Skocz do zawartości

Campingi zimowe w Beskidach i Tatrach


gmikunda

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sie dobrze przyjrzysz tym zdjeciom to zobaczysz, ze dolne zdjecie jest robione o poranku a gorne troche pozniej... zobacz ile sniegu napadalo przez noc. Myslisz ze wozenie dachu i rozkladanie na 2-tygonie ferii jest bez sensu :ok: do tego taki dach czy drewniane palety ktorymi wyklada sie przedsionki, bez problemu wypozyczaja na kempingach.... czyli weekendowy wypad na narty nie jest problemem.

 

To ze ktos sobie nie wyobraza jazdy z przyczepa w zimie, nie znaczy ze ludzie tego nie robia :zarowka: Ja poprostu wiem ze tak sie dzieje, wlasnie zaczyna sie goracy okres przygotowan na niemieckich i austryjackich forach. Moge Ci wszystko opisac co jest potrzebne w taka podroz, co potrzebujesz na kempingu, w jakich przypadkach musisz zalozyc lancuchy i gdzie jest taki obowiazek, w co takie kempingi sa wyposazone, ile gazu zuzyjesz, jak odbywa sie odsniezanie na kempingach, jak wciaganie i wyciaganie przyczep i tak dalej i tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

szanowna koleżanko, zdjęcia sa robione z innego miejsca i nie przedstawiają dokładnie takiego samego widoku, więc trudno jednoznacznie określić czy sniegu przybyło a jeżeli tak to ile. jesli chodzi o to co potrzeba na camp w zimie to wiem, natomiast nie rozważam mozlwości zaciągnięcia przyczepy do austrii cz włoch, gdzie niewątpliwie są do tego warunki na campach, tyko w polsce bądź słowacji a tam o takie warunki pozostają tylko w swerze marzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mareko: kolego ale ja jeszcze sie nie spotkałem, żeby ktoś zimą wybierał się w góry z przyczepą kempingową na weekend, chyba że jakiś samobójca.

 

Moja cala odpowiedz tyczyla sie tego zdania czyli Ty sie nie spotkales a ja jak najbardziej.

 

natomiast nie rozważam mozlwości zaciągnięcia przyczepy do austrii cz włoch, gdzie niewątpliwie są do tego warunki na campach, tyko w polsce bądź słowacji a tam o takie warunki pozostają tylko w swerze marzeń.

 

zapewniam Cie ze do Slowacji tez jezdza, moze nie tak licznie jak w Alpy ale jednak... co do Polski to sie nie wypowiadam bo nie wiem ale barwol, byl w zeszlym roku - to co mam nie wierzyc ze jednak sie jezdzi.

 

ps... na zdjeciu nie chodzi o ta sama okolice tylko o pory dnia, no ale ktos moze nie zauwazyc zasypanej sciezki ze sladami przejsc, brakiem ludzi, ciszy porannej :)

 

ale co ja sie bede, zostawmy jak jest i bedzie git :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcemy z żoną wybrać się na sylwestra w góry z przyczepą. Z tego co tu piszecie to jest czynny kemping w Szklarskiej Porębie. Może ktoś jeszcze się tam wybiera na "sylwka", a może poleci ktoś inne ciekawe miejsce w górach w tym okresie.

 

piszcie swoje propozycje i uwagi co do wyjazdu z przyczepą na sylwestra

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku zostawiałem przeczepke i dojeżdzałem na weekendy nie znikło nic - nawet ani jeden śledź. W dwóch wypadkach była agroturystyka , wiec pod nosem gospodarzy . Myśle , że jest to kwestia dogadnia sie z właścicielem obiektu, aby dopilnował. Napewno nie ma 100% pewności , że nic nie zginie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarekkow: a jaka jest gwarancja, że spod domu nic nie zniknie... postawiłem ją na kampingu, stosunkowo niedużym a nie jakimś molochu gdzie nikt nad niczym nie panuje, także myslę że będzie ok. zresztą nie da sie popadać w paranoję bo tym sposobem po co nam przyczepy, kampery??? napewno nie poto, żeby być ich niewolnikami... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gmikunda i słuszne podejście , nie upilnuje sie nawet pod domem , a na kempingu musielibyśmy siedziec non stop w przeczepce, a gdzie zwiedzanie, plażowanie , wędkowanie i inne . Kupić przeczepke i cały czas ja pilnować :( to chyba bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Rozpoczynam sprzątanie na forum :bukiet:

 

Dyskusja dotycząca grzejników elektrycznych wyleciała tu:

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=3801

 

Caravaning zimowy:

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=3802

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieram sie na "sylwka",jak co roku zreszta ,na "Łysa Góre"-Dziwiszów k/Jeleniej Góry.Parking płatny 5,-zł(tylko przy wjeźdźie).Następne dni juz nikt nie kasowal,wiec tym sposobem spedzilismy trzy dni przy samym stoku niemal za jedyne pięc zlociszy.W sylwestra jest tam oczywiscie niezla zabawa,pala sie ogniska wzdluz calego stoku,ludzie pieka kielbaski,otwarte z 5 knajpek wzdluz stoku,oczywiscie sztuczne ognie.Gdzies okolo 2iej w nocy stok i parking pustoszeje takze zostalismy sami.Jest cudownie zamiescilabym pare fotek,ale nie wiem jak to zrobic.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.