rwać.

Można probować w ten sposób - zamiana , negocjować jak nie bedzie pasić kupić teraz a swoja na wiosne sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowej sypialni

Konzio, taka sypialnia jest dobra, jak teściową zabierasz ze sobą jako nianię do dziecka, hi, hi. :hmm:

 

faktycznie taka sypialnia dla teściowej to juz luksus i za duzy wydatek , trzeba mieć dobre serce by coś takiego teściowej sprawic :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bynajmniej teściowej nie zamierzam zabierać ze sobą, dzieci są już takim wieku że potrafią same o siebie zadbać. Jadąc na urlop trzeba pamiętać o tym aby nie zabierać problemów ze sobą tylko wypoczywać :hmm::ok: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO fakt co to za odpoczynek z teściową :ok:

 

zalezy jaka tesciowa :ok: bosh jak my lubimy jak Mam jest u nas, ostatnio byla poltora miesiaca... przychodzisz z pracy, obiad pod nosek, ciacho upieczone, chalupka wyprzatana, zwierzyna zadbana, ogrodek wycacany a Ty masz labe :hmm:

Na urlop tez bym Ja z checia zabrala, ale nigdy nie ma czasu tz nie ma jak, bo ogrodek, bo pies, bo gdzies jedzie z kolezankami itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wtedy słyszysz żę według niej to powinno byc tak a u was jest nie po jej myśli albo ja zrobiłabym tak a wy robicie tak albo za MOICH czasów i efekt żona Twoja a jej córka jest w kropce słuchać mamusi czy postepować po swojemu.Chociaż jestem w takim wieku to sie nie wtrącam tylko patrze jak młodym ( hehe 40 latki )się żyje i wiedzą że jak będę im potrzebny to jedno słowo i pomagam,a nie żeby się wtrącać ale to domena TEŚCIOWYCH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.