Skocz do zawartości

Co zabrać ze sobą na wyjazd z przyczepą kempingową - lista


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Niby prosty temat, przewidywalny, ale faktycznie przydatny i nie dla wszystkich "jasny".   Tak chodzi mi po głowie, że wyposażenie budy trochę od kierunku wyjazdu jest uzależnione. Np. Jadąc na Cro. niezbędna maska do nurkowania, olbrzymie gwoździe do kotwiczenia daszku, buty do wody,, a jadąc nad bałtyk parawan :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja dorzuciłbym jeszcze:

- dokumenty (prawa jazdy, paszporty, legitymacje;

- kasa i karty płatnicze

- spis ważnych telefonów(konsulaty, kempingi itp.) i kontaktów do rodziny w kraju

- mapa/atlas;

- karty wszelakie (ACSI, CCI, PZMot, UKUZ ...)

- kamizelki odblaskowe

- linka holownicza

- kable rozruchowe

- karty do gry

- notes i długopisy (no, wiecie ... państwa-miasta, okręty i takie tam ...)

- sprzęt sportowy dla dzieciarni (piłki, badminton, rolki, dmuchańce na wodę)

- rowery i drobny zapas części do nich: dętki, spinki i olej do łańcucha

- a nade wszystko - taśma srebrna i trytki różnej wielkości/długości

W załączeniu lista moich rzeczy, opracowana zresztą po uprzednim dogłębnym studiowaniu tego forum. Z tego miejsca: Wielkie dzięki Panie i Panowie!

lista rzeczy na wyjazd.docx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
W dniu 7.08.2018 o 20:56, glasgov napisał:

 

W załączeniu lista moich rzeczy, opracowana zresztą po uprzednim dogłębnym studiowaniu tego forum. Z tego miejsca: Wielkie dzięki Panie i Panowie!

lista rzeczy na wyjazd.docx

Kradnę ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2018 o 20:56, glasgov napisał:

lista rzeczy na wyjazd.docx

Łojesusicku, allllle lista. Choć fajnie, że ją stworzyłeś, wielu osobom może się przydać. U mnie 80% z tych rzeczy jest po pierwszym wyjeździe na stałe w samochodzie i przyczepce i jak szykujemy się na kolejny wyjazd to tylko żarcie, picie, ciuchy i jazda.

A tak patrząc wybiórczo na Twoją listę to fajnie pasują do siebie bikini i zatyczki do uszu :hehe: 

Rozumiem, że zatyczki dla dzieci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lbuster napisał:

Łojesusicku, allllle lista. Choć fajnie, że ją stworzyłeś, wielu osobom może się przydać. U mnie 80% z tych rzeczy jest po pierwszym wyjeździe na stałe w samochodzie i przyczepce i jak szykujemy się na kolejny wyjazd to tylko żarcie, picie, ciuchy i jazda.

A tak patrząc wybiórczo na Twoją listę to fajnie pasują do siebie bikini i zatyczki do uszu :hehe: 

Rozumiem, że zatyczki dla dzieci :P

Tak szczegółowa lista pomaga, kiedy wypożyczamy przyczepę/kampera tylko okazjonalnie (np. na wakacje). Szczęśliwcy posiadający sprzęt na własność mogą go oczywiście trzymać na na pokładzie na stałe.

Co do zatyczek ... myślałem raczej o komfortowym śnie wszystkich "domowników", ale ... podoba mi się Twój tok rozumowania ? w końcu od czego są wakacje:gitara::pub::yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Tomii przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.