Skocz do zawartości

Płyny do toalet i nie tylko


Jarekkow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 626
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie ma problemu ja wiem co piszę i proszę przy okazji  zrobić test  kupić jedno piwo w biedronce drugie w zwykłym sklepie nie z żadnej  sieci   i  napić się  łyka tego i łyka tego  sami zobaczycie  nie mam żadnego interesu  aby  wypisywać  bzdety  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trzecim czy czwartym piwie, wszystkie smakują tak samo i bez znaczenia jest ilość kropek ;)

 

Żeby było coś w temacie to ja używam tornado w 5 litrowych opakowaniach. Dobry czy nie dobry ale jest tani :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kropki są oznaczeniem partii to dlaczego występują tylko w czteropakach występujących na promocji a nie na regale z pojedynczymi puszkami ..... ale żeby nie ciągnąć tego tematu niech każdy robi nadal po swojemu

Z prostego powodu - nie robi się już zgrzewek 24 z luźnymi piwami (w KP) :) Zawsze są już zafoliowane w 4,6, czy 8-pak. To, że na półce w sklepie jest folia rozerwana i puszka stoi pojedynczo to działka detalistów.

 

Nie ma problemu ja wiem co piszę i proszę przy okazji  zrobić test  kupić jedno piwo w biedronce drugie w zwykłym sklepie nie z żadnej  sieci   i  napić się  łyka tego i łyka tego  sami zobaczycie  nie mam żadnego interesu  aby  wypisywać  bzdety  

 

Nie masz interesu, ale powielasz nieprawdziwe stereotypy i subiektywne odczucia. Na gorszą/lepszą partię możesz trafić gdziekolwiek. 

 

Po trzecim czy czwartym piwie, wszystkie smakują tak samo i bez znaczenia jest ilość kropek ;)

 

Żeby było coś w temacie to ja używam tornado w 5 litrowych opakowaniach. Dobry czy nie dobry ale jest tani :]

 

 

Na ile Ci "piątka wystarcza? Mi 2l na sezon spokojnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeteropak z Biedronki. Kropek brak :-)

Dołączona grafika

 

A ja używam czerwonych pastylek tornado. Bez rewelacji. Niebieskie dłużej i intensywniej pachnaiły. Skończą się pigułki kupie płyn Thetforda niebieski, a to przez to, że wybieramy się w tym roku w cieplejsze rejony i boję się, że tableki nie dadzą rady w taki upały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dozuję 75ml/kaseta.

Przy 2l płynu daje mi to 26 kaset.

Kasetę niezależnie od stanu zapełnienia zawsze wylewam codziennie co daje mi 13 weekendów. Do tego dochodzi urlop 14 dni czyli kolejne 2l płynu.

Zakładając że na kempie spędzam około 20 weekendów w sezonie (w poprzednim 27 weekendów) + urlop to 6l płynu na sezon być musi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie posty trzeba czytać z uwagą, bo tak pobieżnie, to w którymś miejscu się pogubiłem, ile którego płynu. Bo 5 litrów piwa na sezon wydało mi się mało, a 2 litry na 14 dniowy urlop to już susza całkowita. Bałem się, że na fali zmian prohibicję wprowadzają, albo kartki na piwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie posty trzeba czytać z uwagą, bo tak pobieżnie, to w którymś miejscu się pogubiłem, ile którego płynu. Bo 5 litrów piwa na sezon wydało mi się mało, a 2 litry na 14 dniowy urlop to już susza całkowita. Bałem się, że na fali zmian prohibicję wprowadzają, albo kartki na piwo...

 

Ogólnie to biedronkowe lej na dół, ze sklepów do spłuczki :ok: Albo na odwrót? :hmm:    ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dozuję 75ml/kaseta.

Przy 2l płynu daje mi to 26 kaset.

Kasetę niezależnie od stanu zapełnienia zawsze wylewam codziennie co daje mi 13 weekendów. Do tego dochodzi urlop 14 dni czyli kolejne 2l płynu.

Zakładając że na kempie spędzam około 20 weekendów w sezonie (w poprzednim 27 weekendów) + urlop to 6l płynu na sezon być musi.

U Ciebie 2l/14 dni a u mnie 2l cały sezon i jeszcze zostaje. Wymiana co 3 dni bo tyle starcza do zapełnienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to biedronkowe lej na dół, ze sklepów do spłuczki :ok: Albo na odwrót? :hmm:     ;)

Nie no, to już wolę stać się jednoosobową placówką kipersko-badawczą. Chyba bym się zapłakał na śmierć, wyprowadzając tak "zaopatrzonego" kota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam płynu Thetford od wielu lat,może i trochę droższy ale napewno bardzo skuteczny.P o sezonie przez okres zimy kupuję po kilka litrów niebieskiego i różowego na allegro i w ciągu sezonu nie mam problemu ani dodatkowych kosztów.A jeżeli chodzi o papier to najtańszy z biedronki  :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Na ile Ci "piątka wystarcza? Mi 2l na sezon spokojnie. 

Jedna piątka to za mało ale dwóch na pewno nie zużyje. Jeździmy cały rok a dwa że raczej leje troszkę ponad normę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.