Skocz do zawartości

Zlot (prawie) zaczęty


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

No Rysiek jest już na miejscu, za godzinę ma Lepciak przyjechać. Ja będę już jutro po południu. :)

 

Na miejscu jest słaby zasięg komórek podobno, o korzystaniu z Internetu nie ma mowy niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Yabulon dzwonil o miejscowke w sensie domek...to pani mu powiedziala 150zl hiehhehehehe aaa i ze tez niewiadomo czy wogole beda miejsca....w takim ukladzie to nie wiem czy i ja przybede bo nie bede mial spania :) a 150zl to nie jest cena ktora chce mi sie placic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Warszawy ruszamy o 12:00 jak tylko siostrę (lat 12) która będzie pod moją opieką (również na zlocie) odbiorę ze szkoły :).

Do zobaczenia!

 

PS. Jestem szczęśliwy bo właśnie zakończyłem sesje poprawkową :):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogonek wysprzątany - ruszamy w piątek około 15-tej

mówicie że telefony mają słaby zasięg .... mam nadzieję że plus hula jako tako bo chyba pociągnę ze sobą kompa...do zobaczenia w Bachotku

p.s. pożyczam od szwagra navi to sobie wpiszę współrzędne i zobaczę czy trafię...

ale CB i tak mam ze sobą dla bezpieczeństwa... :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy termin to czowiek brał z marszu ale na poprawkach to jużnie było tak wesoło :-)))

Ja jestem wyjątkowo bezstresowy jeśli chodzi o egzaminy co w sumie nie było zazwyczaj zbyt dobre bo zawsze miałem wszystko na wrzesień. W tym roku jednak było całkiem dobrze i nawet z drobnymi sukcesami więc na prawdę miło :). W sumie to jedna z ostatnich sesji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.