Skocz do zawartości

Dojazd do ośrodka Stepol w Bachotku


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładne namiary GPS na bramę wjazdową ośrodka to N 53•18'45,50" E19•27'30,05"

 

Tu strzałkami narysowałem jak dalej kierować się z bramy ośrodka. Proszę o meldowanie się na recepcji już przy wjeździe!!! Uwaga każdy rozlicza się osobiście na RECEPCJI!!!

 

2ef507e20e6720c0.jpg

f7ff877a696934ca.jpg

47103ffd971afda1.jpg

 

Z drogi numer 15, w miejscowości Jajkowo będą już niewielkie kierunkowskazy na ośrodek "Stepol". Z Jajkowa kierujemy się do Pokrzydowa. W Pokrzydowie na pierwszym skrzyżowaniu jedziemy zgodnie z pierwszeństwem (w lewo), dojeżdżamy zaraz do kolejnego skrzyżowania - na nim pierwszeństwo jest dla skręcających w prawo - my kierujemy się na wprost. Od tego momentu jedziemy cały czas tak jak prowadzi asfalt. Od tego skrzyżowania o którym przed chwilą pisałem będą w sumie jeszcze dwa rozjazdy. Na obu są znaki prowadzące na ośrodek, jednak jeśli ktoś miał by wątpliwości to piszę że na obu tych rozjazdach kierujemy się w lewo.

 

Mam nadzieje że wszystko jasne!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współrzędne z giepeesie :ok: Może w pole nie wyprowadzi :D

Miejmy nadzieję że będzie ok,od tygodnia testuję,po Raciborzu idealnie prowadzi,na bocznych

drogach nie zbyt precyzyjnie,może ja jestem za tępy.Myślę że w piątek rano dojadę

Pozrawiam Marek. :ok::niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacy jestesmy napaleni ze z naszymi "frendzlami" wyjezdzamy juz dzis. W :) mamy CB radio "President II i 145 bacik" tak ze jak rozbijemy sie na kempingu zostawiam cały czas włączone - wywolujcie - Pinesio lub Gosia - poprowadzimy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My przyjedziemy prawdopodobnie w piątek ok 16tej.

Pinesio w jakim wieku są twoje frendzle bo moja młodsza frędzelka jakoś nie bardzo ma ochotę jechać bo nie wie czy będzie miała się z kim bawić. Więc muszę ją jakoś przekonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinesio w jakim wieku są twoje frendzle bo moja młodsza frędzelka jakoś nie bardzo ma ochotę jechać bo nie wie czy będzie miała się z kim bawić. Więc muszę ją jakoś przekonać.

 

Ze mną będzie moja siostra w wieku 12 lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.