Skocz do zawartości
Jarekkow

Płyny do toalet i nie tylko

Rekomendowane odpowiedzi

maciejek34

Sądzę, że pytasz o roztwór w czasie użytkowania przyczepy zimą :hmm:

Jeśli w przyczepie nie masz podgrzewania toalety i faktycznie mimo włączonego pieca, w toalecie jest tak zimno, że płyn może zamarzać, :look: to można wlać odpowiednio rozcieńczony roztwór płynu do chłodnic.

Z drugiej strony, nie wydaje mi się to możliwe, aby zamarzał płyn w spłuczce, skoro ogrzewasz wnętrze przyczepy.

Nie przypuszczam też, abyś chciał zostawiać spłuczkę napełnioną w okresie postoju zimowego.

Oczywiście chodzi o czas zimowy kiedy korzystamy z budki,to dopiero moja pierwsza zima z przyczepą i nie wiem na ile da radę nagrzać wnętrze ,dodatkowo brak rozprowadzania ciepła ,chciałem mieć jakiś plan B, gdyby ogrzewanie nie dało rady ogrzać budki ( nie wiadomo ile będzie na minusie ), co chyba przy jakiś "normalnych minusowych temperaturach" zima raczej nie powinno się zdarzyć, czyli płyn do chłodnic nic nie zepsuje, zastanawiam się jeszcze na ile pomocny jest płyn do spryskiwaczy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
byry007

Jaki czas temu ktoś pisał że płyn do chłodnic jest lepszy pod tym względem że elementy gumowe są cały czas elastyczne i nawet polecają nim smarować uszczelki od drzwi mowa była o różowym płynie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gryzon

panowie jak teraz z płynem do toalety? jakaś promocja gdzieś?

:)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witus
panowie jak teraz z płynem do toalety? jakaś promocja gdzieś?

pozdrawiam

ecf8be2cfe1a4f0c91610f6c9885a7ae.jpg

Kupiłem tu. Przyszło na drugi dzień do paczkomatu i gratis próbki tabletek. Polecam.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi