Skocz do zawartości

BIELSKO BIAŁA - KEMPING POD DĘBOWCEM NR 99


barwol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szczerze odradzam ten kemping wszystkim, którzy lubią spokój. Pierwszy raz w życiu widziałem kemping, który jest parkingiem samochodowym. W ostatnią niedziele stała tylko moja przyczepa i chyba ze 200 samochodów niedzielnych turystów. Stan sanitariatów jest mało interesujący. Skąd ten kemping ma 4 gwiazdki i jakiekolwiek międzynarodowe rekomendacje? Cena za dobę 70 PLN!!!!! RATUNKU chcę do Chorwacji!!!! Jak tak dalej pójdzie to właściciele kempingów zabiją jakikolwiek krajowy karawaning. Lepiej już chyba jest stać we własnym ogrodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kto nadaje standard polskim kempingom?! Kto nadaje MISTER CAMPNG?

Nadaje je PFCC w dodatku za Twoje i moje pieniążki...

PFCC ma wyłączność na standaryzację kempingów w Polsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, wbrew lokalnemu patriotyzmowi, muszę potwierdzić opinię kol barwol.

Ceny zabójcze i parking ogólnodostępny :ok:

Oczywiście nie mieszkałem na nim nigdy, ale za to mieszkam o rzut beretem.

Jedyne atrakcje to właśnie położenie u stóp Szyndzielni 1001m npm., ładna kolej gondolowa no i umiejscowienie na dawnym cmentarzu żołnierzy Wermachtu :]

A pro pos - jak się spało :):zarowka::ok: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ci barwol za info, bo właśnie w ten weekend się wybiearałem do Bielska na ten kemping :zarowka: , no ale w takim przypadku to nie ma sensu.

 

A może ma ktoś jakieś doświadczenia z drugim kempingiem w Bielsku "Ondraszek"???

 

Z góry dzięki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ci barwol za info, bo właśnie w ten weekend się wybiearałem do Bielska na ten kemping :ok: , no ale w takim przypadku to nie ma sensu.

 

A może ma ktoś jakieś doświadczenia z drugim kempingiem w Bielsku "Ondraszek"???

 

Z góry dzięki!!!

 

Ceny negocjowane, ale z pamięci nie podam. Nie udało mi się spotkać z właścicielem, a "panienka" w bufecie średnio była zorientowana. :zarowka:

Okolica urocza, na tzw. bielskich Błoniach. Dojazd dobry, ok. 1 km od drogi Bielsko - Szczyrk. Na spacer w góry można bezpośrednio z kempingu. Kozia Góra (ładna i wygodna droga i tor saneczkowy), a z niej dalej na Szyndzielnię lub Klimczok to juz ok 1200 m npm.). Obok nowa, ładna restauracja i miasteczko ruchu drogowego - frajda dla maluchów na rowerkach. Sam kemping nie jest duży i, co ważne o tej porze roku, nie zadrzewiony. Na pewno w spokojnym i cichym miejscu. Stan sanitariatów nie jest mi znany, ale są. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barwol -> dzięki wielkie raz jeszcze za dobre rady. Kemping w Niedzicy znam, naprawdę godny polecenia. Od wielu lat, a może mawet kilkunastu lat przynajmniej raz w roku jestem na polu namiotowym w Krościenku n/Dunajcem. W związku z tym teren i okolicę znam prawie na pamięć. I chciałem w końcu uderzyć w inne regiony.

 

janus -> dzięki za wyczerpujące informacje - bardzo mi pomogłeś! Wszystko wskazuje na to, że zawitam do Twojego miasta w najbliższym czasie.

 

Jeszcze raz wszystkim dzięki![/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Ondraszek - raczej lipa :) W niedzielę tabuny ludzi za płotem bo to bielski wyraj - Błonia. Ośrodek nie za wielki i raczej nie modernizowany.

 

Osobiście polecam tytułowy kemping Pod Dębowcem. Po ostatniej wizytacji - jestem pod wrażeniem. Nowiutkie sanitariaty, miejsca zarówno zacienione (aż do przesady :) ) jak i patelnia. Tylko chyba z ceną trochę odjechali ale w recepcji nikogo nie zastaliśmy - ale też niespecjalnie szukaliśmy :) , więc nie wiem jak jest naprawdę :)

 

Miejsce też lepsze - u stóp Szyndzielni i gondoli na szczyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a polecicie coś w okolicy z basenem?

 

Chyba się trochę rozpędziłeś :) Choć istotnie na Ondraszku jest basen  :hmm:  ale czy działa??? Przy takiej pogodzie, sugerowałbym Jonidło w Wiśle, lub któryś z kempingów nad Jeziorem Żywieckim  :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.