Skocz do zawartości

Płyny do toalet i nie tylko


Jarekkow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 626
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W cepie miałem troche zielonego thetforda, był ok. Teraz używam znowu niebieskiego i jest dużo lepszy, mocniejszy zapach. Zielonego 150ml/20L a niebieskiego 120ml/20L. Na start dolewam z 2L wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cepie miałem troche zielonego thetforda, był ok. Teraz używam znowu niebieskiego i jest dużo lepszy, mocniejszy zapach. Zielonego 150ml/20L a niebieskiego 120ml/20L. Na start dolewam z 2L wody

 Moze dziwne pytanie ale co oznacza na start ?

Myślałem, że do kasety leje sie iles tam ml środka i potem dolewamy zalecane przez producenta  litry wody ?

Sorry za tak prozaiczne moje pytania ale wiecie .... nowicjusz :)

Edytowane przez Boas43 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze dziwne pytanie ale co oznacza na start ?

Myślałem, że do kasety leje sie iles tam ml środka i potem dolewamy zalecane przez producenta litry wody ?

Sorry za tak prozaiczne moje pytania ale wiecie .... nowicjusz :)

Dolane litry to ten start. Te początkowe 2-3 litry z płynem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie za bardzo kumam dzisiaj...... czyli na start lejemy niebieskiego plynu do kasety i np, 120ml + 3 l wody ? Robimy po prostu mieszankę?

Tak do dolnego zbiornika lejesz koncentrat i 3 l wody ... i tyle. Nic wstępnie nie mieszasz, nie robisz roztworów, zanim założysz zbiornik na swoim miejscu wszystko się ładnie wymiesza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko 3 litry wody, to pewnie z 10 x siku więc ja na przykład leję właściwie na oko i to dużo mniej, też działa. Szczególnie ważne jest żeby wlać coś na start w przypadku tabletek, bo jak wrzucimy tabletkę do pustego zbiornika, na to spadnie jakiś klocek albo dwa, tabletka nie będzie miała możliwości się dobrze rozprowadzić i niezadowolenie klienta gotowe :lol: .  

Edytowane przez reflexes (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poza płynem nic nie leje.Przy spłókiwaniu woda i tak powstaje mieszanka.Po kilku wizytach wody jest dość dużo.A po piwku w dziczy kobietki i tak często latają że więcej wody w kasecie niż pozostałości po piwku :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używa/ł ktoś specyfik o nazwie "Koncentrat do czyszczenia instalacji wodnej" http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4744664023 Dobre to jest (nie pytam o walory smakowe :-))? Moje rurki są w środku pokryte czarnym nalotem. Co jakiś czas kawałek tego świństwa wylatuje kranem. Chciałbym cały układ wyczyścić. Macie jakieś doświadczenia z tym preparatem?

Edytowane przez bammber (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem PuraTank do tego celu.

 

Co do nalotu, tego już nie zmienisz. To jest poważna ilość glonów w rurkach.

Generalnie ma to większość w cepkach tylko przeważnie w miejscach bez dostępu dla oka, np na kawałku za lodówką, gdzieś pod szafa itd.

 

Ja u Siebie próbowałem różnymi specyfikami ale jak tego mechanicznie nie wyczyścisz to zawsze już będzie. 

U Mnie problem został rozwiązany radykalnym sposobem, w marcu cepka dostała całkowicie nową instalację wodną (wlew, zbiornik, węże). Stara zostały krany i pompka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten nalot to prawdopodobnie sinice

takie coś z pogranicza świata roślin i zwierząt idealnie rozwija sie w takich miejscach

jeżeli chodzi o nasz produkt usunie to i nie znaczy że to powróci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.