Skocz do zawartości

Austria-Kärnten


Rekomendowane odpowiedzi

Millstätter See i Burgstaller

 

czyli jezioro i gory, odrobina srodziemnomorskiego klimatu oraz kemping z fantazja.

 

Wlasciciel p.Burgstaller musi byc bardzo kreatywna osobowoscia, wkladajaca duzo pracy i weny tworczej w kreowanie obrazu kempingu.... to trzeba poprostu zobaczyc :)

 

img5183ee6.jpg

 

"Miejsce w sloncu" - ten Tabbert stoi na miejscu ktore obraca sie w zaleznosci od polozenia slonca ... konstrukcja ala jednostronnie wjazdowe-wyjazdowe stacje kolejowe

 

img51281po0.jpg

 

Sanitariaty tz jedne z nich... pietro przeznaczone dla dzieciakow, ktore opuszczaja gore rura do zjezdzania (z boku po lewej stronie)

 

img51501km3.jpg

 

img51651lp9.jpg

 

Pietro

 

img51601cj4.jpg

 

Inny przybytek czystosci

 

img51721go1.jpg

 

img51741wi8.jpg

 

img51791yk1.jpg

 

Cos dla dzieciakow

 

img51781ub1.jpg

 

Jedyny mankament ktory posiada kemping to to ze nie lezy nad samym jeziorem jak pare innych, tylko trzeba przejsc przez ulice i maly skwerek zeby znalezdz sie na terenie kempingowej "plazy" z dostepem do jeziora, pomostami i osobnym basenem.

 

img51821jy9.jpg

 

img51871wy2.jpg

 

img51931tq1.jpg

 

http://www.burgstaller.co.at/index_d.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Powiem prawde ze kemping ogolnie robi wrazenie i jest godny polecenia. Ale z drugiej strony, mi osobiscie na kempingach wystarczy czystosc jaka na Burgstaller panowala i bedzie :)

Takie bajery sa fajne, ale nie konieczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze kempingi aby się zmieniły to musi się zmienić nasze podejście do wszystkiego tzn. płacę i mam prawo wymagać a u nas nadal pokutuje "Czego klient sobie życzy" płać i nie masz nic do powiedzenia a jak się nie podoba to sp......laj i to nadal niestety jeszcze tak działa, nie wszędzie oczywiście i na szczęście. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sezonie 1.07-1.09

 

Dzieci od lat 4 do 14 - 7.50€

Dorosli - 10.oo€

do tego trzeba doliczyc dla osob powyzej 16-stu lat kilimatyczne 1.88€

Plac tz miejsce, przyczepa, auto, woda, scieki, prad 6 lub 10A w zaleznosci od rozmiaru placu

duzy powyzej 85m2 - 12.50

standardowy do 85m2 - 9.50

maly 60m2 - 7.50

namiotowy - 4.50

pies - 3

 

Poza sezonem -

 

od 4-14 lat - 5€

dorosli - 7€

pies - 2.50

+ klimatyczne

 

plac - nie zaleznie od wielkosci - 7€

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta myślałem , 2 dorosłych + 1 dziecko + standardowy plac 40,76 e razy 3,4 = 138,60 PLN na dobę .... to ja myślę że dziękuję ... niestety ....

Chciałbym i podoba mi się bardzo ale jestem zmuszony wybrać zlot PFCC w Dzwirzynie za 550 zł za 14 dni .......... niestety ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja się włącze :) . Witaj Jule pozdrowienia dla gorszej połówki od kamchaczków :]. Jak się miewacie.

 

Kemping jest super, samo dojście jak mówi Jule nie jest aż tak tragiczne. Dlaczego, po tam nikt po małej uliczce oddzielającej kemping od jeziora nie jeździ jak wariat, pokazując ile jego cacko może pojechać. Mój syn nie chciał dosłownie wyjść z sanitariatów. Strzelający statek o każdej godzinie przyciągał jego uwagę bez reszty. To samo córa, która siedziała ile mogła przy kaskadach, fontannach, i strumykach przepływających przez kemping. Woda w jeziorze była ciepła i pomimo nie idelanej pogody dzieci nie opanowały się aby wejść do wody.

 

Jule podała Wam bardzo dokładnie cennik, widomo tanio nie jest, ale komfort kosztuje, mnie się podobało. Co więcej, nie wiem jak oni to liczyli, ale ja za tą jedną noc zapłąciłem za auto i naszą 4-osobową rodzinę około 25 Euro !! Jak dla mnie odlot, po prawie 90 PLN za polski podobno jeden z lepszych kempingów.

 

Zresztą Jule chyba wiedziła co robi wybierając ten kemping i miała na uwadzę nas i naszą wesołą kompanię. :]

 

Co więcej atmosfera kempingu boska, wszyscy uśmiechnięci, wszyscy się witają. Mnie te klimaty odpowiadają.

Będę się Jule starał wspomagać, ale ja jestem chyba bardziej leniwy niż Ty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kmachacz z Mojego doświadczenia wiem że tam jest inaczej niż u nas bo jak piszesz obcy tobie ludzie się pozdrawiaja tak też jest w Hiszpani,WŁoszech a także w Niemczech tylko że w małych miejscowościach ale to i tak inaczej niż u nas gdzie sasiedzi z sobą nie rozmawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.