Skocz do zawartości

Kamping bez rezerwacji, Włochy, Wenecja Eugenejska, Morze


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

1 godzinę temu, aga7403 napisał:

My, mam nadzieję, będziemy w Marina di Venezia od 20.07 - jak dojedziemy to się okaże jak z wolnymi parcelami... Jak nie będzie dużej kolejki do wjazdu do pewnie poczekamy.

Z kolei my, planujemy na Marinę dotrzeć około 27.07.... bylibyśmy wdzięczni za jakieś info, jak jest właśnie wolnymi parcelami, czy trzeba ewentualnie długo czekać?...oczywiście jak już dotrzecie.

Mamy wątpliwości o której można się tam z przyczepą zalogować poza sjestą... czy od 7-13, czy tylko po południu.

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomi znajomych przyjechali o 21 w niedzielę do Mariny i wjechali w poniedziałek o 17, więc generalnie nie jest źle ;). Obdzwonili lepsze kempingi w okolicy i wszędzie też była kolejka.

My startujemy dzisiaj o 15 :yay:

Edytowane przez aga7403
literówka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymamy kciuki żeby Wam się udało bez koooooooolejek.

My niestety startujemy dokładnie za aż tydzień :(.

Napiszcie jak dojedziecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wjazd do Union lido czeka obecnie około 50 załóg. 

Miejsce dla oczekujących jest według mnie dużo lepiej przygotowane niż w Mdv. 

Plac zabaw dla dzieci, wifi, świetne sanitariaty, restauracja, system odkomarzania...większość naszych kempingów mogła by tak wyglądać :)

 

81AFCB67-7116-4E04-9CB6-C41518389C6A.jpeg

0F78A9BA-38D0-4C1C-A451-EE41E7B9CF4C.jpeg

9A7FD9B6-E54E-4990-AA99-E369790C8388.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy na miejscu, kolejka jest i na pewno do jutra postoimy... 
Ale wypuścili Was do środka kempingu? Macie dostęp do sanitariatów? Do prądu pewnie nie.... Dużo ekip czeka? Dostajecie jakiś nr....? Zarzucę Was pytaniami


Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bartd napisał:

Ale wypuścili Was do środka kempingu? Macie dostęp do sanitariatów? Do prądu pewnie nie.... Dużo ekip czeka? Dostajecie jakiś nr....? Zarzucę Was pytaniami
emoji6.png

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Nie kojarzę, żeby na MdV była jakaś specjalna strefa oczekiwania. Tam się po prostu stoi na miejscach parkingowych wzdłuż płotu. Nie ma sanitariatów, WiFi ani prądu. Zresztą w MdV WiFi niestety nie ma nawet na terenie kampingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Union Lido. Przyjechałem w niedzielę o 16.00 i ustawili nas w kolejce do oczekiwania w drugiej linii jako 30 załoga. Na camping wjechaliśmy następnego dnia o 16.00. Od 13.00-15.00 jest siesta i wtedy nie wpuszczają. Po nas przyjechało bardzo dużo załóg i ustawiali ich już w 3, 4 i 5 linii. Miałem szczęście bo pierwotnie planowałem przyjechać w poniedziałek. Natomiast rotacja jest duża i codziennie dużo załóg wjeżdża. Generalnie idzie sprawnie. Niestety osoby oczekujące na wjazd nie mogą korzystać z atrakcji na campingu w ciągu dnia. Można wejść na teren campingu wieczorem w porze kolacji od ok 19.00 i przebywać na nim do 23.00.
W strefie oczekiwania jest sielanka. Warunki super. W sumie odpoczelismy po podróży :) Niestety nam powiedziano że z wifi nie możemy korzystać i że dopiero po zameldowaniu na campingu dostaniemy dane do logowania. W sumie nie wiem jak jest bo faktycznie hot spoty są co kawałek.

Odpowiadając na pytanie z pierwszego postu, nie wiem jak na innych campingach, ale moim zdaniem na tych popularnych z atrakcjami dla dzieci nie ma szans na wolną parcelę od reki. Zresztą jak próbowałem w marcu dokonać rezerwacji w Union Lido i Marina di Venezia to odpisali mi że ostatnie miejsca zarezerwowali we wrześniu 2017.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rezerwowałem Union Lido w styczniu tego roku, bez problemu miejsce było. 

Małem podobnie w zeszłym roku z Mdv. We wrześniu odpisali że już na następny rok nie ma miejsc, po czym w styczniu się znalazły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Simbus1 napisał:

We wrześniu odpisali że już na następny rok nie ma miejsc, po czym w styczniu się znalazły...

Po prostu ludzie rezerwują "na pałę", a później zmieniają plany i nie wpłacają zaliczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.07.2018 o 07:13, pablo1980 napisał:

Witam wszystkich, jestem akurat w drodze w rejon jak w temacie. Proszę o polecenie campingu na którym jest szansa znalezienia wolnej parceli w terminie 16-23.07. Camping raczej z atrakcjami dla dzieci. Sprawa pilna. Z góry dziękuje.

Zapomnij. My już 01.07 mieliśmy problem w Bibione znaleźć miejsce. Najpierw nam nie pozwolili szukać w pewnym obrębie parcel ( że niby zarezerwowane), a po krótkiej awanturze nagle znalazły się tam miejsca. A i tak na drugi dzień zwiewaliśmy do CRO. Dramat, pomyłka i stracony 1 dzień wakacji.  Nie polecam tej okolicy. Włoski bajzel, komary i głośno. Ale może źle trafiliśmy... :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.